Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch 2: Dog Days - przegląd ocen

24 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Zagraniczne serwisy nie mogą się zdecydować, czy Kane & Lynch 2: Dog Days to dobra, czy też zła gra. Jedni chwalą twórców i dają całkiem miłe oceny, natomiast drudzy mocno krytykują i wręczają... jedynkę. W dziesięciostopniowej skali.

Przeczytaj cały tekst "Kane & Lynch 2: Dog Days - przegląd ocen" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacą nie płacą... Wychodzi na to że ocena tej gry będzie zależeć od tego czego będzie gracz po tej grze oczekiwał i jak się będzie bawił.

I tyle... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Official Xbox Magazine sypie ostatnio dziewiątkami na co drugą grę, więc jakieś wielkie wyróżnienie to dla K&L 2 nie jest. Teraz przynajmniej można być pewnym, że królem tych wakacji zostanie Mafia II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 17:58, Ych0 napisał:

dziwna skala 32/40 . A co do gry jeśli naprawdę na 4h to ocena 1/10 jest bardzo dobra
w porównaniu do ceny


Taka ocena wynika z oceny(maslo maslane:)) czterech recnzentow bo tylu ludzi recenzuje gry w famitsu, na ocene koncowa bierze sie pod uwage note jaka dali wszyscy czterej, wiec wynik sie sumuje i wychodzi 32/40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Ciekawe oceny. Lekki dylemacik - zagrać czy nie? Poczekam aż stanieje. 4h odstraszają. Mocno.A samo mutli gry nie robi.

xxAPOSTELxx --> Skąd wiesz? Grałeś już? Z tego co wiem, to premiera dopiero za 2 Dni w Europie...Coś mnie ominęło czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destructoid jest jednym z nielicznych periodyków, które jeszcze przyznają oceny takie jak 1-4, przy tym gusta ich recenzentów są dość bliskie moim, więc będę omijał K&L2 szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka i dwójka mają parę elementów ciekawych jeżeli chodzi o coop ale obie gry mają tyle błędów i tak są nieprzemyślane że ja się zastanawiam jaki producent dopuścił taki produkt do wydania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem u kumpla. Niestety przeciętna gra z nieprzeciętnymi bohaterami. A filtr i pijana kamera po godzinie potrafi zmęczyć każdego. Dobrze, że można je wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:25, Ichibanboshi-kun napisał:

Hmmm, niezły misz maż. Demo udostępnione na steamie było fajne, więc trochę jestem zdziwiony,
a ocena z Destructoida zachęca to przeczytania całej recki xD

Brak w niej konkretów. Z tego co dało się wyczytać między wierszami to podstawowy problem polega na tym, że nie da się napierać do przodu jak w Gears of War a część osłon przepuszcza po chwili pociski.

Oczywiście grze akcji na 4 godziny nie wystawiłbym innej oceny niż 1, ale to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacić za grę na 4h singla 220 zł? Trochę lipa. Trzeba będzie poczekać aż stanieje do tych 50-60 zł i się używkę kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6.5/10 w Gamespot. No, no - tym razem najwidoczniej obeszło się bez wywalenia recenzenta, jak było w przypadku recenzji pierwszej części Kane''a i Lyncha(po napisaniu recenzji, dziennikarz, który zmieszał w tejże recenzji grę z błotem, został bardzo szybciutko wywalony). :P

Jednak będę tym, który kupi K&L 2, nieważne w ile tą grę można przejść - wolę pograć w tryb multi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:44, hallas napisał:

Brak w niej konkretów. Z tego co dało się wyczytać między wierszami to podstawowy problem
polega na tym, że nie da się napierać do przodu jak w Gears of War a część osłon przepuszcza
po chwili pociski.

Troche te zarzuty głupkowate. Mnie właśnie to w demie się spodobało.

Dnia 18.08.2010 o 18:44, hallas napisał:

Oczywiście grze akcji na 4 godziny nie wystawiłbym innej oceny niż 1, ale to ja.

Taak, zgadzam się i prędzej pożyczę tę grę niż zakupię, chyba że będzie okazja, ale. Obejrząłem właśnie noobtooba i tam przedstawili multiplayer tej gry. To co powiedziano brzmi niesamowicie, że wręcz dla samego multi wartoby zakupic grę. Oczywiście sami też gry nie przeszli, dopiero pełna recenzja za tydzien.
Jednak ta kwestia z wtyką w drużynie, ciężkimi do pokonania policjantami oraz możliwością w końcowej fazie olania partnerów brzmi interesująco.
Poczekam jednak na pełną recenzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne zdanie na temat gry, innym się nie spodobała, innym tak, a wy do cholery już macie problem i krytykujecie te oceny . Weźcie się zastanówcie co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować