Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za serwery dedykowane do Black Ops przyjdzie nieco zapłacić.

44 postów w tym temacie

WOW! Sensacja! Wynajmowanie serwerów KOSZTUJE! O nie, co my teraz zrobimy?! Zaraz, ale przecież wynajmowanie serwerów zawsze kosztowało...

Szkoda, że pojawiają się tu tanie chwyty rodem z onetu, czyli sensacyjny nagłówek ("Babcia zjadła Czerwonego Kapturka i została konkubiną Wilka!"), a potem treść stwierdzająca, że tak właściwie, to na Zachodzie bez zmian. I po co to? Przecież od samego początku było wiadomo, że za serwery trzeba będzie zapłacić. Nie jest to żadna nowość. Można było dać tytuł w rodzaju "znamy ceny dedyków do Black Ops" i po sprawie. Krótko, na temat i bez paniki.

A co do pytań "jaki idiota za to zapłaci?!" itp. - płacą klany, sponsorzy, więc spokojnie, na pewno serwerów nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, ale nie widzę tu nic specjalnego. Ceny takie jak zawsze tyle, że wyłączność dla GameServers. Znajdźcie mi kogoś, kto stawia dedyki za darmo dla każdego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi zdziwienie... Ale za 3 z hakiem zapłacić za serwer dla funu... Jak się z kumplami złożymy to i sobie pogramy. Nic trudnego...

Ale pytanie pod koniec jak najbardziej trafne: Czy nie można było tego zrobić przy MW2... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 18:56, Krzycho napisał:

Nie dość, że co roku odcinają kupony i wydają to samo z nowym tytułem to jeszcze chcą
zarobić na czym tylko się da.

Ahahaha... powiedzcie, że to sarkazm albo troll.

Czy ty KIEDYKOLWIEK kupowałeś dedykowany serwer, albo chociaż masz pojęcie, co to słówko znaczy? Ceny COD:BO są bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News napisany pięknie. tyle baboli juz dawno nie widziałem. Sewer nierankigowy będzie kosztował 0.99 centów za slot a rankingowy 14.95 ale za 18 slotów. Po drugie takie ceny serwerów sa wyjątkowo niskie jak na nasze serwerownie(znajdź mi serwer w warszawie do cs:s za 60 dych miesięcznie, bo tyle kosztuje w przeliczeniu na złotówki serwer BO18 slotów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne przez to można zrozumieć, że sama gra nie będzie miała udostępnionego dedykowanego serwera. IMO jest to problem z dwóch powodów: niemożność postawienia dedyka na LANie i niemożność postawienia dedyka na własnym serwerze (lub kolegi, cokolwiek).

Ja rozumiem, że cena jest atrakcyjna, ale IMO jest to takie... hmm... niedomówienie. "W BO będą dedykowane serwery... (a po cichu: ale tylko my będziemy mogli je hostować, ustalać co możecie zmieniać i w ogóle mieć nad nimi pełną kontrolę)". Cóż, na pewno lepsze to, niż MW2, ale wciąż chyba nie do końca to, na co wszyscy czekali, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 18:40, Ring5 napisał:

WOW! Sensacja! Wynajmowanie serwerów KOSZTUJE! O nie, co my teraz zrobimy?! Zaraz, ale
przecież wynajmowanie serwerów zawsze kosztowało...


Chodzi o to, że w tym przypadku możesz tylko od określonej firmy. Bierzesz serwer GameServers.com albo wcale. A tytuł wcześniej był inny, ale chyba się za długi zrobił i system odrzucał.

Cr3ativ

I pewnie tak będzie. Mnie tylko zastanawia ta dopłata za TeamSpeak, tutaj widzę mało chętnych. Komuś grającemu dla funu raczej niepotrzebne, a klany dawno mają już swoje miejsca w Ventrilo choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99 centow za slot nierankingowy (czyli normalny serwer do gry klanowej) to w sumie normalna cena.
chore ceny oferowalo np. gamesnet za serwery w bc2. afair 25zl za slot.

ale sama gra zapowiada sie kolejna karma dla casuali bez competitive gamingu. czyli trzymam sie z daleka i przytulam do sc2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 19:15, pieniacz19 napisał:

Sewer nierankigowy będzie
kosztował 0.99 centów za slot a rankingowy 14.95 ale za 18 slotów.


Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione.

Dnia 12.09.2010 o 19:15, pieniacz19 napisał:

Po drugie takie ceny
serwerów sa wyjątkowo niskie jak na nasze serwerownie(znajdź mi serwer w warszawie do
cs:s za 60 dych miesięcznie, bo tyle kosztuje w przeliczeniu na złotówki serwer BO18
slotów)


Ja nie twierdzę, że są wysokie :) Chociaż zakładamy, że firma nie wykorzysta swojego monopolu w tym momencie i nie podniesie cen nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być tak wielu wspominało zawsze się płaciło za servery. Na pewno nie zaszkodzi to grze, zawsze znajdą jacyś sponsorzy albo zrzutki na server albo innego rodzaju metoda. Ludzie robią wiele rzeczy aby móc grać na własnym serwerze albo stworzyć taki w którym panuje miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować