Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zombie w Call of Duty: Black Ops coraz bardziej prawdopodobne

19 postów w tym temacie

Ja bardzo lubię tryb Nazi Zombies w Call of Duty: World at War. Często siedzieliśmy do późnej nocy wykorzystując różne pozycje na mapie. Gdyby dali podobny tryb do Black Ops i powiększyli ilość możliwych graczy w coopie (dwie osoby to jednak za mało) kupiłbym nowe CoD na 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotek chyba raczy sobie żartować. 240 zł żeby można było zagrać w tryb nazi zombie? Niedoczekanie. CoD właśnie umarł. Kupowanie tego cudu jest zwyczajnym frajerstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było więcej niż pewne, że taki tryb się pojawi. W końcu to Treyarch go stworzył i wprowadził z niemałym sukcesem, więc dlaczego mieliby nagle zrezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jakaś gazeta pokazywała postać zombie z jakimś tekstem zapowiadającym, pamiętam to. Zombie będą na 100% w Black Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno, taki smaczek w postaci Zombie level był niezłym zaskoczeniem na końcu gry World of War. Czy będzie znów czy nie już raczej mnie nie interesuje. Ważne żeby nie przesuneli premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gdyby dali podobny tryb do Black Ops i powiększyli ilość możliwych graczy w coopie (dwie osoby to jednak za >mało) kupiłbym nowe CoD na 90%.
Ale przecież w Zombie można naparzać do 4 graczy, nie 2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 17:45, DesMonD__PL napisał:

>Gdyby dali podobny tryb do Black Ops i powiększyli ilość możliwych graczy w coopie
(dwie osoby to jednak za >mało) kupiłbym nowe CoD na 90%.
Ale przecież w Zombie można naparzać do 4 graczy, nie 2 ;D

Chodzi mi o gre na split-screenie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 17:47, Renzov napisał:

Chodzi mi o gre na split-screenie. ^^


Sory, nie doczytałem ;D
A żeby nie spamować to powiem, że tryb Nazi w nowym Cod''zie przyciągnie na pewno dużo ludzi, którzy będą liczyć na większe emocje(Nowe pomysły, bronie, inne mapy itd), niż w WaW.
Ja sam byłbym uradowany, gdyby takowy tryb się pojawił... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

modern warfare + zombie + pare bajerów za taka sama cene jak za mw2 ktory tez sie duzo nie rozni... skupili sie bardziej na sukcesie jedynki zamiast na zrobieniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczcie na zdjęciu w sklepie gram.pl edycji hardened i prestige napis przy karcie dodatkowe ubranie dla avatara XBOX LIVE: "Plus four extra playable CO-OP MAPS" I co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze a co będzie z podstawową edycją gry? Czy dadzą tam tylko jedną mapkę na smaczek, czy w ogóle tego trybu nie będzie. Znając życie te dodatkowe mapki zostaną później udostępnione, ale cena będzie pewnie 1200 za 2 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem co oni robią 240 zł no sorry za 140,130 zł to by było normalnie a tu 240 zł i to tylko po to żeby pozabijać zombie kiedy ja ta kase nazbieram już mam 120 zł do 240 jeszcze trochę ale pałe przegieli z ta ceną powinni dać zombie w normalnej edycji aby kase dostać większą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować