Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition rozpakowana

14 postów w tym temacie

"Ubisoft Polska, odpowiedzialny za wydanie w naszym kraju nowej odsłony przygód Ezio Auditore de Firenze, zatytułowanej Assassin''s Creed: Brotherhood,(...)"
Kiedy wy się nauczycie poprawnie pisać imię głównego bohatera? Ezio nazywa się Auditore da Firenze.
Ale to szczegół. Sama edycja kolekcjonerska prezentuje się świetnie i już się nie mogę doczekać, kiedy dostanę ją w swoje ręce.
Jeszcze 23 dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się prezentuje ten zestaw, ale niestety nie będzie na niego kasy:/ Mimo wszystko samą grę trzeba nabyć, bo samo przejście AC2 do tego zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kolekcjonerka i jest w przyzwoitej cenie. Chyba się skusze na wersje PC codexu :P Jeszcze troche czasu więc mam czas do kupna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co dajecie link do do wersji kolekcjonerskiej na PC jak cytuję "09.08.2010: Wszystkie egzemplarze zostały już zarezerwowane."? Teraz jeszcze bardziej chciałbym to zakupić, a nie mogę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 15:13, Rakanasha napisał:

Po co dajecie link do do wersji kolekcjonerskiej na PC jak cytuję "09.08.2010: Wszystkie
egzemplarze zostały już zarezerwowane."? Teraz jeszcze bardziej chciałbym to zakupić,
a nie mogę. :(

Bo pewnie robią to w stylu "kopiuj-wklej". Czyli zawsze na końcu wklejają linki, nie zwracając uwagi czy jest produkt dostępny. Dobrze że dawno temu zamówiłem pre-order. Jeszcze wtedy gdy za to cudo chcieli 150 zł. Tylko kurcze muszę czekać do 2011 roku bo oczywiście premiera na PC przesunięta. Super :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować