Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2006 o 13:47, Dark SMG napisał:

oto nowa porcja obrazków z Crysisa zobaczcie i zemdlejcie na widok pełnej grywalnej wersji
:-)

Ja bym aż takim optymistą nie był... to wydaje EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 13:57, SwenG napisał:

> oto nowa porcja obrazków z Crysisa zobaczcie i zemdlejcie na widok pełnej grywalnej wersji

> :-)
Ja bym aż takim optymistą nie był... to wydaje EA.

no to co a NFS BOŚ i inne niezłe produkcje powiem ci tylko że fakt wydania gty przez EA Games daje nam pl-kę na czas i niezłą jakość tylko cena.. jakieś na oko 169 zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 14:26, Dark SMG napisał:

> Ja bym aż takim optymistą nie był... to wydaje EA.
no to co a NFS BOŚ i inne niezłe produkcje powiem ci tylko że fakt wydania gty przez EA Games
daje nam pl-kę na czas i niezłą jakość tylko cena.. jakieś na oko 169 zł.....


A mnie właśnie te dwa tytuły nie powaliły - imho poziom trudności i długosc rozgrywki skierowane do przygłupich amerykanow. tzn niech sie nikt nie obraza ale za taka kase oczekuje sie czegos wiecej....

far cry to było cos, nie dosc ze długi to jeszcze przechadzilem 3x i za kazdym razem walka wygladala inaczej... screeny ładne tylko czy silnik da sie skalowac w dół bo moj 6600gt sie zajezdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam screeny... Ludzie obejrzyjcie filmik! Wspaniała dżungla !!! Świetne cienie ,normalnie jakby ktoś powiedział mi że to film,a nie gra to chyba bym się nabrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 19:03, Qurak napisał:

zna ktoś oficjalną stronę tej gry?

Chyba jeszcze nie ma,dopiero co wypuszczono pierwsze screnny a wgoglach nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 19:06, czesiu145 napisał:

poszukaj w google
a gra to nawet ładnie wygląda
tylko żebyśmy nie czekali z 5 miesięcy na premiere w polsce

EA Games zawsze wypuszcza gry z polonizacją tekstową w naszym "Pięknym kraju na wisłą"
Zwyczajowo jest to premiera Światowa i na calutkiej planecie wypuszcza się w Mniej więcej tym samym czasie.
a jeśli chodzi o kwestię konfiga minimalnego wymaganego przez grę to nie oszukujmy się na 6600GT to co najwyrzej na słabych Średnich pujdzie.
z drugiej str. jeszcze za wcześnie żeby mówić o wymaganiach...
a jeśli chodzi o nieszczęsny Boling Point to byłbym spokojny EA będzie się starać aby ich produkt nie został wyśmiany bo człowiek uczy się na błędach (najlepiej) innych a EA powinna uczyć się na błędach ATARI które wydało taką kaszanę jak Driver 3.
EA działą pod presją Crysis jako następca mistrza Far Cry-a musi się p[ostarać aby ktoś kupił następną kontynuację o której się na razie tylko szepce w branży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:41, janusz82 napisał:

na obrazkach gra wygląda slicznie.jak będzie w prajtyce to sie okaże.

powinny być nieżle w końcu to następca legandy (choć Driver 3 też nim był...)
POZA tym EA nie zniszcyła by tak dobrego tytułu choćby z przyczyn finansowych... trzeba mieć nadzieję
albowiem to my tworzymy przyszłość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dobrych (a nawet wspaniałych myśli) przecierz EA gamej to tylko wydaje Crysisa a nie tworzy (tworzy go Crytech a gra wyjdzie niestety dopiero wiosną 2007 AAAAA czemu tak długo !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować