Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - kilka informacji nt. Rzymu

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rzym będzie największym i najbardziej zróżnicowanym miastem, jakie kiedykolwiek zostało przeniesione do wirtualnego świata na potrzeby gry z serii Assassin’s Creed – przekonuje Vincent Pontbriand z Ubisoftu.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed: Brotherhood - kilka informacji nt. Rzymu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej informacji jest na temat Assassin''s Creed: Brotherhood, tym bardziej dołuje mnie myśl, że na komputery osobiste owa część zawita dopiero w przyszłym roku. Nie mówię, że są to złe informacje na temat AC, ale to, że nie pogram sobie jak konsolowcy jest równie dołujące jak wieść o tym, że jakaś ciekawa produkcja została wycofana. Co do samego obszaru Rzymu. Chyba za bardzo wyolbrzymiają swoje słowa. Zobaczymy w praniu jak WIELKIE będzie to miasto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to chyba na chwilę obecną najbardziej oczekiwany tytuł tego... yyy... jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów przyszłego roku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale czy ja o czymś nie wiem czy to empik o czymś nie wie? :D
Bardziej podoba mi się ta data w empiku (19.11.2010) na PC niż ta podana rzekomo przez Ubi.

20100926133958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 13:40, Auditore napisał:

Wybaczcie, ale czy ja o czymś nie wiem czy to empik o czymś nie wie? :D
Bardziej podoba mi się ta data w empiku (19.11.2010) na PC niż ta podana rzekomo przez
Ubi.

Empik o czymś nie wie.
Zapowiada się naprawdę świetnie. Co jak co, ale włoska architektura i ukazanie miast ogólnie w Assassin''s Creed to zdecydowanie pierwsza liga. Gra pewnie będzie łatwiutka, ale multi sprawi, że będzie można zaznać czegoś bardziej wymagającego. No i świetna edycja LC w świetnej cenie na PS3, a do tego beta zaczyna się dla mnie już jutro, o ile się nie mylę ;) Jeden z niewielu tytułów ostatnich miesięcy, który spełni pokładane w nim nadzieje na 100%, nie więcej, nie mniej. Ubi jak chce, to jednak potrafi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować