Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: 13 faktów o Assassin`s Creed: Brotherhood

20 postów w tym temacie

Om nom nom!
Nowe fakty o AC ;D
MNIAM MNIAM :D
Ciekawie prezentuje się system rozwijania Gildii. To wszystko co można było się dowiedzieć o AC:B?
Nic nowego?
Jeżeli będziecie mieli coś nowego... to gwarantuję wam, że jest chociaż jeden człowiek, który kilkunastokrotnie odświeża waszą stronę w poszukiwaniu nowych informacji nt. AC.
Moglibyście podpytać kogoś, czy DLC na PC będą płatne?
Filmik, gameplay, teaser, coś więcej o multi?
Pozdro dla wszystkich wysłanników z gramu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nr 7 i nr 12... Dajcie mi tę grę w końcu!
A, NikiNicoo - kiedy już oficjalnie ogłoszą opóźnienie wersji PC, dostaniemy DLC za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie, już nie mogę się doczekać ;D , najbardziej mnie cieszy to, że pojawi się więcej sekwencji z Desmondem. Tego zabrakło mi troche w ACII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, najlepsze jest to ze Ezio będzie mistrzem gildii i możemy wysyłać innych assasynów na misję, fajnie też ze będzie więcej sekwencji z Desmondem, a tak właściwie to na kiedy jest planowana premiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. To są tylko informacje "zgromadzone na szybko". Skądinąd wiadomo, że ekipa gram.pl widziała grę w akcji i podzieli się swoimi wrażeniami z pokazu i grania najprawdopodoniej jeszcze dziś. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowością są tylko punkty 6, 7, 8, 10 i 11. Mam nadzieję, że przy Assassin''s Creed: Brotherhood bedę bawił się tak samo dobrze jak przy części drugiej. Pre-Order już zamówiony, więc teraz pozostaje mi tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie , obiecałem sobie ! Po Splinter Cell Conviction powiedziałem ,że więcej żadnej gry od ich firmy nie kupię głównie z powodu 13 punktu . Z Convition wycięto żywcem 90% broni i tych ubrań , nie mam zamiaru nabrać się na takie coś 2 raz . Po obserwuję , jeśli te DLC będą mało inwazyjne jak te do ACII czyli jakieś podziemia , zbędne gadzety kupię jak zrobią drugie Conviction , żegnam Ubi na zawszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marwolek

Spoiler

On miał w tedy włączony godmode on . :D Pod koniec jak walczymy z Borgia na miecze kiedy Ezio prawie go zabił, przypomniał sobie, że nie jest potworem i darował mu życie (był jakiś dialog nie pamiętam dokładnie co).


@Kowal155
Ja rozumiem przez to, że będzie można ich do tych miast wysyłać, żeby mogli ćwiczyć skill''a a sami pozostaniemy w Rzymie (W jednym z wywiadów było niejednoznacznie powiedziane, że również poprzednie miasta jak np. Florencja)

@News :D
I więcej wiem, tym bardziej chcę, żeby listopad był szybciej niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że zamówiony Pre-Order to dobry wybór.
15 godzin singla to jak na dzisiejszie misje poboczne...
Dodatkowo multi - wygląda na to, że AC z kolejną grą staje się coraz lepsze (nie mówię tu oczywiście o wersjach na przenośne konsole...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za głupoty w tym spojlerze wypisałeś. Walczymy z Biorgią, ale jakbyś łaskawie zauważył na filmikach, jest to syn Rodrigo,

Spoiler

normalnie pokonanego przez Ezio na końcu drugiej części. Co prawda Ezio go nie zabija, ale sprawia, że ten nie jest już żadnym zagrożeniem

. Tym bardziej, że AC:B rozpoczyna się w roku śmierci Aleksandra VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze sześć punktów żywcem wyjęte z prezentacji AC. :)

Reszta? Brzmi świetnie, chcę nadrobić assassynowe zaległości i ruszyć do boju w Brotherhood! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować