Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Torchlight II

218 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2012 o 16:38, kaczek93 napisał:

Czy jest jeszcze możliwość dostania się do bety?

W piątek po północy kończyła się definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 11:59, Inferno0009 napisał:

Ktoś ma już preorder zamówiony? Ja mam na steam :D


Ja się do sklepu wybiorę po grę.
Ma ktoś wymagania sprzętowe? Bo szukam i nicość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 12:07, Sericulum napisał:


Ja się do sklepu wybiorę po grę.
Ma ktoś wymagania sprzętowe? Bo szukam i nicość.



Pentium 4 1.4 GHz,1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 GTX lub lepsza), 1.2 GB HDD, Windows XP/Vista/7

źródło : gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:58, Undertaker napisał:

Czy to nienormalne, że TII 2xtańszy podoba mi się bardziej od DIII? :/


Haha, ja pograłem w starter D3, poczytałem trochę na temat i stwierdziłem że poczekam na T2. Raczej nie jesteś sam w swojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:58, Undertaker napisał:

Czy to nienormalne, że TII 2xtańszy podoba mi się bardziej od DIII? :/


zależy czego oczekujesz. mnie po przegraniu kilku setek godzin w diablo3 razi: mała ilość skili, mechanika oparta na spamie i regenie many (90% skilli nie ma CD i wszystko kosztuje mane), brak respeca normalnego (trzymam moje punkty i rozdam je pewno dopiero jak odblokuje wszystkie skille, bo wczesniej to bedzie rozdawanie w ciemno), bardzo duzo pasivów, jeszcze gorszy system gemów niz w D3, zmarnowany potenciał czarów u peta, obecnosc auto attacku (jak zrobic sensowny auto attack pokazalo d3), brak usprawnien interface''u jak porównywarka przedmiotów noszonych/tych w ekpinku, nieczytelne statystki postaci (okno rozszerzone), story jeszcze gorsze niz to slabe z D3. A o intrze nawet nie bede mowil - co to mialo być ? Shank ? -.-

ale muzyka jest boska :) Uelmen ^^ skoncze kampanie i bede czekal na mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na Steam: ijanek (Janek_Izdebski). Kto chętny do coop''a/multi? Możecie mnie oddawać do znajomych jakby co. Grę odbieram dziś wieczorem od Vojtasa i instaluję. :) To będzie nieprzespana noc. A jeszcze dziś mam odebrać ze sklepu "Borderlands 2", hehehehe. ;) Pozdrawiam.

P.S. Może zrobimy listę nicków w grze/ID Steam/e-maili do matchmakingu w "T2" tak jak w przypadku wątku ogólnego dla "Diablo 3"? Kto jest za? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad tą grą pracował ktoś, kto majstrował przy Diablo II? Jeden motyw muzyczny jakby żywcem wyjęty z D2. :) A sama gra cholernie klimatyczna, mimo cukierkowej grafiki, całkiem mroczna. Aż się dziwie że tak się wkręciłem, nawet się nie obejrzałem a już dwie godziny grania za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 15:05, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Może zrobimy listę nicków w grze/ID Steam/e-maili do matchmakingu w "T2"
tak jak w przypadku wątku ogólnego dla "Diablo 3"? Kto jest za? :)


Jestem jak najbardziej za :)

A teraz pytanie - ktoś ma wersję cufrową z muve? Bo ja kupiłem i dostałem po jakiejś godzinie kod na pierwszą część na steama. Fajne posunięcie z ich strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ciekawe. Może Pan Kenshin wypowie się w tej sprawie? Jakby co polecam zadzwonić do Pani Magdaleny Środy (sic!) z Cenegi (magdalena.sroda@cenega.com) pod nr +48 22 574 25 24. Mi pomogła w mojej sprawie. Może i Tobie pomoże, na co liczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować