Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lamia: Call of Duty: Black Ops z pewnością wzbudzi kontrowersje

11 postów w tym temacie

Albo ten koleś gadał jak potłuczony albo tak zostało to przetłumaczone! Czyli to tak jak by to bylo zielone ale to nie jest zielone( takie prostsze porównanie). Oj chyba na sile robią szum i wymyślają ze gra będzie kontrowersyjna. To taj jak by wszystko co sie wydarzylo 10 kwietnia bylo od razu tragedia ( np moj pierwszy dzien w pracy) ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu żadnej kontrowersji nie widzę... Jak gra jest w takich realiach to nie wiem co tutaj jest kontrowersyjnego. Ja nie widzę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakie kontrowersje mogło mu chodzić. Od słynnej sceny na lotnisku w MW2 to chyba już tylko mordowanie dzieci może być bardziej gorszące.

No, chyba że znowu się rozchodzi o pokazanie, jacy to Rosjanie byli źli, i winę za cały wyścig zbrojeń zrzucić na nich. Albo o Wietnam, który do dziś pozostaje tematem tabu dla Amerykanów (tylko i wyłącznie dlatego że dostali tam po dupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 21:03, Muradin_07 napisał:

Ja tu żadnej kontrowersji nie widzę... Jak gra jest w takich realiach to nie wiem co
tutaj jest kontrowersyjnego. Ja nie widzę. ^^


Osobiście nie widzę kontrowersji w żadnej grze. Gra to gra = fikcja dla rozrywki stworzona.
Zresztą są odpowiednie ograniczenia wiekowe i oznaczenia informujące o treści zawartej w produkcie. Komuś nie odpowiada coś, niech obczaii i kupi lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamia to rodzaj bata, którego koniec zdobią haczyki. Uderzenie powoduje oderwanie skóry z fragmentem tkanki mięśniowej. Jest zakazany prawnie w wielu cywilizowanych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ten marketing. Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa.
Ponieważ jest teraz bardzo głośno o MoHu (za sprawą prasy i histerycznych matek żołnierzy) i Talibach, a o CoD:BO zupełna cisza w mediach to nie ma darmowej reklamy i Kotick i spółka zaczęli robić w portki. Doszli do wniosku, że trzeba zrobić trochę szumu wokół nowego CoDa, a wiadomo, że najłatwiej szum powodują kontrowersje. Więc Lamia dostał prikaz, żeby dać mediom pożywkę jaki to CoD nie jest kontrowersyjny...
Niestety trochę żałośnie mu to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 04:00, Vojtas napisał:

Lamia to rodzaj bata, którego koniec zdobią haczyki. Uderzenie powoduje oderwanie skóry
z fragmentem tkanki mięśniowej. Jest zakazany prawnie w wielu cywilizowanych krajach.


Lamia to też istota z bestiariuszy średniowiecznych, demonica o wężowym języku, potomkini Lilith. Z której strony nie patrzeć, "nienajprzyjemniejsze" nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 09:47, Fomorian napisał:

Lamia to też istota z bestiariuszy średniowiecznych, demonica o wężowym języku, potomkini
Lilith. Z której strony nie patrzeć, "nienajprzyjemniejsze" nazwisko.


A zatem pan Lamia ma wężowy język i jest ścigany w wielu cywilizowanych krajach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować