Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia opanowała Wielką Brytanię

16 postów w tym temacie

MW2 wyszedł dawno temu więc nie ma co się dziwić. Ludzia się nudzą już te same gry od pół roku. Każda nowa gra jest pierwsze w rankingu w GB. Co to za nowośc i zdziwienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś już pisał jakiś czas temu - każdy nowy tytuł zapowiadający się na nie wiadomo jaki hit zaraz wskakuje na pierwsze miejsce w UK. Normalka. Za tydzień wyjdzie coś innego i Mafia zostanie zepchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 13:35, cHICEK napisał:

trochę to śmieszne że parę newsów wcześniej było narzekanie że Mafia 2 się źle sprzedaje
i nie zarobi na siebie ;p


To analityk tak twierdził. Oni są śmieszni gdy tylko otwierają gębę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi na wyspach po prostu stać na kupowanie gier. Jeżeli nowa gra u nich kosztuje 39 funtów to idą do sklepu i po prostu ja biorą. Nie dziwota że po ukazaniu sie nowego tytułu od razu ląduje na 1 miejscu.takie zestawienie wykonane w polsce w ogóle nie maiłoby zednego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem że na 9 miejscu Sniper Ghost, nie zgadł bym w życiu. Co do Mafii nie grałem więc nie mnie oceniać, czy źle czy dobrze. Ogólnie słyszałem że strasznie krótka w porównaniu do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra rzeczywiście jest krótka ale nie jest to wielka różnica w porównaniu do jedynki, bo jeżeli dobrze pamiętam tam misji było nieco ponad 20 a w dwójce jest 16. Mafia nie zagości długo na TOP-ie, tak samo jak Kane & Lynch 2 Dog Days. Dla mnie Mafia jest zdecydowanie przereklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 13:32, Henrar napisał:

MW2 poza pierwszą dziesiątką i Sniper na 9 miejscu. Co się dzieje na tych Wyspach?


Mafia powala te gnioty na głowę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować