Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Oczywiście, że nie. Gdyby z pierwszego dało się wyjąc 15^50% to byś zarobił, ale to nie jest inskrypcja, więc masz pozamiatane. Pamiętaj o jednym: w 99% przypadków broń bez max statystyk jest gó... niewiele warta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 02:22, DevilQ napisał:

Panowie czy w ogóle to jest coś warte ?


Nie. Nie sprzedasz niczego bez max dmg. Sa wyjątki, ale nie odnoszą sie do broni, które można znaleźc w Krycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 02:22, DevilQ napisał:

Panowie czy w ogóle to jest coś warte ?

Cane nic nie warta.Z Flatbowa jedyne co sprzedasz to inskrypcja a i tak niewiele jest warta...może ze 4k.W sumie na guru sprzedają je za 8kafli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:34, Jarzy napisał:

Z Flatbowa jedyne co sprzedasz to inskrypcja a i tak niewiele jest warta...

Tylko to nie jest inskrypcja - co już wyżej napisałem, więc i nie da się tego wyjąć, a co za tym idzie sprzedanie tego jest niemożliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:57, m4teU5z napisał:

> No, bedzie ciekawie. Jak Ci zaproponuje 20k, to Ty ze swoimi "umiejętnościami" ekonomicznymi

> kupisz od niego za 5k...:P

Chyba nie dam się tak wrobić :P. Zależy mi na tej kasie, w końcu 20 k drogą nie chodzi ;].


Bedę dzisiaj (jak zawsze) od godziny 20:00 na RA (dobijam juz do końca 2 stopnia gladiatora) odezwę sie do ciebie na "bank" jeśli oczywizna jeszcze nie sprzedałes tego up-a?! A o cenie to porozmawiamy w "cztery oczy", przekonany jestem bardziej do metody, strategii stosowanej w private bankingu xD, niż negocjacje otwarte na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 08:08, Muro napisał:

Bedę dzisiaj (jak zawsze) od godziny 20:00 na RA (dobijam juz do końca 2 stopnia gladiatora)
odezwę sie do ciebie na "bank" jeśli oczywizna jeszcze nie sprzedałes tego up-a?! A o cenie
to porozmawiamy w "cztery oczy", przekonany jestem bardziej do metody, strategii stosowanej
w private bankingu xD, niż negocjacje otwarte na forum.



Towar leży i się kurzy :P. Niezły jesteś... ja do gladiatora wbiłem narazie tylko 5 punktów.. :P. Ja będe też coś wieczorem, koło 19-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 08:08, Muro napisał:

Bedę dzisiaj (jak zawsze) od godziny 20:00 na RA (dobijam juz do końca 2 stopnia gladiatora)

Nie lepiej nabijać Gladiatora na TA? Na RA to trzeba czekać 5-10 biegów, żeby znaleźć dobrą drużynę, a i wtedy 10 winów nie jest gwarantowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:38, Bosper napisał:

Rozumiem, tylko dlaczego mam posługiwać się angielskim skoro żyję w polsce i piszę z(tak mi
się wydaje) polakami? Jest to dla mnie nie logiczne.

A pierwszego i przyklejonego posta przeczytał? Masz nawet pogrubione:

Dnia 16.05.2007 o 23:38, Bosper napisał:

Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!

90% osób na tej stronie gra w GW od jego ukazania się na rynku i nadal gra tylko na angielskiej wersji i dla nas te polskie tłumaczenia wyglądają jak zlepek dowolnych słów. :/

Dnia 16.05.2007 o 23:38, Bosper napisał:

Zamieściłem 3 przedmioty i teraz może mi ktoś powie czy, któryś z nich ma jakąś wartość nawet
jeśli będzie miał 500 golda to z ciekawości chce wiedzieć, gdyż jestem ciekaw co musi wypaść
aby było naprawde coś warte.

Główne zasady wartości przedmiotu:
- max dmg: tutaj dwa pierwsze spełniają ten warunek - trzeci crap;
- perf upy: tutaj żaden przedmiot takowych nie posiada;
- rare skin: niekiedy za sam wygląd broni ludzie płacą krocie.
Ogólnie: wszystkie 3 z miłą chęcią kupi Merchant za cenę podaną pod nimi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 08:31, Pajonk78 napisał:

Główne zasady wartości przedmiotu:
- max dmg: tutaj dwa pierwsze spełniają ten warunek - trzeci crap;
- perf upy: tutaj żaden przedmiot takowych nie posiada;
- rare skin: niekiedy za sam wygląd broni ludzie płacą krocie.


- niskie req: cos co ma req 9 lest lepsze od tego co ma req 12

moze ktorys z moderatorow dodal by te 4 zasady do przyklejonego posta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie, może głupie, ale ;)
Przypuśćmy, że zrobiłem postać PVP, zdobyłem nią sporo tych punktów uznania czy czegoś, ale muszę postać usunąć... Czy w takim wypadku punkty przepadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 08:27, qrczak90 napisał:

> Bedę dzisiaj (jak zawsze) od godziny 20:00 na RA (dobijam juz do końca 2 stopnia gladiatora)
Nie lepiej nabijać Gladiatora na TA? Na RA to trzeba czekać 5-10 biegów, żeby znaleźć dobrą
drużynę, a i wtedy 10 winów nie jest gwarantowane...


Masz racje ale nie chce mi sie krzyczeć i czekać aż ktoś mnie dokoptuje do teamu (a gram Assasynem, większoć uważa że tylko nooby grają, nie potrafią grać w/w postacią, stąd więc bierze sie to oczekiwanie na drużyny) a na RA to odpalam i już jestem,poza tym ulepszam bulidy do assasyna, podnoszę umijętności :D itp.
BTW Asassyn z critical defense jest nie do zatrzymania :D, wczoraj skupiłe na sobie 3 W/D którzy bili we mnie na upartego a reszta moich ganiała ich mnicha, rezultat był taki ze w pojedynke zabiłem 3 Warów O.O, a monk zwiał :D hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 10:14, Pajonk78 napisał:

Punktów nie stracisz: są one przypisane do konta, a nie do postaci.


Ok, dzięki, po prostu nie byłem pewien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

To daj ptrzykład jakiegoś przedmiotu(np kija), który jest coś warty abym już nie zamieszczał podobnych screenów ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 12:11, Bosper napisał:

To daj ptrzykład jakiegoś przedmiotu(np kija), który jest coś warty abym już nie zamieszczał
podobnych screenów ok?


Eh ciężko tak dać przykład, żebyś wiedział, bo pewnie taka broń drugi raz nie wypadnie ;]

rare skin- ich lista znajduje sie na gw guru konkretnie tutaj- to są poszukiwane formy broni
(baseline pricing on rare skin weapons) http://www.guildwarsguru.com/forum/forumdisplay.php?f=39

req- najlepiej jak najniższe, 9, albo nawet 8. 10-11 to max.

upy- różne są poszukiwane w zależności od broni, ważne żeby były max- troche pograsz, to będziesz wiedział (np halves skill recharge- 20%, enchantments last 20% longer, armor +5, health +30 itd itp). Tu masz zdjecie dużo warte broni- duma mojej kolekcji :P

20070517122512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko zostało napisane:
- max dmg;
- niskie req (dzięki Arkadiusz - zapomniałem o tym);
- rare skin;
- perf upy.
Z rare skinem jest tak, że możesz go sprzedać za niezłą sumkę nawet, gdy nie ma perf upów, niskiego req, a nawet max dmg. Pospolite skiny muszą jednak spełniać co najmniej 2 powyższe warunki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 12:25, Budo napisał:

Tu masz zdjecie dużo warte broni- duma mojej kolekcji :P

Faktycznie łuczek super, ale jak widzę chętnych na niego nie ma wcale. ;)
Ja mam perf Vampiric Chaos Axe of Shelter z req. 9 - też wart wcale niemało, ale jakoś dobrze mi się nim walczy, więc nie sprzedaję go... na razie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 12:30, Pajonk78 napisał:

Faktycznie łuczek super, ale jak widzę chętnych na niego nie ma wcale. ;)


Trudno sie mówi, żyje sie dalej ;]
Jak znajde czas to pójde na guru, chyba Polacy za biedni ^^

Dnia 17.05.2007 o 12:30, Pajonk78 napisał:

Ja mam perf Vampiric Chaos Axe of Shelter z req. 9 - też wart wcale niemało, ale jakoś
dobrze mi się nim walczy, więc nie sprzedaję go... na razie. :D


Też nieźle. Ale jak warrior to przydałaby sie broń customized... to znaczna różnica w obrażeniach...
Powiedz mi jeszcze- chaos axe da sie malować, czy one z natury wypadają w różnych kolorach? :P

edit- już przeczytałem na wiki i tak chciałem jakiś axe skombinować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować