Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops w 3D potwierdzone

7 postów w tym temacie

Widze że Treyarch idzie na całego, to bardzo dobry pomysł ponieważ 3D najlepiej się sprawdza w grach akcji gdzie dużo się dzieje a Black Ops jak najbardziej się do tego nadaje. Nawet jak bym kupił 3D Vision to będzie mi brakować monitora w 3D ;/ Nom cóz może kiedys wróce do Black Opsów gdy juz raz przejde singla i wtedy jak będzie więcej pieniędzy to sobie kupie wszystko co potrzebne ^^. Swietna nowina CoD rządzi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby pograć w 3d nie trzeba mieć monitora 3d i nvidia 3d vision
wystarczy pobrać sterowniki 260.53 beta i można jechać w 3d na zwykłym monitorze.
Ja mam samsung syncmaster 206bw i okulary red cyjan papierowe i gra muzyka

stery są tutaj
http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl
wystarczy wklepać nazwę swojej karty i wio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iz3D rowniez daje taka mozliwosc.
Z tym ze nie wiem czy wiesz, ale to jest anaglif.
Bardzo słabe 3d :)
3d vision i monitor z odzwiezaniem 1XX herców to technika migawkowa - gorsza od polaryzacyjnej, ale 100 razy lepsza od anaglifu.
W tym anaglifie sie grac nie da - testowane na risenie, gothicu 3, wowie i left for dead


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Wersja 3D, ze zrozumiałych przyczyn, pojawi się wyłącznie na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3" to nie wiedziałem że jest jeszcze coś w ogóle na co wychodzi CoD, zdanie troszkę absurdalne :P

Co do technologi, z miła chęcią bym sobie zagrał, ale nie posiadam takiego monitora a nie będę kombinował ze sterownikami bo nie ciekawie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe posunięcie :P Muszę przyznać, że do niedawna nie wiedziałem czy postawię na nowego Medal of Honor, czy Black Ops, ale teraz mogę przyznać, że ta druga gra zapowiada się lepiej, przynajmniej dla mnie. Filmowość jak zwykle zapowiada się świetnie jak w poprzednich częściach. To będzie mój MUST HAVE na najbliższe miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować