Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2012 o 12:46, Chlorofil napisał:

To jak myślicie mogę spokojnie kupować BFA ?


No jak twierdzisz , że single działał spokojnie , to tak ( ale na własną odpowiedzialność , żeby nie było , że wejdziesz później i będziesz pisał , że ci powiedzieliśmy , że dobrze bd działał ). W ilu fps gra ci będzie działać na multi to nie wiem , ale wiem z własnego doświadczenia , żeby coś ugrać to trzeba mieć minimum te 28-30fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 14:18, Bralo napisał:

No jak twierdzisz , że single działał spokojnie , to tak ( ale na własną odpowiedzialność
, żeby nie było , że wejdziesz później i będziesz pisał , że ci powiedzieliśmy , że dobrze
bd działał ). W ilu fps gra ci będzie działać na multi to nie wiem , ale wiem z własnego
doświadczenia , żeby coś ugrać to trzeba mieć minimum te 28-30fps.


Sprawdzałem fraspem to miałem na średnich-minimalnych właśnie w takim przedziale. Czyli powinno dać radę ? Ludzie ponoć na laptopach grają w Bf''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 14:34, Chlorofil napisał:

Sprawdzałem fraspem to miałem na średnich-minimalnych właśnie w takim przedziale. Czyli
powinno dać radę ? Ludzie ponoć na laptopach grają w Bf''a.

Teoretycznie tak. Jeżeli będzie słabo działać , to dokupisz sobię kartę np: Radeon HD 4850 za 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:00, Chlorofil napisał:

Mam pytanie. Orientuje się ktoś czy pogram komfortowo w multi BFa 3 na takim sprzęcie
?


Mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2012 o 16:43, Chlorofil napisał:

Mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć ?


Ja Ci poweim.

Najpierw sprzet (najazniejsze rzeczy tylko):
-proc - AMD 3 x 2,8 GHz podkrecony do 2 x 3,3 Ghz
-grafika - Radeon HD 4850 podkecony o 20%
- RAM 4 GB 1333MHz

Jeżeli Skyrim, Saints Row 3, Mass Effect 3 chodziły na średnich detalach, to w BF 3 będziesz miał (imo) maksimum 40 fps na rozdziałce 1024 x 768 i na najniższych detalach. Gra potrafi mi wywalić bluescreena, zawiesić sterowniki dźwięku (na początku jest głośne buczenie przez 3 sekundy, a potem nie mam absolutnie dźwięku), i techniczne babole, które też dawały mi nieźle w garść.
Jeżeli masz z kim grać, to może coś z tego wyjdzie. Granie samemu odradzam, bo nic nie można wtedy zrobić. Sam system strzelania jest nieźle zrobiony, ale niektóre rzeczy sprawiają, że granie często doprwoadza do szewskiej pasji. Ja się najbardziej denerwuję, gdy dostaję bana na serwer za to, że jestem Polakiem.

Ja osobiście odradzam Ci kupowanie tej gry, bo to jest niedopracowany półprodukt który niestety połknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 17:54, charnjit013 napisał:

Wie ktoś może, czy jeżeli w śmigłowcu tylko strzelec ma ustawione maskowanie, to czy
ono działa? Czy musi je mieć ustawione pilot?



Pewny na 100% nie jestem ale raczej dziala,co prawda z mizernymi efektami ale jednak;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz używać Stealtha to musisz być ogarnięty na tyle by umieć to połączyć z działaniem dodatku stałego Below Radar. Chodzi o to, że jak ktoś zacznie Cię namierzać zlatujesz na tyle nisko i szybko redukujesz wysokość, że lock nie zdąży Cię złapać, a Below Radar kasuje namierzenie Ciebie jak lecisz nisko. Bez Below Radar Stealth jest dla mnie średnio użyteczny. A najlepiej jest latać nisko i gubić pociski, namierzanie za pomocą przeszkód terenowych.

I z tego co ja się orientuje Stealth strzelca i pilota się nie sumuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Osobiście uzywam ECM w połączeniu ze Stealth, daje to o wiele więcej czasu na zredukowanie wysokości i uniknięcie namierzenia. Ale jeżeli Stealth działa równie dobrze u strzelca jak i u pilota, to git :). A i jeszcze jedno pytanie: jak działa dodatek "Naprowadzanie" u pilota heli? Bo jakiejś wielkiej różnicy niezauważyłem :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to porażka. W singlu Operację Gilotynę przeszedłem na niskim, bo na normalnym pieprzyły się skrypty. W misji towarzysze(tam gdzie jesteśmy rosjaninem) w ogole nie widać modeli postaci naszych kumpli, pozniej pojawia się jeden ale i tak uniemozliwia to otworzenie drzwi przy takiej zielonej scianie. Nie mogę tez zmienic poziomu trudnosci, bo gra sobie ubzdurała ''masz grać na niskim i nie obchodzi mnie to''. Dafuq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 10:33, charnjit013 napisał:

Rozumiem. Osobiście uzywam ECM w połączeniu ze Stealth, daje to o wiele więcej czasu
na zredukowanie wysokości i uniknięcie namierzenia. Ale jeżeli Stealth działa równie
dobrze u strzelca jak i u pilota, to git :). A i jeszcze jedno pytanie: jak działa dodatek
"Naprowadzanie" u pilota heli? Bo jakiejś wielkiej różnicy niezauważyłem :|.


Guided Rockets powodują, że wystrzeliwane pociski same w bardzo małym stopniu nakierowują się na cele, w które strzelasz. Czyli jak walisz do czołgu możesz te 2-3 mm obok strzelać, a rakiety i tak trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 13:35, Kirabaxior napisał:

Ta gra to porażka. W singlu Operację Gilotynę przeszedłem na niskim, bo na normalnym
pieprzyły się skrypty. W misji towarzysze(tam gdzie jesteśmy rosjaninem) w ogole nie
widać modeli postaci naszych kumpli, pozniej pojawia się jeden ale i tak uniemozliwia
to otworzenie drzwi przy takiej zielonej scianie. Nie mogę tez zmienic poziomu trudnosci,
bo gra sobie ubzdurała ''masz grać na niskim i nie obchodzi mnie to''. Dafuq?


Polecam multiplayer :)
Jak przechodziłem kampanie, co prawda dawno temu to problemów nie było, dziwne to co piszesz. Może reinstalacja i wgranie nowych sterowników ? Wiem, że to typowe gadanie, ale być może pomoże. Nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od wczoraj mam problem , otóż wywala mnie z gry po 10/15min z błędem : Rozłączenie z grą : coś poszło nie tak , albo : upłynął czas nazwiązania połączenia z sewerem. Jakieś pomysły ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 13:43, Kermit napisał:

Polecam multiplayer :)

W multi tak jak KamyK napisał gra się sypie - na wysokich wywala mi z błędem po 10 minutach grania, gdy zmienię na średnie... gra działa gorzej(?!)ale pogram z godzine bez wywalania...

Dnia 08.05.2012 o 13:43, Kermit napisał:

Jak przechodziłem kampanie, co prawda dawno temu to problemów nie było, dziwne to co
piszesz. Może reinstalacja i wgranie nowych sterowników ? Wiem, że to typowe gadanie,
ale być może pomoże. Nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Sterowniki aktualne, reinstalacja systemu była, wszystko aktualne - to Dice spieprzyło konkretnie singla, bo pamiętam filmik ''99 BF3 problems but the bitch aint one'', w singlu problemy ze skryptami, zanikanie postaci to niestety norma :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 21:13, Kirabaxior napisał:

W multi tak jak KamyK napisał gra się sypie - na wysokich wywala mi z błędem po 10 minutach
grania, gdy zmienię na średnie... gra działa gorzej(?!)ale pogram z godzine bez wywalania...
Sterowniki aktualne, reinstalacja systemu była, wszystko aktualne - to Dice spieprzyło
konkretnie singla, bo pamiętam filmik ''99 BF3 problems but the bitch aint one'', w singlu
problemy ze skryptami, zanikanie postaci to niestety norma :E


Hmm wydaje mi się, że singlem nikt się nie przejmuje i dlatego jest zbugowany. Dziwne podejście, ale widocznie taka polityka DICE i EA...

I teraz mi się przypomniało, że na początku jak kupiłem grę to mnie wywalało po 3-4 min gry. Jak masz system 32 bitowy to :

- klikamy na Start i wybieramy Akcesoria, szukamy polecenia Wiersz polecenia, podświetlamy go myszką, klikamy prawym klawiszem myszki i z menu wybieramy Uruchom jako administrator
- w czarnym ekranie wpisujemy: bcdedit /set increaseuserva 2500 i potwierdzamy enterem
- zamykamy czarne okienko
- teraz trzeba zrestartować komputer
- gra działa

Komenda na odwrócenie wprowadzonych zmian: bcdedit /deletevalue increaseuserva

Zawsze możesz spróbować tego :) Teraz mam 64 bitowy i problemu nie ma.


Inne rozwiązanie:

Jeśli używasz OC / Taktowanej karty graficznej (560Ti oraz 570Ti SLI setup w tym przypadku) Powinieneś zmniejszyć szybkość taktowania!
W tym przypadku Idefriginit ustawił jego kartę video z 900 na 822 używając programu MSI Afterburner.
Od tego momentu nie napotkał już żadnego losowego crasha.

Kolejną opcją jest ustawienie pliku BF3.exe aby koligował do CPU 0 oraz 1!
Ta opcja pomaga nie którym osobą w losowych crashach.
Ustawienie go do 0 może też pomóc.
Jednak NIE jest to idealne rozwiązanie problemu.

Jak już to nie pomoże to chyba musisz zwrócić grę i żądać zwrotu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować