Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch 2: Dog Days - recenzja

18 postów w tym temacie

gram.pl

Miesiąc temu opublikowaliśmy pierwsze wrażenia z rozgrywki w Kane & Lynch 2: Dog Days z wersji preview twierdząc, że kontynuacja przygód dwóch charyzmatycznych bohaterów jest wyłącznie grą dobrą. Czy ocena uległa zmianie po zapoznaniu się z finalnym wydaniem?

Przeczytaj cały tekst "Kane & Lynch 2: Dog Days - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak dobra ocena ja bym dał nie więcej niż 3/10, ale są takie portale co dają dla tej gry 9/10 i jednocześnie dla mafii 2 7/10 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficzna koncepcja gry bardzo przyciąga, ale 100zł za 4h gry (swoją drogą największy minus wg mnie, bo przecież multiplayer w tej grze nie jest bardzo rozbudowany) to trochę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadzam, gra ma swój specyficzny cięzki klimat, może i nie ma wspaniałej fabuły ale cięzko o taką jeżeli akcja dzieje się w przeciągu kilku dni bez wymyślania jakiś bzdetów. Strzela się fajnie, jest dużo broni, fakt faktem że jest bardzo krótka, dla mnie 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mogą zrobić lepszego silnika i H5 będzie taki sam - to ja żałuje że Rocksteady nie robi H5. Bo na silniku Batmana wyglądałby lepiej niż - niestety - przereklamowane ścierwo K&L 2. Trailery i klimat był, ale na tym koniec niestety, wypada nam fanom Hitmana tylko sie modlić żeby w przypadku nowego łysego było przynajmniej odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. K&L 2 to jeden z wielu przykładów pokazujących, że część świata gier schodzi raczej na psy. Kiedyś jakoś nie było takiej fuszerki tylko porządna, wielogodzinna rozgrywka za przyzwoitą cenę. No i do tego w wielu już grach pojawiający się ten cholerny Games for Windows Live. No ale miejmy nadzieję że za jakiś czas to się zmieni. No i mam nadzieje że panowie z Eidos i IO Interactive zrobią kolejnego Hitmana i to w porządny sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać coś do poprzedniego komentarza. Źle trochę to ująłem, bo wiele produkcji schodzi na psy, ale są też i bardzo dobre produkcje (z tym że jest ich o wiele mniej od zalewającego nas chłamu). Ale nadal twierdzę że jednak kiedyś było lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 16:57, DanteAlighieri napisał:

Racja. K&L 2 to jeden z wielu przykładów pokazujących, że część świata gier schodzi raczej
na psy. Kiedyś jakoś nie było takiej fuszerki tylko porządna, wielogodzinna rozgrywka
za przyzwoitą cenę. No i do tego w wielu już grach pojawiający się ten cholerny Games
for Windows Live. No ale miejmy nadzieję że za jakiś czas to się zmieni. No i mam nadzieje
że panowie z Eidos i IO Interactive zrobią kolejnego Hitmana i to w porządny sposób :D

Tak jak w bodajże 7 podcaście powiedział jeden z rozmówców (nie pamiętam który) dawniej robiono taką samą fuszerkę jak dziś, też było mnóstwo gniotów i wiele niedoróbek. To my idealizujemy sobie dawne tytuły jakie to one były wspaniałe, jak dopracowane no i wtedy to robiło się gry... Poza tym dawniej marketing nie był tak rozbuchany a to IMO jest największy problem wielu dzisiejszych gier. Z jednej strony gra nie zareklamowana na potęgę ma wiele cięższą drogę do sprzedaży, z drugiej jak reklamą za bardzo rozdmuchają jakąś produkcję to potem wszyscy płaczą, że spodziewali się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kane & Lynch i Mafia 2 to dwa spalone tytuły. Dwie stówy poszły w błoto. Koniec Sierpnia miał być ciekawy, a jest nuuudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować