Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Return to Castle Wolfenstein: Single Player - Temat ogólny

138 postów w tym temacie

Co sądzicie o tej grze?
Może macie jakieś pytania problemy?
Proszę bardzo postaram się pomóc!
Mam nadzieję,że inni forumowicze-fani RtCW także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To według mnie jedna z najlepszych,jeśli nie najlepsza gra FPS jaką grałem w życiu!.
Ten klimat!,ta muza!,miodność!!.I to też napewno pierwsze miejsce w pierwszej piątce gier wogóle!.
Gorąco polecam tym,którzy szukają mocnych wrażeń,klimatu i grywalności!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Return to Castle Wolfenstein mi sie podob abym gal ja w wiecznosc
moze byc fajne wszystkie poziomy sa fajne mi sie podobaja
glownie zamek poziom 1,2,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:00, KRISEK2 napisał:

dla mnie Return to Castle Wolfenstein mi sie podob abym gal ja w wiecznosc
moze byc fajne wszystkie poziomy sa fajne mi sie podobaja
glownie zamek poziom 1,2,3



Mnie się też podoba można w nią pograć jak nie chce się w jakieś inne gry grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:18, Araondoion napisał:

lepiej pograc w Enemy Territory ;]


Według mnie RTCW ma znakomty single,a ET wspaniałe multi,jeśli chce sobie pograć samotnie odpalam cudownego singla RtCW,jeśli zaś mam ochote na pojedynek z żywymi graczami włączam ET.* :D

Teraz ostrzę sobie zęby na zapowiedziane już RtCW 2.Do czasu premiery priorytetem finansowym jest uzbieranie kasy na nowego kompa,bo ten,z którego teraz piszę pamięta premierę jedynki.(a właściwie komp wyszedł dokładnie w tym samym czasie) :D

*Wg mnie ET ma lepsze multi niż RtCW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wg mnie ET ma lepsze multi niż RtCW.
bo ET jest tylko i wyłącznie multi playerem, a RtCW został stworzony jako single player w którym udostępniono tryb multi (a nad którym zbytnio się nie skupiano, bo priorytetem był singiel)
i to jest zasadnicza różnica między tymi dwoma wolfensteinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra z pewnością udana, wycisnęła z enginu Quake''a 3 wszystko co się dało - grafika świetna, dźwięk też niczego sobie. Fabuła gry i przeciwnicy bardzo oryginalne. Nic tylko grać. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 01:38, DoomnY napisał:

Gra z pewnością udana, wycisnęła z enginu Quake''a 3 wszystko co się dało - grafika świetna,
dźwięk też niczego sobie. Fabuła gry i przeciwnicy bardzo oryginalne. Nic tylko grać. Polecam!


Zgadzam sie w 100%!.
Najlepiej wspominam muzykę i mroczny klimat przy niektóruch poziomach naprawde włos jeżył sie na karku.
(Katakumby,X-Lab i kilka innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:50, mike91 napisał:

Ta stary dobry RtCW to dla mnie gra wybitna ponoć robią 2 czesc


Tak,to prawda,ale część 2 nie wyjdzie wcześniej niż dopiero w 2008 roku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Przeszedłem całą! To najlepsza strzelanina na singiel jaką grałem :D! Dużo misji, fajna fabuła. Jak ktoś lubi klimaty II WŚ to polecam. Choć trochę nie pasowały mi umarlaki, bo strasznie się ich bałem, to i tak gra jest naprawdę superowa. Muzyka tylko dodaje emocji. Naprawdę polecam wszystkim;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:27, KRISEK2 napisał:

wolfenstein jest bardzo dobry a kiedy wyjdzie rtcw 2

RtCW 2 wyjdzie (podobno nie predzej niż w 2008,lub nawet 2009. :(
Na razie jest w planach na przyszłość ID,dlatego z 2008-2009 może sie zrobić jeszcze dalsza nieokreślona przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedzieć, czego oczekujecie od RtCW 2 ?.

Moje zdanie jest takie:

Pomińmy wypasioną oprawę audio-Wideo i super realistyczną fizykę,bo to już jest i będzie standard w nowych grach FPS.
Chciałbym natomiast,żeby nowy "Wolf",a raczej jego fabuła troche bardziej trzymała sie realiów historycznych, nie zrozumcie mnie źle,ale w wszystkich grach ID fabuła robiła za niepotrzebny balast i tylko jako pretekst do trzebienia kolejnych fal wrogów,natomiast według mnie ta cała historyjka z pierwszej części była miejscami poprostu zbyt sztuczna i naciągana.Sama rozgrywka powinna sie trochę bardziej urealistycznić,nie żeby zrobiło sie z tego jakieś CoD 4,ale choć trochę mniej tej fantastyki,nie mam nic przeciwko umarlakom,ani innym stworom obecnym w pierwszej części, bo bez nich gra utraciła by cały swój wspaniały klimat i tą "mroczność",ale bez przesady z tym.
RtCW 2 powinien zachować grywalność i atmosferę z pierwszej częśći.(choć może to nie być łatwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 01:38, DoomnY napisał:

Gra z pewnością udana, wycisnęła z enginu Quake''a 3 wszystko co się dało - grafika świetna,
dźwięk też niczego sobie.


Hm, według mnie wszystko co sie dało to wycisneło Call of Duty,choć grafa nadal niczego sobie w wysokiej roździałce i na najwyższych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować