Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Po raz setny: multi w Call of Duty: Black Ops za darmo

34 postów w tym temacie

Bez sensu nowe czesci Coda sa coraz bardziej podobne do poprzednich , mysle ze black ops jest calkowita kopia MW2 nie liczac drobnych zmian w grafice i jakies nowe rodzaje broni.....tyle nie ma nic wiecej ,nigdy tego nie kupie wole sobie pograc w Battlefielda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 11:16, Marco_Polo napisał:

Co za chore czasy w branży, w których powstają newsy w rodzaju "multi w Call of Duty:
Black Ops za darmo".

Cóż, chore, bo są jeszcze bardziej rozwalające newsy typu : Wybitni Tfurcy mają pomysła na zrobienie więcej szmalcu ! Płatne dema gier i abonament na każdą grę dla każdego ! Aha, nie zapominaj że odsprzedaż gry jest przestępstwem i znacznie bardziej zagrażające rynkowi niż piractwo !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech przestaną robić gry dla wielkiej kasy a zaczną dla graczy. Wyjdzie im to na dobre i więcej zarobią. Wystarczy zrobić grę bez debilizmów które zaistniały w ówczesnych czasach. Mi to pasuje jak będzie kopią nawet MW2 nawet bardzo, chce pograć bez całych tych systemów, bez ludzi latającymi z haxami ( których teoretycznie powinien inny super program wyłapać) i gdzie są admini którzy kontrolują ten cały motłoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 11:30, piorko90 napisał:

(...) gdzie są admini którzy kontrolują ten cały motłoch.

Gra ma być dla wszystkich (czyli dla nikogo jak mawia pewne powiedzenie). Przecież nie będzie się wywalać z rozgrywki potencjalnego klienta "kolejnych n-części tej gry" bo może nie kupić, którejś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 11:16, Marco_Polo napisał:

Co za chore czasy w branży, w których powstają newsy w rodzaju "multi w Call of Duty:
Black Ops za darmo".


Chore nie chore ten wpis powstać musiał z powodu pana Pachtera który wiadomo co napisał... Przez jednego człowieka tyle zamieszania...

Ale co do samego tematu to dobrze... Bo jeżeli by wyszło że będzie płatny to nie wiem co by było... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 11:38, Muradin_07 napisał:

Ale co do samego tematu to dobrze... Bo jeżeli by wyszło że będzie płatny to nie wiem co by było... ;D

Co by było? Masa narzekania (klienci) i super sprzedaż (Activision).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 11:43, Marco_Polo napisał:

Co by było? Masa narzekania (klienci) i super sprzedaż (Activision).


Od razu przypomina mi się sytuacja z DRM od Ubi... niby wszyscy źli, nienawidzą Ubi a jednak Ubi zanotowało duży wzrost sprzedaży (bo po prostu dobre tytuły... każdy mówił: aaaa... przemęczę się z tym DRM ale w ACII zagram i tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 11:24, Fuadex napisał:

Teraz kiedy czują oddech konkurencji, to Acti przystopowało ze swoimi zapędami dolarowymi.


JAKIEJ konkurencji? Zręcznościowego Bad Company 2 ze "fszystkimi" czterema trybami rozgrywki? Medal of Honor, które narobiło sobie wrogów już w trakcie bety (i błędy którego do tej pory nie zostały poprawione)? Black Ops w tym momencie praktycznie NIE MA konkurencji na rynku. Gdyby ActiBlizz chciało pobierać opłaty za BO, bez problemu mogliby to zrobić. Co więcej, na pewno znaleźliby się ludzie, którzy by na to poszli (w końcu znaleźli się idioci, którzy kupili gwiezdnego konika za 25 dolców do WoW :/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim zwolennikiem wprowadzenia abonamentu w grach tego typu. Gram dużo w MW2 i widzę co się dzieje. Aimboty, wallhacki i tym podobne pierdoły rządzą. Ostatnio nagrałem wyczyny kolesia na frapsie i zaraportowałem do Steama. Wiecie co z tym zrobią? Gów***, ale jak mnie zbanowali za friko (byłem w tej słynnej grupie) to musiałem tydzień maile pisać i walczyć o swoje.

Podsumowując, co powinno zmienić się w grach tego typu.
- płatny abonament, który położyłby kres cheatowaniu
- jeżeli gra ma PEGI, dajmy na to 18, to powinien być przymus udowodnienia swojego wieku. Granie z 12 letnimi dziećmi wojny i wysłuchiwanie, głównie niemieckich i rosyjskich, mądrości życiowych przez Steam nie jest niczym fajnym i ciekawym. Gra dla dużych chłopców? To niech tacy w nią gają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że abonament powsztrzyma dzieci i cheaterów? Lol, patrz na niektóre MMO - dzieci są, boty również. I w jaki sposób chcesz wprowadzić obowiązek udowodnienia swojego wieku? Takie rzeczy też można obejść.
Aimbotów i całej reszty tego syfu by ni było, gdyby IW dało dedyki lub chociaż mozliwość zrobienia kich vote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 11:25, Darkstar181 napisał:

> Co za chore czasy w branży, w których powstają newsy w rodzaju "multi w Call of
Duty:
> Black Ops za darmo".
Cóż, chore, bo są jeszcze bardziej rozwalające newsy typu : Wybitni Tfurcy mają pomysła
na zrobienie więcej szmalcu ! Płatne dema gier i abonament na każdą grę dla każdego !
Aha, nie zapominaj że odsprzedaż gry jest przestępstwem i znacznie bardziej zagrażające
rynkowi niż piractwo !"


Nie mów tego głośno, bo na prawdę doczekamy się płatnych dem =O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 12:02, jar3k2 napisał:

Ja jestem wielkim zwolennikiem wprowadzenia abonamentu w grach tego typu. Gram dużo w
MW2 i widzę co się dzieje. Aimboty, wallhacki i tym podobne pierdoły rządzą. Ostatnio
nagrałem wyczyny kolesia na frapsie

(...)

Dnia 11.09.2010 o 12:02, jar3k2 napisał:

Podsumowując, co powinno zmienić się w grach tego typu.
- płatny abonament, który położyłby kres cheatowaniu

Przepraszam za może zbyt dosadne stwierdzenie, ale pierdzelisz głupoty niczym Roman Giertych, który myślał że dzięki wprowadzeniu mundurków do szkół wprowadzi jednocześnie dyscyplinę i raz na zawsze usunie z niej chamstwo, buractwo, itp.
Na Aimboty i wallhacki nie wprowadza się na abonamentu tylko blokady. Do wywalania buraków z sieci potrzeba adminów, nie abonamentu. Myślisz że jakby takowy był to by chamstwo, mieszczaństwo i pospólstwo znikło z serwerów !? Bzdura! Jeżeli ktoś ma kasę na komputer, bądź konsolę, to znajdzie i troszkę złociszy żeby pograć na multi. Owszem, spora część dzieciaków by sobie darowała, ale nie wszystkie. I musisz być naprawdę wielkim optymistą, jeśli myślisz że wśród starszych graczy, chciałoby się napisać, tych dorosłych, nie ma chamów, którzy przeklinają i szydzą z innych na serwerach, i używają takich pierdół jak Aimboty.
Wprowadzić abonament ? Dobra, ale niech będę miał z tego jakieś korzyści, rodem z WoW, gdzie prawie codziennie dodaje się jakieś nowe zadania, liczne dodatki, itp. A nie że jest to tylko dodatkowa opłata nic nie dająca w zamian, a jeszcze tacy ludzie jak Ty, próbują usprawiedliwiać dojenie z siebie kasy rzekomą szansą zlikwidowania buractwa i hakowania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2010 o 12:13, Berkel napisał:

> rynkowi niż piractwo !"

Nie mów tego głośno, bo na prawdę doczekamy się płatnych dem =O

Hehe, a wiesz że to nie był żart z nimi ? Przed wakacjami takie właśnie pomysły krążyły po sieci, był chyba nawet o tym artykuł, choćby w CDA.
Na szczęście póki co na pomysłach się skończyło. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po dwóch miesiącach od premiery 5 mapek za 15$ : ), ludzie się będą pluć, a mapki sprzedadzą się jak ciepłe bułki. Do czego to doszło, że trzeba o czymś takim informować graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 12:18, Damianuss1 napisał:

A po dwóch miesiącach od premiery 5 mapek za 15$ : ), ludzie się będą pluć, a mapki sprzedadzą
się jak ciepłe bułki. Do czego to doszło, że trzeba o czymś takim informować graczy.

Cóż, mojej kasy nie dostaną. Słynnego map packa do MW2 do tej pory nie kupiłem. I nie zamierzam tego zrobić.
Zresztą, niby tak dużo go ma, a wyszukiwarka wskazuje, że właśnie na tych mapach najmniej osób gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Darkstar181
TAK WŁAŚNIE MYŚLĘ. Albo nie masz kasy na granie albo jesteś niepełnoletni? Obruszyłeś się jakbym Ci napluł w twarz. Wyluzuj człowieku bo Ci serce wysiądzie od tego stresu.

Może zanim coś napiszesz to pograj w MW2? Blokady? Śmiech. Wiesz z jakim opóźnieniem działa VAC? No właśnie chyba nie wiesz. Zanim takiego kretyna zbanują to może śmiało grać jeszcze z miesiąc czasu i mieć wszystkich gdzieś.

Jakich adminów? VAC działa automatycznie.

Przeklinać i szydzić to sobie można, ale pierdo*** trzy po trzy, szczekać, miauczeć, gwizdać, puszczać bąki, bekać, etc. to już inna sprawa. 17 latek ma jednak z reguły więcej w głowie niż 11 latek.

A to, że płacąc abonament powinniśmy dostać z tego jakieś profity (mapy, etc) to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować