Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed: Brotherhood – beta najpierw dla subskrybentów PlayStation Plus

21 postów w tym temacie

Adam Berlik

Posiadacze konsoli PlayStation 3, którzy opłacają abonament PlayStation Plus, ponownie uprzywilejowani – tym razem dane im będzie zagrać w wersję beta Assassin’s Creed: Brotherhood znacznie wcześniej.

Przeczytaj cały tekst "Assassin’s Creed: Brotherhood – beta najpierw dla subskrybentów PlayStation Plus" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh kolejna metoda na głoda, jak chcesz zagrać wcześniej wykup abonament...

btw czart98 powiedz mi o co chodzi z tym (pierwszy) nie raz takie coś widziałem i się zastanawiam co wam to daje, że napiszecie "pierwszy" ? to jakaś metoda dowartościowania się czy jak ?

bez urazy oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to że jako pierwszy napisał posta w swoim ulubionym temacie chyba :) Co do samej gry, multi w ac to jakieś nieporozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 16:05, Mefisto napisał:

heh kolejna metoda na głoda, jak chcesz zagrać wcześniej wykup abonament...


O tym było od początku wiadomo już podczas prezentacji abonamentu i każdy jakoś się na to zgodził (nie było szumu żadnego jasne reguły).

Dnia 23.09.2010 o 16:05, Mefisto napisał:

btw czart98 powiedz mi o co chodzi z tym (pierwszy) nie raz takie coś widziałem i się
zastanawiam co wam to daje, że napiszecie "pierwszy" ? to jakaś metoda dowartościowania
się czy jak ?

bez urazy oczywiście


Takie em0 zabawy z tym pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno. Mogę poczekać do tego 4 listopada. Mam dwa kody do bety, więc nie będę rozpaczał z powodu braku abonamentu PlayStation Plus. Jestem cierpliwy i na wielką zabawę, którą niewątpliwie jest multiplayer w Assassin''s Creed: Brotherhood mogę poczekać. Beta nie ucieknie, zdążę się nagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:46, czart98 napisał:

a dasz jeden kod bo mam psn+ plis

Skoro masz PlayStation Plus to będziesz miał dostęp do bety Assassin''s Creed: Brotherhood nawet nie posiadając specjalnego kodu. Tylko ludzie nieuprzywilejowani (dziwnie to brzmi, jeszcze się nie przyzwyczaiłem do ludzi "wyższej" i niższej kategorii ;) ) muszą posiadać odpowiedni "klucz".
I taka rada ode mnie- zakończ ten spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:57, Renzov napisał:

Tylko ludzie nieuprzywilejowani (dziwnie to brzmi,
jeszcze się nie przyzwyczaiłem do ludzi "wyższej" i niższej kategorii ;) ) muszą posiadać
odpowiedni "klucz".

Możesz podać linka do tej informacji? Bo ja blogu PS3 znalazłem tylko, że "wybrani" subskrybenci PS+ dostaną dostęp bez klucza. Ja co prawda swojego keya mam, PS+ też, cieszy mnie, że będę mógł zagrać tydzień wcześniej, to już za 4 dni ;) Na razie jestem nastawiony roszczeniowo - oczekuję dobrej rozgrywki ;P Ani nic mnie nie nakręca, ani irytuje. Zagram, ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 18:03, Siriondel napisał:

Możesz podać linka do tej informacji? Bo ja blogu PS3 znalazłem tylko, że "wybrani" subskrybenci
PS+ dostaną dostęp bez klucza. Ja co prawda swojego keya mam, PS+ też, cieszy mnie, że
będę mógł zagrać tydzień wcześniej, to już za 4 dni ;) Na razie jestem nastawiony roszczeniowo
- oczekuję dobrej rozgrywki ;P Ani nic mnie nie nakręca, ani irytuje. Zagram, ocenię.

Hmmm, chyba jednak masz rację. Teraz ja też sprawdziłem na blogu europejskiego PlayStation i nie napisali o tym jednoznacznie, a moje informacje wzięły się z innych portali o tematyce "growej". Przepraszam za błąd, jedynym usprawiedliwieniem jest głupota niektórych newsmanów...

A mi pozostaje czekać do 4 października. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 18:02, marcin-malysza napisał:

A czego nie będzie bety na X- klocku?? Czyż by ubi coraz bardziej wpierało Sony??

To wynika z tego, ze Sony zawarło z ubi umowe na wyłączność bety na ich konsoli. Sypnęli groszem i beta tylko na plejakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ferment jest siany tu i tam, niektórzy redaktorzy nie myślą. Przeczytałem też komentarz na Poly jakiegoś tamtejszego mądrali. Ale kto wie, może okaże się, że jednak dostęp dostaną wszyscy z PS+ ;) Nie będę narzekał, zawsze więcej ludzi do grania.

@czart98
Jesteś za młody, bym podawał Ci swoje ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować