Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops ze wsparciem Steamworks

46 postów w tym temacie

To było wiadome od dosyć dawna, więc news jest sporo spóźniony.

W każdym razie - jak dla mnie wsparcie Steamworks w grze to plus. Achievementy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 10:44, Reffanov napisał:

Miałem zamiar BO kupić, ale skoro jednak będzie wymagać STEAMa to sobie odpuszczę...


Co ty gadasz. Steam to jedna z najlepszych platform!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 10:48, FellesaN napisał:

> Miałem zamiar BO kupić, ale skoro jednak będzie wymagać STEAMa to sobie odpuszczę...


Co ty gadasz. Steam to jedna z najlepszych platform!

nooooo taaakk... lepsze jest puszczenie gry wolnej od wszelakiej masci steamow itp.
waw mial dodatki wydawane z patchem za Free, teraz przez tego dupowatego steama juz tak nie bedzie.
steam ci padnie to nie pograsz. ciekaw jestem czy w BO bedzie PB, bo vac i tak bedzie zlamany i pewnie znowu sie posypia jakies bany za nic, wiec gadanie ze gra bedzie zabezpieczona itp to se moga o kant d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2010 o 10:48, FellesaN napisał:

Co ty gadasz. Steam to jedna z najlepszych platform!


Tak. Tylko, że do CoD się nie nadaje. Jestem jednym ze szczęśliwców, którzy zostali niesłusznie zbanowani w MW2. Co prawda zostałem odbanowany, przeproszony, otrzymałem nawet w ramach rekompensaty 2 gry, ale nie o to chodzi. VAC nie działa jak powinien. Poziom cheatowania jest masakryczny. Steam ma ciągłe problemy, a dodając do tego jeszcze iWNET będzie to kolejna masakra. Wieczne problemy z serwerami, z hostem, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty waćpan prawi.

Dnia 23.10.2010 o 11:13, Dominix napisał:

waw mial dodatki wydawane z patchem za Free, teraz przez tego dupowatego steama juz tak
nie bedzie.

Rodzaj dystrybucji dodatków zależy tylko i wyłącznie od wydawcy. Jeśli tylko Acti będzie tego chciało (w co niestety wątpię), to nowe mapy dostaniemy za free. Wystarczy spojrzeć na to w jaki sposób wspiera graczy samo Valve (a osoby narzekające na zawartość rozszerzeń nieustannie wspieranego od TRZECH lat TF2, najchętniej powiesiłbym za jaja).

Dnia 23.10.2010 o 11:13, Dominix napisał:

steam ci padnie to nie pograsz.

G**** prawda. Steam padnie? Korzystam z tej platformy od czterech lat, jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakąś awarią (poza planowanymi wyłączeniami serwerów, ale te zdarzają się wszędzie). No i zawsze pozostaje tryb offline.

Dnia 23.10.2010 o 11:13, Dominix napisał:

vac i tak bedzie zlamany i pewnie znowu sie posypia jakies bany za nic,

VAC złamane? Chodzi Ci o kilku debili, którzy pobiegają z wall-hackami i po chwili dostają stałego bana na grę w multi? A ten przypadek z awarią chyba został dobrze zrekompensowany przez ekipę, prawda? Co jak co, ale imo żaden twórca nie dba o swoich klientów tak jak Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc: niewesoło - żeby nie ująć tego bardziej dosadnie. Steam, jak do tej pory, kojarzy mi się jedynie z potwornymi lagami, banami rozdawanymi od ręki przez genialny VAC, oraz całą masą bezkarnych cheaterów, którzy po prostu robią co chcą.
Po World At War i burzy, jaką spowodował brak dedyków w MW 2, miałem szczerą nadzieję, że najnowsza część będzie wolna od tego cholerstwa. Tymczasem pomimo dedyków znowu trzeba będzie, chcąc nie chcąc, korzystać z "dobrodziejstw" Steam''a. Będę musiał poważnie zastanowić się nad kupnem tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 11:13, Dominix napisał:

nooooo taaakk... lepsze jest puszczenie gry wolnej od wszelakiej masci steamow itp.
waw mial dodatki wydawane z patchem za Free

Te dodatki były sponsorowane przez Intela - dlatego były za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, zabezpieczą grę i do dokładnie. Ale przed graczami. Sam kupiłem MW2, i pewnego pięknego dnia dostałem bana z do dzisiaj mi nie wiadomych przyczyn. Z tego powodu BO nie zagości u mnie na komputerze, bo to jest jakaś komedia co oni wyprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle ludzie narzekacie. Dać Steama źle, nie dać źle, dać dedyki źle nie dać jeszcze gorzej :) najwygodniej się gra na piratach :D no ale to chyba nie o tym ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LESZ3u
Minus dla steama bo przez niego dodatki beda platne i inna opcja nie wejdze w gre (patrz MW2)
-Planowane wylaczenie serwerow no i tak nie pograsz, tryb offline no dobra ile mozna ciupac SP jak sie chce multi. (to jest maly minus ale jest ;])
kilku debili hmmm chciales napisac kilka tysiecy? to zrozumiem. po chwili dostaja stalego bana? po chwili? Nie?
@Henrar
musieli cos wymyslec zeby to glupi nie wygladalo bo konsole placily a pc ma za free (co zawsze bylo za free tylko ktos polecial na glupia mode placenia jeszcze raz za gre...). odrazu byloby oburzenie a tak wymysleli ze oh ah intel zaplaci wam za patche. uwierze jak za mapki do BO zaplaci AMD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"waw mial dodatki wydawane z patchem za Free, teraz przez tego dupowatego steama juz tak nie bedzie."

Najpierw sprawdź potem gadaj, kupiłem CoD Collection (wraz z World at War) na Steamie i wszystkie dodatki za free, więc nie p****** proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do avhievemntow te na Steamie sa moim zdaniem beznadziejne. W prawym dolnym rogu pojawia sie maly kwadracik z informacja, bez zadnego dzwieku nawet, za szybko tez znika, wiec czasem nawet nie zauwazam, ze jakis zdobylem, wiec nie ma radosci z jego zdobycia. Co do wypowiedzi "esteśmy zachwyceni tym, że możemy dostarczyć najbardziej oczekiwaną grę pecetową tego roku, czyli Call of Duty: Black Ops wszystkim graczom na całym świecie" to najbardziej oczekiwana gra pecetowa w tym roku byl StarCraft II jakby nie patrzec. Zreszta watpie, zeby w dniu premiery CoDa w ciagu 24 godzin zeszlo kilka milionow egzemplarzy w wersji na PC. Co do wspolprace ze Steamem to gracze juz sie moga cieszyc. Nawet jesli sklep dostarczy im gre na 1 - 2 dni przed premiera to sobie nie beda mogli w te gre zagrac, bo Steam nawet jej nie pozwoli zainstalowac. A w dniu premiery jak to zwykle przy wiekszych wydarzeniach bywa system dostanie czkawki, przez co tego CoDa nie bedzie mozna zainstalowac przez kilka dni po premierze. Co sie zas tyczy "dostarczenia najbardziej dopracowanej i zabezpieczonej produkcji pecetowej" to piraci i tak w nowego CoDa zagraja i tak. Tylko uczciwi nabywcy beda miec problemy ze Steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować