Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żołnierzu! Edycje Kolekcjonerskie Call of Duty: Black Ops już czekają!

72 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl od dziś można zamawiać dwie różne Edycje Kolekcjonerskie Call of Duty: Black Ops, jednej z najbardziej oczekiwanych strzelanin pierwszoosobowych tego roku. To prawdziwa gratka dla fanów serii.

Przeczytaj cały tekst "Żołnierzu! Edycje Kolekcjonerskie Call of Duty: Black Ops już czekają!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medal wygląda strasznie kiczowato ...
Gdyby zrobili jakieś specjalne zdobione pudełko lub coś co pozwoli wystawić ten medal na półkę . Wydaje mi się ,że koszt wyprodukowanie tego jest mniejszy niż 30 zł .
A edycja z samochodzikiem jest dość ciekawa i myślę ,że może być warta tych pieniędzy w końcu ma w sobie kamerę i mikrofon ,nigdy nie wiadomo kiedy może nam się przydać zdalnie sterowany samochód z kamerą i mikrofonem .
Jestem ciekaw, co skłoniło Activision do nie wydawanie tych swoich kicz edition na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten samochodzik, pobawiłbym się takim :) Ale cóż to: "Cmok cmok cmok" - to chyba Acti wita się z moim zadkiem ;DD Na drzewo Kotick ;p

----------
PS: można kupić ten samochodzik w zestawie kolekcjonerskim bez gry? Byłoby taniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten samochodzik całkiem fajny. :) Przekazuje obraz i dźwięk do sterującego? Chciałbym to mieć. Lepsze niż noktowizor z MW2.

No ale niestety jest też cena, jak dla mnie zbyt duża. Kupię sobie edycję standardową. A Acti niech sobie w dupę wsadzi te swoje kolosalne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wydają na PC bo przecież jest tu źródło wszelkiego zła cierpienia na świecie chorób i głodu - piractwo. No i musieli by niższą cenę dać za wersję PC a to już jest w ogóle zbrodnia przeciwko ludzkości jak Acti sprzeda coś tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 17:25, Aximo napisał:

Ciekawe tylko, czy to warte kasy...

Kolekcjonerskiej na PC nie wypuszczają, a potem marudzą, że tak spiracone...


Taaaa, jasne- gdyby gry kosztowały po 5 stów to piractwo napewno by spadło.Bo jest medalik i autko. Skończcie już tę żałosną szopkę "gdyby nie (...) to nie byłoby piractwa";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, a gdzie te stare dobre kolekcjonerki za mniej niż 200 zł :( Bo sry, ale te co się pojawiają ostatnio to nie są dla normalnych ludzi raczej, płacić za jedną grę 400+ zł? Trzeba być albo prawdziwym fanatykiem, albo mieć za dużo pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować