Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: Black Ops nie powtórzy sukcesu Modern Warfare 2

27 postów w tym temacie

Jesli mamy spekulowac to ja bardzo chetnie.

Halo Reach to przede wszystkim xboxowe amerykanskie swieto ktorego nigdy nei zrozumiem, moze najnowsza czesc (z tego co widzialem) bedzie trzymac wyższy poziom od poprzednich, ktore same w sobie dosc mizerne (w porownaniu z obecnymi bardziej zawanasowanymi Fpp''kami).

Najwieksza dla mnie niewiadomą jest MoH vs Black Ops. Medal stara sie wrocic w wielkim stylu ale jakos dziwnie to wyglada niby duza reklama a gra w becie wcale nie urywa glowy a po zobaczeniu ostatniego trailera z muzyka LP wrecz mialem kwasna mine (moze to przez muzyke i kiepski montaż). Swoja droga Black Ops lepszy nie jest, z dotychczasowych gameplayow glownie widac jeden wielki chaos, mamy inny zespol developerski, znieslawione Activision po cyrkach zwiaznych z poprzednm zespolem tworzacym CoD ktory swoja droga mimo ogromnych sprzedazy zaczyna sie powoli przejadac, czesciej spotykam sie z opiniami rozgoryczenia i wysmiewania tej seri, jednak tak wysoka sprzedasz DLC sugeruje ze spora grupa dzieci wcaiz bardzo chetnie wyda cala kase rodzicow na cos sygnowane CoD.

Z tego wszystkiego licze ze czarnym koniem bedzie Crysis na pozatku przyszlego roku dobrze ze sie wycofal ze swoja premiera na koniec tego roku, i tak bedzie wystarczajace zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Black Ops nie przybije MW2. Większość nabywców Modern Warfare to przedewszystkim młodzież, oni nie lubią starych czasów gdzie zresztą ma się rozgrywać najnowsza odsłona Call of Duty. Osobiście uwielbiam każdą część Calla gdzie rozgrywa się w II wojnie światowej. Dlatego też najnowsze dziecko uzyska może połowe tego co zgarnął MW2. Co do gry Singularity, gra jest świetna a czemu ma taką słabą sprzedaż ? Może dlatego że wyszła z opóżnieniem ,albo autorzy nie trafili w gusta młodych odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Przy Modern Warfare 2 sami gracze robili niemały szum wokół tego tytułu, a w przypadku Black-Ops to Acti musi rozkręcać szum wokół najnowszego tytułu. Z pewnością nie powalczy z MW2, ale ciekawe jak poradzi sobie w starciu z Medal of Honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W praktycznie w wszystkim zgadzam sie z użytkownikiem Katsper. A co do odpowiedzi użytkownika vegost moge tylko powiedziec ze Singularity wcale taka boska nie jest. Jest to poprostu zwykla strzelanka która posiada nawet fajną fabułę ale jest niedopracowana graficznie i jest zdecydowanie za łatwa w pózniejszym etapie gry. Te wszystkie moce pozwalają ci przejść gre bez zadraśnięcia np. spowolnienie czasu jak dla mnie to taka zagrywak dla casuali. Ale nie powiem fajnie to wyglada gdy podchodzisz do potwora i pare kulek mu ladujesz w plecy albo inne czesci ciala a on umiera. Aha jeszcze Blur, według mnie to bardzo niedoceniona gra, mam ją i uważam że jest to naprawde bardzo dobra gra ale nie wnosi nic nowego do gatunku tak jak np. według mnie przecietny i nudny Split/Second (ktory sie chyba sprzedal minimalnie lepiej, niewiem jak teraz). Jeszcze może pare słów o nowym call of duty, napewno sie nie sprzeda tak jak poprzedniczka ale zarobi swoje, Medal of Honor według mnie jest zbyt plastikowy i strasznie niedopracowany jedynie czym chcą zachecic do kupna do beta key do Battlefielda 3. O halo reach nei bede sie wypowiadal bo gralem tylko w 1 czesc gry na kompie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vegost
@SongoX
Mi się wydaje, że raczej Acti zirytowało ludzi wydając takiego śmiecia (w porównaniu do pierwszego MW) jak MW2. Dlatego teraz muszą na lewo i prawo zachwalać jaki do Black-Ops będzie świetny i świeży i w ogóle cud miód.

Co do Singularity, Shreka i Blura, to widać, że ludzie kupują to, co znają. Transformers każdemu co najmniej obiło się o uszy, więc ludziom wydaje się, że to dobra gra i warto ją kupić. Za to Singularity i Blur to nowe marki, do których ludzie podchodzą ostrożnie i z kijem w ręku. A Shrek? Bo ja wiem... sam bym tego nie kupił, bo wydaje mi się zbyt dziecinne. Poza tym 99% gier na podstawie filmów do badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie powtórzy. Choćby dlatego, że wokół Black Ops nie rozpętano takiej burzy hype''owej, jak wokół MW2 przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 12:56, Snake08 napisał:

Mi się wydaje, że raczej Acti zirytowało ludzi wydając takiego śmiecia (w porównaniu
do pierwszego MW) jak MW2. Dlatego teraz muszą na lewo i prawo zachwalać jaki do Black-Ops
będzie świetny i świeży i w ogóle cud miód.


To już Twoje zdanie. Według mnie Modern Warfare 2 nie jest taki zły. Gra trzyma się kupy i jak widać nadal znajduje kupców. Założyłbym się, że gdyby Infinity Ward się nie rozpadło i postanowiło wydać kolejną część Modern Warfare to sprzedałaby się lepiej niż nowy produkt studia Treyarch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem black ops ma potencjał,
Ale jeżeli pojawi się te same symptomy,które multi w mw2 tak gównaniy czyli ogromna ilość cheaterów, spowodowana głównie przez brak punk bustera i zastąpienie go jakiś marnym patentem od valve oraz super szybka reakcja samego valve<ironia>, to nawet nie spojrze na cene. I jeszcze to totalne nie zbalansowanie, snajperzy biegający z shotgunami, psychole którzy wszystkich tłuką nożami. Tutaj pojawia sie BC2 które zupełnie nie ma takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 12:05, Katsper napisał:

Halo Reach to przede wszystkim xboxowe amerykanskie swieto ktorego nigdy nei zrozumiem,

To może w końcu pora zagrać w Halo i dowiedzieś się czegoś o tej serii.

>sprzedasz
SprzedaŻ!

Dnia 07.08.2010 o 12:05, Katsper napisał:

Z tego wszystkiego licze ze czarnym koniem bedzie Crysis...

Tak, jest masa idiotów dla których niestety liczy się tylko grafika i nic więcej, tak samo jak takich dla których liczy się, ze CoD to CoD i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 13:13, Albii napisał:


> Z tego wszystkiego licze ze czarnym koniem bedzie Crysis...
Tak, jest masa idiotów dla których niestety liczy się tylko grafika i nic więcej, tak
samo jak takich dla których liczy się, ze CoD to CoD i nic więcej...


Ej! Nie ubliżaj nikomu, każdy ma swoje gusta a o nich się nie dyskutuje.

Nie masz szans żeby CoD BO sprzedał się lepiej od MW2 no chyba że recenzje będą niezwykle przechylne i ludzie uwierzą im na słowo. Co do samej sprzedaży MW2, prawie wszyscy bojkotowali, że nie kupią itp. A teraz mogę się założyć że połowa z Was ma oryginała w domu ba! Nawet mapy dokupiła. Hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 13:33, Gniewny1j napisał:

>
> > Z tego wszystkiego licze ze czarnym koniem bedzie Crysis...
> Tak, jest masa idiotów dla których niestety liczy się tylko grafika i nic więcej,
tak
> samo jak takich dla których liczy się, ze CoD to CoD i nic więcej...

Ej! Nie ubliżaj nikomu, każdy ma swoje gusta a o nich się nie dyskutuje.

Nie masz szans żeby CoD BO sprzedał się lepiej od MW2 no chyba że recenzje będą niezwykle
przechylne i ludzie uwierzą im na słowo. Co do samej sprzedaży MW2, prawie wszyscy bojkotowali,
że nie kupią itp. A teraz mogę się założyć że połowa z Was ma oryginała w domu ba! Nawet
mapy dokupiła. Hipokryci.



Ja nie posiadam MW2, jakoś ta gra mnie nie kręci. Halo mam i lubię, więc mam nadzieję, że Reach się dobrze sprzeda i spełni pokładane w nim obietnice. Reszta jest dla mnie obojętna. BTW grałem w betę MoH''a i powiem, że to nic szczególnego, połączenie BFBC2 i MW2.
Teraz ciężko zrobić dobrą i przede wszystkim ciekawą/nowatorską strzelankę sieciową, bo większość schematów jest już oklepana.
Mam tylko nadzieję, że Black Ops nie sprzeda się tak jak Acti chce. Może to utrze im nosa i pokaże, że są lepsze gry na rynku i można trochę popracować nad własną, a nie namolnie wyciągać kasę od graczy, którzy i tak z roku na rok mają jej coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Black OPS tworzyli ludzie od World at War, to ja kupię BO, WaW był świetny, chociaż nie wszyscy popierają te zdanie, na MW2 zawiodłem się bardzo, myślałem że będzie miał klimat z MW, ale nie udało im się to. W MW2 nie ma misji takiej jak misja AC 130, czy w Czarnobylu, którą chce się cały czas powtarzać. Tylko pierwsza misja Rangers przypadła mi do gustu, oraz misja z łodzią podwodną, która próbowała przybliżyć klimat misji z Czarnobyla. BO na pewno kupię, bo WaW, czyli poprzednie dzieło Tetrach był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Gram.pl nadal lansuje Pachtera. Ale i tak nie przebijecie Gametrailers.comm gdzie Pachter ma swój cotygodniowy program. Czy można poważnie traktować gościa, który zwraca się do graczy per "fellow babies"? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SongoX
Oczywiście, że to moje zdanie. Podkreśliłem to na początku wypowiedzi.
MW2 jest niezłą grą, w którą i ja czasem lubię zagrać, ale tak na prawdę jest to stary MW z nowymi mapami, modelami broni i wyższą ceną... no i absurdalnie drogimi DLC (w porównaniu do ich zawartości). Mam bardzo mieszane uczucia co do tej gry. Niby sama w sobie mi się podoba, ale jednocześnie jest odgrzewaniem CoDa 4 i świetnie ukazuje pazerność na kasę ze strony Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę przewrażliwiony :P, bo większość, która mówi, że MW2 to crap, to tak na prawdę gówniarze, którzy ściągnęli grę z torrentów i są strasznie wkurzeni, bo singiel krótki, a na piracie przez neta nie pograją i dlatego mają takie zdanie o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 14:34, SongoX napisał:

Jestem trochę przewrażliwiony :P, bo większość, która mówi, że MW2 to crap, to tak na
prawdę gówniarze, którzy ściągnęli grę z torrentów i są strasznie wkurzeni, bo singiel
krótki, a na piracie przez neta nie pograją i dlatego mają takie zdanie o tej grze.


Święte słowa bracie. Żadne z tych dzieci nawet nigdy nie miało w ręku oryginalnego Calla a jeszcze profanują jego zasługi. Osobiście sam jestem posiadaczem MW2 i kupiłem gre nie ze względu na multi, lecz żeby poznać dalsze losy Captaina Price`a i Soapa :) Nie zawiodłem się, gra trzymała klimat przez całą oś kampanii. Nie oczekiwane zwroty akcji, nagle uratowanie Price z Guagu. Dla mnie Inifinity Ward są bohaterami i żadne dziecko neo tego im nie zabierze. Licze że Black Ops mnie nie zawiedzie, bo zamierzam kupić jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oczywistym jest fakt, że Call of Duty: Black Ops nie przebije Modern Warfare 2. Ciekawi mnie tylko jedno. Cały ten "bum" rozpoczął się po kroku w nieznane, jakiego dokonało Infinity Ward, przenosząc serię Call of Duty w czasy współczesne. Co by się stało, gdyby to Treyarch jako pierwszy dokonał takich zmian? Czy wtedy sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem prawie pewien, że Black Ops sprzeda się gorzej od Modern Warfare 2. Moje pieniądze jednak mają, bo lubie gry o drugiej wojnie światowej (z serii Call of Duty). Poza tym, z tego co widzę na trailerach zapowiada się naprawdę dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować