Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 00:49, milusass napisał:

Co do cen. Są one windowane przez ''ekskluzywność'', wyrobioną markę, a dopiero potem
przez wyższą jakość. Ja jakoś niestety nie widzę sensu płacenia za lepszy kawałek szmaty
(chociaż są wyjątki). Można ubrać się lepiej, a trochę taniej (co nie znaczy w croppie
:)).

jeżeli chodzi o hugo to w Krakowie jest jeden salon "Hugo Bossa" i ubrania tej marki można też kupić w salonach Peek&Cloppenburg(narazie w krk są chyba dwa(w każdym razie napewno jest jeden w Galerii Krakowskiej i drugi ma być w bonarce) i ma być trzeci :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie do znawców mody i ubierania się. Jakie ubrania pasują do osób wysokich i szczupłych, wręcz wąskich? Chodzi mi akurat o bluzę, mogę na nią przeznaczyć +/- 120 zł. Bluza dosyć ciepła, z kapturem, bez znaczenia czy rozpinana czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 12:49, Outstaller napisał:

Witam. Mam takie pytanie do znawców mody i ubierania się. Jakie ubrania pasują do osób
wysokich i szczupłych, wręcz wąskich? Chodzi mi akurat o bluzę, mogę na nią przeznaczyć
+/- 120 zł. Bluza dosyć ciepła, z kapturem, bez znaczenia czy rozpinana czy nie.


szara/czarna, dość wąska (żeby podkreślić twój atut - wzrost), z szerokim ściągaczem u dołu (coby ładnie przylegała), bez kieszeni (''kangurka'' odpada, bo odstające kieszenie nieestetycznie wyglądają). powinno spiknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 22:16, Outstaller napisał:

Skoro w sklepie, to muszą mieć tabelę wymiarów, poszukaj, jeszcze nigdy nie spotkałem
się z brakiem tabeli wymiarów w sklepie.

No jest coś takiego, ale tylko odnośnie bluz i spodni. A nie wiem czy z paskami jest tak samo jak ze spodniami, szczególnie, że tam chyba są męskie podane.
EDIT. Bo nie dodałem, że chcę kupić damski pasek (ale tak jak pisałem - nie dla siebie :P) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 21:20, kitek0101 napisał:

Chcę kupić w sklepie internetowym pasek (co najgorsze nie dla siebie :P) i są podane
rozmiary: S, M, L. Wiecie ile to może być cm?

Weź L. Pasek za długi to nie problem, a za krótkiego nie założysz. Zresztą znając polskie sklepy to L na normalnego faceta może być za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 10:55, byverter napisał:

Weź L. Pasek za długi to nie problem, a za krótkiego nie założysz. Zresztą znając polskie
sklepy to L na normalnego faceta może być za małe.

Przede wszystkim - pasek nie jest dla faceta :P. Zresztą sądzę, że L byłby zbyt długi i wtedy trzebaby dororabiać dziurki, a to troszkę kłopot. Poza tym Ona mogłaby poczuć się urażona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem okulary, zerówki Wayfear (chyba każdy kojarzy) i są różne wysokości. Jedne 5cm, drugie 4,6 cm a jeszcze inne 4,5. I tutaj pytanie, czy 4,6cm będzie wyglądać tak samo dobrze jak 5cm? Czy mniejsza wysokość traci na efekcie wizualnym, czy wygląda tak samo fajnie? Mam zamiar jeszcze nabyć szelki; czy te pod spodem będą dobrym wyborem? I ostatnie już pytanie, nigdzie nie mogę znaleźć czerwonej czapki. Chodzi mi o taką, hmm, jakby to nazwać, taka żulowa (?). I nie, nie chodzi mi o produkty od Pumy czy Nike, chodzi o najprostszą w świecie czapkę, która po rozłożeniu zawinięcia jest zdecydowanie większa.

http://allegro.pl/item891106289_promocja_zerowki_w_czarnych_oprawkach_wayfarer.html
http://allegro.pl/item886093002_hit_hit_super_szelki_z_klamerkami_rozne_kolory.html

edit; o! znalazłem, tylko, że zależy mi, żeby nie było żadnego znaczka firmowego, i ofc, ma być czerwona ; D
http://www.skateshop.kamuflage.pl/towar-25898-panorama_czapka_tcq_niebieska_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:23, Qbasmok napisał:

Szukałem okulary, zerówki Wayfear (chyba każdy kojarzy)

Ja nie kojarzę, cholera ... nie jestem jazzy. :F

<google>

Hm ... znalazło mi tylko jakieś Wayfarer.

Ekhm ... a tak w ogóle to po ci okulary zerówki? Tak, czekam teraz na zjechanie mnie za brak gustu i znajomości mody.
>Mam zamiar jeszcze nabyć szelki; czy te pod spodem będą dobrym wyborem?
Wybacz za pytanie ale ... po co ci one?

A co do czapki to mi się ona kojarzy ze sportowcami z olimpiady zimowej. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:50, Tyler_D napisał:

> Szukałem okulary, zerówki Wayfear (chyba każdy kojarzy)
Ja nie kojarzę, cholera ... nie jestem jazzy. :F

Ja chyba też, bo nie wiem o co chodzi z tymi wszystkimi szelami, okularami za dychę i innymi pierdołami. Ja od niemal zawsze mam sweter Pierre Cardin, czarny t-shirt i drugi zestaw, czarny lub granatowy t-shirt i koszula bez zapiętych guzików i je okiej... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak widzę kogoś w takich okularach, to mam ochotę mu dać w ryj. dla zasady. chociaż doceniam, że kupujesz je za 8 złotych, a nie za 500 jak niektórzy pozerzy.
a te szelki po co? chcesz być jak Blues Brothers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:50, Tyler_D napisał:

Hm ... znalazło mi tylko jakieś Wayfarer.

Tak o nie chodziło. Literówka.

Dnia 24.01.2010 o 12:50, Tyler_D napisał:

Ekhm ... a tak w ogóle to po ci okulary zerówki? Tak, czekam teraz na zjechanie mnie
za brak gustu i znajomości mody.

Nie mam zamiaru Cię ''zjechać''. Mi się po prostu takie podobają, Tobie nie i to szanuje.

Dnia 24.01.2010 o 12:50, Tyler_D napisał:

Wybacz za pytanie ale ... po co ci one?

Bo szelki są coooool i jazzzzzzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:58, Qbasmok napisał:

Nie mam zamiaru Cię ''zjechać''.

Zawodzisz mnie. :x
>Mi się po prostu takie podobają, Tobie nie i to szanuje.
Nie powiedziałem że mi się nie podobają ale co jest w nich takiego cool to chyba nie zrozumiem.

Dnia 24.01.2010 o 12:58, Qbasmok napisał:

> Wybacz za pytanie ale ... po co ci one?
Bo szelki są coooool i jazzzzzzy!

Ahaaa ...

Budyn => Pierre Cardin? Burżuj!

Daelor => http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=15225

:-P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:57, Daelor napisał:

zawsze jak widzę kogoś w takich okularach, to mam ochotę mu dać w ryj. dla zasady.

Jakiej zasady? Takiej, że po prostu Ci się nie podobają? imo kapkę porojone.

>chociaż

Dnia 24.01.2010 o 12:57, Daelor napisał:

doceniam, że kupujesz je za 8 złotych, a nie za 500 jak niektórzy pozerzy.

Bo nie widzę sensu wydawać tyle pieniędzy na okulary, których logo i tak znajduje się po wewnętrznej części zauszników, a do tego wytrzymałościowo są na tym samym poziomie.

Dnia 24.01.2010 o 12:57, Daelor napisał:

a te szelki po co? chcesz być jak Blues Brothers?

Bo szelki są coooool i jazzzzzzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:00, Tyler_D napisał:

Zawodzisz mnie. :x

Wybacz, nie jestem już w tak dobrej formie jak kiedyś ; <

Dnia 24.01.2010 o 13:00, Tyler_D napisał:

Nie powiedziałem że mi się nie podobają ale co jest w nich takiego cool to chyba nie
zrozumiem.

Nic nie jest w nich coolwego, ale fajnie komponują się z trampkami, ciemnymi spodniami, koszulą, krawatem i szelkami. Ot co.

Dnia 24.01.2010 o 13:00, Tyler_D napisał:

Ahaaa ...

Zaskoczyłem Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować