Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops prawie skończony. Długość kampanii podobna jak w World at War

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Prace nad Call of Duty: Black Ops dobiegają końca - cieszy się Josh Olin, menedżer ds. społecznościowych w Treyarch. Nie potrafi jednak określić, jak długa będzie kampania dla pojedynczego gracza.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops prawie skończony. Długość kampanii podobna jak w World at War" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD4 ostatnim razem udało mi się przejść niesamowicie szybko. Ok. 2 godzin na toto przeznaczyłem nawet. WaW przechodziłem troszkę dłużej niż zwykłego CoD''a od IW, a przy tej części nie sądzę, bym się zawiódł. Singleplayer to duży ale nie najważniejszy kawałek tortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie single player to będzie najsmaczniejszy kawałeczek tortu. Może być i krótki ,ale jak oni coś zrobią to z wielką pompą i to jest najlepsze :) Już nie można się doczekać premiery ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudzilo mi sie juz ciagle upominanie ciebie. Jesli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow, szczegolnie jesli jesli chodzi o niewybredne slownictwo. BAN na 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie może nie rozumiem tego. Ale chcecie mi powiedzieć ze na single player 5 godzin grania i koniec.

Właśnie tak miałem i teraz przeszło mi do zabijania truposzy na punkty... tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować