• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Arek3601

Metro 2033 [Rozwiązane]

Pytanie

Witam,

Ostatnio kupiłem METRO 2033, sama instalacja przebiegła bez problemów ale jak chcę uruchomić grę wyskakuje mi komunikat o braku „PhysXloader.dll”. z tego co sprawdziłem to już mam ten plik i nie wiem co z tym zrobić. Dodam, że mam kartę graficzną ATI, system windows 7 64-bity.Czy wy też macie taki sam problem, jeśli tak proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.10.2010 o 13:30, Strzelek napisał:

Spróbuj zaktualizować wszelkie sterowniki do karty graficznej, to może naprawić błąd.
Lub spróbuj przeinstalować gre.

Dzięki,

Częściowo udało się, wrzuciłem to rozszerzenie do folderu steam(gra uruchamia się przez steam) i mogę ją odpalić ale tylko na 5 s. bo pojawia się komunikat, że " Program Metro 2033 executable przestał działac" co do sterowników to mam najnowsze, nie wiem może to problem z Direct?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2010 o 14:43, Arek3601 napisał:

> Spróbuj zaktualizować wszelkie sterowniki do karty graficznej, to może naprawić
błąd.
> Lub spróbuj przeinstalować gre.
>
Dzięki,

Częściowo udało się, wrzuciłem to rozszerzenie do folderu steam(gra uruchamia się przez
steam) i mogę ją odpalić ale tylko na 5 s. bo pojawia się komunikat, że " Program Metro
2033 executable przestał działac" co do sterowników to mam najnowsze, nie wiem może to
problem z Direct?

wejdź na na stronę www.nvidia.pl i ściągnij nvidia physx zainstaluj i gra zacznie działać steroniki do gforca mają to zaimplantowane bo to wynalazek nvidi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2010 o 12:15, Arek3601 napisał:

Witam,

Ostatnio kupiłem METRO 2033, sama instalacja przebiegła bez problemów ale jak chcę uruchomić
grę wyskakuje mi komunikat o braku „PhysXloader.dll”. z tego co sprawdziłem
to już mam ten plik i nie wiem co z tym zrobić. Dodam, że mam kartę graficzną ATI, system
windows 7 64-bity.Czy wy też macie taki sam problem, jeśli tak proszę o pomoc.


Najprostsza metoda została opisana tutaj:
http://bit.ly/bdltQz

1) Odinstalować PhysX
2) Uruchomić grę via STEAM - sam zainstaluje PhysXa

U mnie się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2010 o 23:42, metiu napisał:

> Witam,
>
> Ostatnio kupiłem METRO 2033, sama instalacja przebiegła bez problemów ale jak chcę
uruchomić
> grę wyskakuje mi komunikat o braku „PhysXloader.dll”. z tego co sprawdziłem

> to już mam ten plik i nie wiem co z tym zrobić. Dodam, że mam kartę graficzną ATI,
system
> windows 7 64-bity.Czy wy też macie taki sam problem, jeśli tak proszę o pomoc.


Najprostsza metoda została opisana tutaj:
http://bit.ly/bdltQz

1) Odinstalować PhysX
2) Uruchomić grę via STEAM - sam zainstaluje PhysXa

U mnie się sprawdziło.


Dzięki za pomoc, gra poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować