Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood na PC opóźniony

59 postów w tym temacie

Buhahaha. Było do przewidzenia, identycznie jak w przypadku dwójeczki. I gdzie są teraz te osoby, które tak po mnie pojechały, gdy napisałem, iż będzie identyczna sytuacja jak poprzednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super :D Czyli tak jak z AC2. No ale nie ma tego złego - będzie więcej czasu na grę w inne tytuły, które wyjdą pod koniec tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się tego było spodziewać (przynajmniej ja się spodziewałem). Ciekawe jaka dokładnie będzie data premiery na PC...

No nic, ja się nie przejmuje. I tak zagram na PS3. A przed nami przecież jeeszcze beta Assassin''s Creed: Brotherhood- nie ma się co przejmować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 12:36, Gta_4_PC napisał:

Wolę poczekać te 3 miesiące i zagrać w dopracowany tytuł niż grać z bugami


O niedopracowanie się nie martw. Im chodzi tylko o to, aby dodać zabezpieczenie DRM do wersji PCtowej.
Wracając do samego newsa. Wielka szkoda, a już tak niecierpliwie czekałem na listopad. :/ Można powiedzieć, że było to do przewidzenia, ale nie widzę sensu przekładania tej oto wersji na inny termin. Początkowo gra było dla posiadaczy konsol, dopiero później utworzono wersję na komputer. Możliwe że i to jest tym powodem. Wielka szkoda, a miałem nadzieję, że tego nie zrobią. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniemy bardziej dopracowany tytuł, a na dodatek pewnie wraz z DLC, jak to było w przypadku dwójki. Ja nie mam nic przeciwko czekaniu, gry to nie sprawa życia lub śmierci, żeby mieć je na tu/teraz/natychmiast.

A poza tym - będzie mniej tytułów, z których w tym roku zrezygnuję, bo i tak nie mam czasu zagrać we wszystko, w co bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC swoją drogą ale bardziej dopracowany produkt?
Proszę, nie żartujmy bo taka historia nie przytrafiła się nigdy.
Dodatkowy czas na jakąkolwiek platformę gdy gra jest zapowiedziana na wszystkie równolegle nie wróży nic dobrego.
Tutaj zaś wchodzi element piractwa i nie ma co się oszukiwać, że chodzi o dopracowanie tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 12:47, Selv napisał:

DLC swoją drogą ale bardziej dopracowany produkt?
Proszę, nie żartujmy bo taka historia nie przytrafiła się nigdy.

Twierdzisz, że gra na konsole będzie na tyle idealna, że nie wyjdą już do niej żadne patche? Bo jeśli wyjdą, to oznacza, że gra na PC automatycznie będzie bardziej dopracowana. Nieważne, że będzie to tylko skutek uboczny przesunięcia terminu, a nie powód.

Dnia 09.09.2010 o 12:47, Selv napisał:

Tutaj zaś wchodzi element piractwa i nie ma co się oszukiwać, że chodzi o dopracowanie
tytułu.

Tego nie neguję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co Ubi miał podawać powód? Przecież to już tradycja tej serii, a kimże oni są, aby z tradycją zrywać? A tak na poważnie, to ja rozumiem, że rynek PC w porównaniu do konsolowego jest nieporównywalnie mniejszy, że piractwo itd., ale w ten sposób Ubi pokazuje jasno co wg nich warci są gracze pecetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopracowanie? Dodać zabezpieczenie? A co to, przez cały okres developingu, nie było czasu dla Ubi na dorobienie tego, szczególnie po doświadczeniach z AC2? "Kara" za złych komputerowych piratów? Tak, tylko po co było zapowiadać równoległe daty premiery? A moze Ubi nie widziało od samego początku, że mają zamiar wprowadzić swój super DRM i ukarać ręką sprawiedliwości graczy PC?
Bullshit. Właśnie tak, pro-konsolowa i jednocześnie anty-PeCetowa polityka Ubisoftu. Nie, żebym narzekał. AC to dla mnie gra typowo konsolowa i na konsoli będę w nią grał. Ale fajnie by było, gdyby Ubisoft choć raz zachował się w porządku - wobec wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować