Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 11:40, tomas92 napisał:

Pan Ciach


No więc polecam zacząć farmić, jeśli masz odpowiednie możliwości, dostęp do lokacji i build.

http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Great_working_farming_builds

Tutaj masz najlepsze buildy do farmienia, i pewnie się na początku zdziwisz, że sam jeden pokonasz tych wszystkich przeciwników... ale to dopiero z czasem, nie zdziw się jak na początku będziesz ginąć- trzeba nabrać wprawy.

BTW Mi też nie wypadł żaden green, dostałem jeden od cinusa w prezencie, drugi na koniec Nightfalla- ogólnie to greeny teraz nie są warte jakiś majątek. Aha, większość farmów jest na Hard Mode, więc musisz mieć ukończoną daną kampanie. Wszystko oczywiście po Angielsku znajduje się w danym buildzie. No i możesz też popytać kolegów/ kolegów z gildii w grze może znają jakieś fajne buildy do farmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Proph to już słabe miejsce do zarabiania- sa buildy na hydry hard mode, ale ich osobście nie znam. Można też biegać buildem vwk do uw, ale musisz mieć Factions, dla paru skilli...
psst- teraz zielone bronie są bardzo tanie, mozna na nie zarobić robiąc po prostu fabułę (większość kosztuje 5-10k :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:58, Buhahahahaha napisał:

Eee tam, trochę bardziej trudny jest ten Eternal, zwłaszcza jak ci afflicted zaatakują :/ No
nic spróbuję ale trochę później bo chcę sobie na AB poganiać ;)

Dla mnie Eternal jest prościutki :D Powiem Ci tak-jeśli chcesz to ja pomoge Ci Eternal Grove zrobić,bo i tak potrzebny mi do prota a Ty pomożesz mi zrobić Raisu.Mowa oczywiście o masterach.Powiedz mi tylko-jaki masz staż w GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a czy będziecie je robić na hard mode?? :D
(mam na myśli misje Ethernal Grove i Raisu Palace)
Bo jeśli będziecie robić na hard mode, to ja się z chęcią przyłączę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:38, walgierz napisał:

Chciałem uprzedzić kolejne posty z informacjami, że ktoś ma GWEN, albo jeszcze czeka. Prawdę
mówiąc niekoniecznie to wszystkich interesuje, więc nie róbmy spamu w tym wątku plz ;)


Ja tylko jeszcze chciałem pozdrowić wszystkich malkontentów z tego forum i z gw.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 23:18, Budo napisał:

Za to przy nf i F były darmowe i ogólnodostepne beta weekendy pve i pvp. To chyba lepsze niż
sneak peek ;]


Co Budo, chciałbyś weekend gwen pvp? Całe 10 nowych skilli na klase xd
Ale fakt pve by się przydał, ale być może wynika to stąd, że na beta weekend tworzyło się nowe postacie, a tutaj już musisz mieć postać na 20 lvl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja już swoje GW:EN mam :D.

Ciekawe czemu, zawsze jak kurier przynosi mi przesyłke to nigdy nie ma drobnych i zawsze trace te 5 zł... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:42, Lord Asgaroth napisał:

Ja tylko jeszcze chciałem pozdrowić wszystkich malkontentów z tego forum i z gw.pl :D

Tak całkiem bez racji nie byli. Z NF była obsuwa nielicha, teraz jednak wygląda, że wszystko będzie w porządku. Jak ktoś lubi marudzić na zapas, to jego sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 13:55, Zebek napisał:

Co to jest IDS???


Icy Dragon Sword. Wygląa tak samo jak Dragon Sword tylko ma niebieskie "ostrze", Dropi tylko w Mineral Springs z Icy Impów chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakies porady co do Gayla hatcher na master? Misje ofc "robie bugiem" . Jak wiadomo w niektórych miejscach po zabiciu grupy z jugernotami nadbiegają 3-4grupy po kilku/kilkunastu kurzickow i jak ich kurde zabic. Mam MM , Ele , SS ale mimo to i tak wkoncu padne(nieraz zabije wszystkie 3-4grupy w paru miejsach ale zawsze wkoncu padne). Czekam na sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 13:38, m4teU5z napisał:

Ciekawe czemu, zawsze jak kurier przynosi mi przesyłke to nigdy nie ma drobnych i zawsze trace te 5 zł... ;>

A czemu wcześniej nie masz odliczonej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz do GW:EN dodany. Plus dla CDP za polską wersję Manuskryptu (wszystkie poprzednie kampanie mam z angielskimi, mimo to przeczytałem je w całości) - dobre ułatwienie dla mniej obytych z "ingriszem" graczy :)

Jedyne co mnie zaskoczyło to przetłumaczenie "ooze" jako... "żelowiec"... Obstawiałem "szlamy", coś z "mułem", ale... "żelowce"?! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne. Po zainstalowaniu GWEN i dodaniu klucza do konta tak na prawdę nic się nie zmieniło... Rozumiem, że premiera dopiero 31 ale mogli chociaż dać dodatkowy slot w Skrzynce...

20070828150034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 14:36, lordfett napisał:

Jedyne co mnie zaskoczyło to przetłumaczenie "ooze" jako... "żelowiec"... Obstawiałem "szlamy",
coś z "mułem", ale... "żelowce"?! :|


Jak widać jedną rzecz potrafi tłumaczyć kilka osób...każdy na swoją modłę. W samym GWEN jest chociażby jeden fajny smaczek, gasząca pochodnia, która w oryginale nazywa się... "unlit torch", albo tundra wolves, które jakiś geniusz przetłumaczył jako wilki syberyjskie. Ciekaw jestem, czy CDP zatrudnia u siebie dzieciaki z podstawówki? Chociaż nie, ja w podstawówce już wiedziałem co znaczy słowo "unlit" -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:03, Lord Asgaroth napisał:

Jak widać jedną rzecz potrafi tłumaczyć kilka osób...każdy na swoją modłę. W samym GWEN jest
chociażby jeden fajny smaczek, gasząca pochodnia, która w oryginale nazywa się... "unlit torch",
albo tundra wolves, które jakiś geniusz przetłumaczył jako wilki syberyjskie. Ciekaw jestem,
czy CDP zatrudnia u siebie dzieciaki z podstawówki? Chociaż nie, ja w podstawówce już wiedziałem
co znaczy słowo "unlit" -_-


I to jest powód, dlaczego wciąż gram w angielską wersję... Nie wiem, czy osoba tłumacząca w życiu nie grała w Guild Wars. Jak w grze fantasy, z całkowicie odmiennym od naszego światem może być wilk syberyjski? Gdzie w GW Syberia? :|

Zgon...

Bartuc> GW:EN nie dodaje dodatkowych slotów ani na postać, ani w storage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować