Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sukces Sniper: Ghost Warrior. Półmilionowa sprzedaż polskiej gry

21 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2010 o 14:23, rslaski napisał:

Polska gra i taki wynik w ojczyźnie weście się do roboty ludzie gra się sama nie kupi:D


Niby dlaczego? Nigdy w życiu nie pomyślałem, żeby kupić grę ze względu na kraj produkcji. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla City Interactive. Gra zapowiadała się ciekawie, zebrała "średnie" oceny, okazała się kiepska jakościowo, a i tak sprzedała się bardzo dobrze. Niesamowite, ale cieszę się z sukcesu tej polskiej gry i trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Oby następna gra CI była lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sniper to kolejny przykład (wspomnę tylko Chrome i Painkiller), że Polak potrafi, wiec nie narzekać !!!

Jedyną wadą Sniper''a to, to że jest bardzo krótki i zapowiedź 2 (słownie dwóch) dodatków jeszcze przed świętami nie wróży nic dobrego - niech zrobią jeden porządny na kilkanaście a nie kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 14:46, virus666 napisał:

Sniper to kolejny przykład (wspomnę tylko Chrome i Painkiller), że Polak potrafi, wiec
nie narzekać !!!

Jedyną wadą Sniper''a to, to że jest bardzo krótki i zapowiedź 2 (słownie dwóch) dodatków
jeszcze przed świętami nie wróży nic dobrego - niech zrobią jeden porządny na kilkanaście
a nie kilka godzin


Sęk w tym, że jest na co narzekać. Kiepska AI, przeciwnicy z rentgenem w oczach (widzą zamaskowanego snajpera z odległości kilkuset metrów), celność wroga z broni maszynowej - niemal sto procent (również z kilkuset metrów), niedopracowane źródła światła (nocne misje - jest oświetlony teren, ale źródła światła nie sposób wskazać)... To tylko część niedoróbek.
Kupiłem zaraz po premierze, przeszedłem dwa razy - i jestem zdziwiony tak dobrym wynikiem Snipera. Grafę i klimat owszem, ma... Ale niewiele poza tym. Już stara "Delta Force" prezentowała się lepiej (pomijam grafikę).
Z jednej strony cieszy mnie dobry wynik polskiej firmy, z drugiej zaś martwię się, iż CI stwierdzi "a co tam, zrobiliśmy gniota i przeszło... To nie ma sensu niczego poprawiać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyniku CI i życzę poprawienia jakości w przyszłych produkcjach.

Snajpera miałem kupić głównie ze względu na patriotyzm ale zrezygnowałem po demie, mimo to kibicuje CI jak każdej polskiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pierwsze DLC (płatne oczywiście), poprawi skopane AI i usunie rentgeny przeciwnikom :)

Czyli dbanie o klienta w stylu CI :P

PS. Szkoda że aż pół miliona ludzi nabrało się na "wysokobudżetowość" Snipera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnie, czyli wyjdą kolejne gry na kolejnym poziomie wykonania i rynek graczy troche mniej wymagających się wypełni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o ?! To Sniper Ghost Warrior stworzyła polska wytwórnia gier? Nawet nie wiedziałem. :D Dobrze wiedzieć.. (Zapomniałem, że CI to polska firma..) wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Kolejna polska gra daje radę. Szkoda tylko, że z gatunku, na który jestem uczulony, tj. "średniaki FPS", brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować