Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powieść Assassin’s Creed: Renesans wkrótce w Polsce

28 postów w tym temacie

Emm... Toż to coś ala Egranizacja... Sądziłem, że przedstawi inną historię... Ale skoro to to samo co w grze to podziękuję. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przypomnijmy, że Assassin''s Creed II trafił do sklepów na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w listopadzie 2009 roku"- Z tego co pamiętam wersja na PC ukazała się dużo później...

A książki pewnie nie kupię. Chyba, że jakoś przez przypadek ją dostane (ktoś porzyczy, dostanę w prezencie etc), bo wątpie by była warta czasu i pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o tej książce. Grę ukończyłem to po co mi ta książka? Szkoda, że nikt się nie pokwapił w naszym kraju aby wydać wszystkie książki z uniwersum Halo :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu czytania książek, jak grę przeszedłem i wiem o czym była. Natomiast jeżeli w książce byłyby ukazane nowe przygody Ezio to co innego. Wiadomo może jaka będzie tego cena? Żadnych informacji o cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 17:07, Auditore napisał:

Nie widzę sensu czytania książek, jak grę przeszedłem i wiem o czym była. Natomiast jeżeli
w książce byłyby ukazane nowe przygody Ezio to co innego. Wiadomo może jaka będzie tego
cena? Żadnych informacji o cenie..


Popieram. To chyba książka dla ludzi którzy nigdy nie grali i nie zagrają w grę. Cena pewnie standardowo w okolicach 40 zł, chyba że wycenią się na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 17:11, Mysurek napisał:

Popieram. To chyba książka dla ludzi którzy nigdy nie grali i nie zagrają w grę. Cena
pewnie standardowo w okolicach 40 zł, chyba że wycenią się na więcej.


W empiku pisze ~24zł + przesyłka wyjdzie 40zł. Dość tanio, pewnie słabizna, albo jakaś "promocja" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 17:13, Auditore napisał:

> Popieram. To chyba książka dla ludzi którzy nigdy nie grali i nie zagrają w grę.
Cena
> pewnie standardowo w okolicach 40 zł, chyba że wycenią się na więcej.
>

W empiku pisze ~24zł + przesyłka wyjdzie 40zł. Dość tanio, pewnie słabizna, albo jakaś
"promocja" :D


Mógłbyś dać linka? Bo ja nie mogłem znaleźć tej książki na empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 17:13, Auditore napisał:

> Popieram. To chyba książka dla ludzi którzy nigdy nie grali i nie zagrają w grę.
Cena
> pewnie standardowo w okolicach 40 zł, chyba że wycenią się na więcej.
>

W empiku pisze ~24zł + przesyłka wyjdzie 40zł. Dość tanio, pewnie słabizna, albo jakaś
"promocja" :D


W Empiku nie ma opłat za zamówienie,po prostu wybierasz sobie swój salon podczas zamawiania w internetowym sklepie Empiku i odbierasz przesyłkę osobiście za darmo - a tak w ogóle to pozycji tej nie ma jeszcze w ofercie Empiku,zbyt wcześnie na to.
A jeśli książka będzie fajnie opisana i będzie zawierać np.wydarzenia,szczegóły nieobecne w grze to na pewno ją nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 17:52, Harrolfo napisał:


Ooooo, dobra znajdźka mój przyjacielu. Coś czuje, że skuszę się na angielską wersję. Najpierw jednak muszę skończyć Assasins Creed 2. Ech, a kiedyś narzekałem na to, że gry są za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować