Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun z Call of Duty: Black Ops

26 postów w tym temacie

Dla mnie zwiastun trochę lepszy niż od MW2... ale to przecież nie o to chodzi. Mam nadzieję że się nie zawiodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, "The Biggest game of 2010" - nikt jeszcze nie dał żadnej nagrody + 3 wycinki bez ocen z prasy w trailerze aha...
Minuta najlepszych wrzutów wyciętych z 5 godzinnej kampanii ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kopie dupy tak jak to robił trailer MW2 z audio "till I collapse" (nie miałem tych specyficznych ciar), ale miejmy nadzieję, że gra będzie lepsza niż MW2 (co nie jest trudne). Chociaż do produkcji "trejarka" podchodzę za każdym razem jak pies do jeża i zawsze daję się złapać na to samo, teraz liczę, że czegoś się nauczyli i dojdą CO NAJMNIEJ do poprzeczki z napisem "poprawne" co im się jeszcze nigdy nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie pamiętam trailera CoDa, z ostatnich 3-4 lat, który byłby słaby. Ten podoba mi się tak jak pozostałe, ale najważniejsze żeby sama gra była tak dobra. Ja troche poczekam, nie kupię zaraz po premierze, bo jest jeszcze kilka tytułów, które chciałbym mieć, a na wszystkie nie starczy kasy :( Może w styczniu się skuszę, jeśli oceny bedą dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6h kampani chyba zartujecie gora 3 dla wprawionego gracza i to na conajmniej 3 poziomie trudnosci trzeba sie przyzwyczaic ze gry z serii CoD sa bardzo krotkie i latwie no ale skupmy sie na tym co najwazniejsze "multi" ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować