Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 18:33, Darkstar181 napisał:

Da radę jakoś zmienić ustawienia gry dot. np. grafiki, dźwięku ? Jeśli tak, to gdzie
?

Dopiero po odpaleniu gry (w sensie po dołączeniu na serwer) możesz to zrobić. W domysle ustawia Ci automatycznie, ale to różnie działa i lepiej ustawić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http:www.wupload.com/file/209439728
http:www.wupload.com/file/209439745
http:www.wupload.com/file/209439771
http:www.wupload.com/file/209439786

Beta, odpalić z włączonym Origin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero z poziomu rozgrywki. Co ciekawe ustawienia grafiki non stop wracają mi do ustawień fabrycznych - na szczęście wysokich ale i tak dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka rundek rozegranych. Jako, że gram na X360 to opiszę co widziałem. Oprawa widać, że nie jest najwyższych lotów, ale szczerze według mnie wygląda lepiej niż ta w BC2. Pomimo tego sam gameplay jest świetny. Brak tu co prawda pojazdów (jedna mapka), ale walka, odgłosy, celowanie z karabinu wyborowego i zachowanie się broni podczas ruchu, strzału wypada rewelacyjnie. W samej becie zauważyłem trochę bugów, migające tekstury, czasami zacinające się funkcje/przyciski na padzie (testowane na 3 kontrolerach)... Ogólnie jest moim zdaniem bardzo dobrze i myślę, że z pełną wersją spędzę dużo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:33, Darkstar181 napisał:

Da radę jakoś zmienić ustawienia gry dot. np. grafiki, dźwięku ? Jeśli tak, to gdzie
?


tylko i wyłącznie w trakcie gry, a dokładniej - po spawnie. bez sensu, poza tym trzeba uważać, żeby nie trwało to zbyt długo, bo można zostać wykopanym z serwera za afk :P

mapa metro jest do dupy, wieczorem późnym spróbuję wejść na CB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta PS3.
1.Nie wiem czemu, ale jak ktoś do mnie strzela to zaczyna mną szarpać, a nawet jak bym strzelał to z broni nie wypadają naboje (zacina się).
2.Jak sprawdzić ping?

Internet 2mb/s. Może to przez to, że mam radiowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:03, mateusz111 napisał:

mam pytanie nastepujacej tresci :
gram sobie na playstation3 w owa bete battlefielda, no niby byloby milo
ale mam lagi jak cholera! nawet przy poruszaniu , praktycznie sie poruszac nie da, co
dopiero o strzelaniu
pytanie jest ;czy ktos jeszcze tak ma?


Owszem - ja. Do tego grafika jest, moim zdaniem, brzydka. Bad Company 2 wygląda dużo lepiej. Nie zrozumcie mnie źle - nie spodziewałem się, że gra będzie wyglądała jak na PC, ale nie spodziewałem się również takiej porażki. Drzewa z paru metrów przypominają te z Dragon Age''a, tekstury doczytują się na każdym kroku, co strasznie psuje (przynajmniej mi) klimat. Dźwięk też jakby odbiega od tego, do czego przyzwyczaił nas gry z serii Battlefield. Na tą chwilę nie mam zamiaru zamawiać gry. Dużo bardziej podoba mi się Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem pół godzinki i powiem jedno - takiej kaszanki to ja dawno nie widziałem to co EA [odstawiło] z tym BF3 to mnie szlag trafia - jedno jest pewne "prędzej kupię RAGE od cenegi niż zakupię nowego BF od EA".

No dobra najpierw co mnie w Origin [wkurza]:

-ram zużywa 4x tyle co Steam
-PO co jest on potrzebny do opdalenia skoro i tak robi to się z poziomu przeglądarki

Teraz wady battlelog

- przeglądarka ma wiecznie przeterminowane dane: wbijam pusty serwer natomiast jest on w rzeczywistości pełny i ciągle tak mimo 15 odświerzeń
- ciekawa sprawa z pluginem gra mi odpaliła parę razy bez niego
- przeglądarka= dodatkowe zużycie RAM
- odpalanie gry z przeglądarki

No i teraz sama beta

- no z zapisaniem ustawień to różnie bywa (nawet restart gry nie pomaga)
- 1080p nie mogę odpalić za cholerę
- musisz zaliczyć respawn by móc zmienić ustawienia...
- ...więc jak ktoś cię zastrzeli a ty ustawiasz grafikę to wyskakuje ci killcam i wszystko od nowa: Co za [matoł] z DICE wpadł na ten genialny pomysł??
- Low Detale BF3 << Low Detale BC2 tyle że BC2 o wiele lepiej działa
- prawie nie widać zbytniej w grafice między low a medium taks samo między medium/low a high natomiast FPS ehem...
- ...jeśli chodzi o optymalizację nie ważne jakie ustawienie rozdzielczości taka sama wydajność :/ zero różnicy u mnie w fps pomiędzy 1280x720 a 1680x1050 O_O!!
- kod sieciowy też [zrąbany] ale po części poprzez [głupie] trio gra+origin+przeglądarka

no ale Wiedźmin 2.0 zainstalowany całe 578 MB bodajże ściągnięte

[cenzura by K]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:49, Mikex napisał:

> mam pytanie nastepujacej tresci :
> gram sobie na playstation3 w owa bete battlefielda, no niby byloby milo
> ale mam lagi jak cholera! nawet przy poruszaniu , praktycznie sie poruszac nie da,
co
> dopiero o strzelaniu
> pytanie jest ;czy ktos jeszcze tak ma?

Owszem - ja. Do tego grafika jest, moim zdaniem, brzydka. Bad Company 2 wygląda dużo
lepiej. Nie zrozumcie mnie źle - nie spodziewałem się, że gra będzie wyglądała jak na
PC, ale nie spodziewałem się również takiej porażki. Drzewa z paru metrów przypominają
te z Dragon Age''a, tekstury doczytują się na każdym kroku, co strasznie psuje (przynajmniej
mi) klimat. Dźwięk też jakby odbiega od tego, do czego przyzwyczaił nas gry z serii Battlefield.
Na tą chwilę nie mam zamiaru zamawiać gry. Dużo bardziej podoba mi się Bad Company 2.

Mikex, mam dokladnie tak samo na moim koniku ze stajni ps ;s
laguje mi jak cholera, net 4mb/s , ale moze przez to ze radiowy...
przy kazdym kroku mam laga i zaczyna mnie cofac, a tekstury sa coby nie powiedziec ze okropne.. sa brzydkie ;s
no a to doczytywanie tekstur tez najpiekniejsze nie jest ;d
pomine to, ze jak strzele w slup z ceramicznych plytek, to plytka odpada 2 metry w innym miejscu niz ten do ktorego strzelilem Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja mam neta 10mb/s. Do tego co jakiś czas mnie wywala z gry lub pojawia się ekran ładowania - gra się wtedy ładuje, ładuje i załadować się nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:13, Klimat napisał:

Po przeczytaniu waszych postów to nawet nie ściągam, bo widzę że DICE odwaliło niezłego
fail''a...

ujmę to tak to co DICE i EA odstawiło bije na głowę MW2 i jego P2P. Na serio ja nie wiem co oni ćpali za trawy żeby coś takiego odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:51, MiSiU3112 napisał:

A jak się gra w 24 osoby, niej wieje trochę nudną ?

Nie zauważyłem, startowy park jest dość spory, a pomimo tego i tak jest zadyma. Po śmierci szybko się odradzasz więc walka toczy się szybko i non stop. Można pozazdrościć posiadaczom PCtów tych 64 graczy, ale szczerze nawet przy tych 24 bawiłem się świetnie. Podobnie zresztą jak w BC2.

Przy okazji przy ostatnich dwóch meczach natknąłem się na jeszcze większą ilość błędów. Wiszące w powietrzu przedmioty, Wystające ze ścian białe paski, miejscami dziwne zachowanie się noża, który swoją drogą wyciąga się dość długo. To już zmiana głównej broni na pistolet trwa szybciej. Miejscami dziwne zachowanie się ciał uśmierconych wrogów, padają na ziemię szybciej niż upuszczona moneta z wysokości 5cm od ziemi i tańczą przy okazji breakdance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować