Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kooperacja w Assassin`s Creed możliwa

15 postów w tym temacie

Kooperacja z moich spostrzeżeń zawsze gwarantuje dobrą zabawę. Nawet jeśli twórcy średnio wszystko zrobią, granie z przyjaciółmi przeciwko AI zawsze będzie dawać radość. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, że w następnej części głównych bohaterów będzie dwóch, przodek Desmonda i jakiś jego krewny tudzież przyjaciel - lepiej by to pasowało pod co-opa. Mam już dość Ezio i jego głupkowatego akcentu, który kojarzy się tylko z włoskim imigrantem robiącym pizzę w jakiejś spelunie w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kooperacja na pewno była by dużo lepsza niż ten multi co jest teraz. Już sobie to wyobrażam jak leci się z kumplem przy piwku zabić jakiegoś lordowskiego mościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 17:40, Khasim napisał:

Mam już dość Ezio i jego głupkowatego akcentu, który kojarzy się tylko z włoskim imigrantem robiącym
pizzę w jakiejś spelunie w USA.


Ale rasista z Ciebie, to samo mogą inni powiedzieć o Polakach którzy wyjechali za chlebem. Widzę że jeszcze gówniarz jesteś, albo masz spaczone spojrzenie na świat (a może jedno i drugie) i nie masz pojęcia jak takim ludziom ciężko było wyjechać tak daleko od całej rodziny, tylko po to żeby mieć za co rodzinne wykarmić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki zabieg w następnym Assasinie jak najbardziej na plus... A ten rasistowski komentarz to lekkie dno, ja tam lubię owy włoski akcent z Assasina 2 a zwłaszcza w wykonaniu płci pięknej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. A po co na siłę wpychać co-op w fabułę? Po prostu zrobić oddzielny tryb - parę misji i nie uzasadniać ich fabularnie. Bo tak to faktycznie może wyjść coś dziwnego, o ile twórcy naprawdę dobrze nie wplotą drugiego bohatera do scenariusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, chwila.... to w Brotherhoodzie nie ma co-op ? Byłem pewien, że będzie... nie wiem kiedy ominęła mnie informacja o tym, że takiej opcji nie będzie. Według mnie to poważny błąd Ubisoftu i powód, dla którego namówiłem kilku kolegów do kupna tej gry szlag trafił... Cóż... to Ubisoft straci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 21:11, Toomasi napisał:

Eeeee, chwila.... to w Brotherhoodzie nie ma co-op ? Byłem pewien, że będzie... nie wiem
kiedy ominęła mnie informacja o tym, że takiej opcji nie będzie. Według mnie to poważny
błąd Ubisoftu i powód, dla którego namówiłem kilku kolegów do kupna tej gry szlag trafił...
Cóż... to Ubisoft straci...


E tam narzekarz. IMO właśnie dobrze, że nie ma. Przy takiej grze chciałbym być najlepiej sam przy komputerze ;p. Przynajmniej Multi będzie. A na co-op poczekasz se do ACIII :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i poczekam do 3. części, ale napaliłem się na Brotherhooda właśnie ze względu na tryb co-op. Szczególnie, że Ubisoft, ma w tym duże doświadczenie (patrz Splinter Cell). No cóż... pozostanie mi gra w single player, bo multi zapowiada się w takim razie nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem...
Im chodzi o co-opa w singlu:
Umieszczenie trybu kooperacji w fabule jest wielkim wyzwaniem. Twórcy Saint’s Row powiedzieli: "jeśli chcesz co-op w swojej grze - szczególnie jeśli jest to sandbox - musisz stworzyć go na samym początku".
W multi już w becie było Alliance - par Asasynów na siebie polowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ścisły umysł każe mi to rozumieć w inny sposób, ale możliwe, że masz rację. Jeżeli tak jest, to zwracam honor. Możliwe, że sugerowałem się tym, że w Splinter Cellu, coop odbywa się normalnie w kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować