Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops + Mysz Razer DeathAdder - wyjątkowa oferta w sklepie gram.pl

24 postów w tym temacie

Podobno Black Ops jest gorszy od nowego MoH''a - Słyszałem to od piratów, którzy dostali już "swoją" wersje.
Będzie trza wstrzymać się z zakupem i poczekać na jakieś realne info(-Takie które nie pisane 2h PO przejściu gry, czy tam 2h PO zakupie gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 11:30, AjKnowJu napisał:

Podobno Black Ops jest gorszy od nowego MoH''a - Słyszałem to od piratów, którzy dostali
już "swoją" wersje.

Podobno jesteś pedałem, właśnie się dowiedziałem...
Grałem w betę moha, i multi jest gorsze od szeregu obecnych fpsów. Nie wiem jakim cudem Black Ops miałby być gorszy, filmy prezentujące rozgrywkę, oraz nowe tryby pokazują wręcz co innego.

A na koniec... gratulacje że wierzysz w takie słowa piratom którzy nie mają możliwości zagrania w multi (STEAM, Live, i ta usługa PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 12:20, Darkstar181 napisał:

A na koniec... gratulacje że wierzysz w takie słowa piratom którzy nie mają możliwości
zagrania w multi (STEAM, Live, i ta usługa PS3)


Podobno zaraz wyłapiesz w poroże od moderatora, bo obrażasz innego użytkownika. On tylko powtórzył zasłyszaną gdzieś plotkę. Fakt mógł się powstrzymać, ale nie daje ci to prawa do używania wobec niego takich określeń. Niech ktoś coś z tym zrobi bo człowiek poczytać chce newsa i widzi takie chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 12:20, Darkstar181 napisał:

A na koniec... gratulacje że wierzysz w takie słowa piratom którzy nie mają możliwości
zagrania w multi (STEAM, Live, i ta usługa PS3)


Podobno jesteś pedofilem, właśnie się dowiedziałem...

Troche kultury prostaku, bo swoimi przekonaniami krzywdzisz innych. Pomyślałeś o tym? Czy w szkole wszyscy wyzywacie sie od gejów i pomyślałeś, że i tutaj możesz uskuteczniać swoje wyszukane żarty?

Gram w multi MoH, ponad 30 h przegrane i w żadnym stopniu nie widze tej crapowatowości gry, którą buhają krzykacze na lewo i prawo. Przynajmniej nie irytuje się tak jak w MW2 gdzie przekombinowane perki (szybsze bieganie, zasięg noża jakby był dwumetrową kosą, dubeltówki, noobtuby wszędobylskie) psują praktycznie całą zabawę z gry. Może dla dzieciaków fajna jest zabawa ala spray & pray, ale w MoH przynajmniej można spokojnie pograć nie licząc na to ze dojedzie Cie ktoś biegający dwa razy szybciej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@do dwóch panów powyżej
Postawa Darkstara jest w pełni uzasadniona, ale najpierw trzeba wiedzieć, że piractwo nie jest tolerowane na tym forum - czyż nie?

@Topic
Niezła oferta, jak nie wręcz świetna dla kogoś, komu padł gryzoń i zamierza sobie jakiegoś FPS''a kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 12:20, Darkstar181 napisał:

Podobno jesteś pedałem, właśnie się dowiedziałem...

Jeżeli to miał być dowcip, to zupełnie się nie udał. Ostrzeżenie za obrażanie usera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 13:01, golic napisał:

Podobno jesteś pedofilem, właśnie się dowiedziałem...

Tak narzekasz na środki, którymi się posługuje pewna osoba, by samemu używać identycznych. Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 13:27, Niewiernus napisał:

Postawa Darkstara jest w pełni uzasadniona, ale najpierw trzeba wiedzieć, że piractwo
nie jest tolerowane na tym forum - czyż nie?


Piractwo nie jest tolerowane na forum to fakt. Jednakze post tamtego uzytkownika nie propagowal w jakikolwiek sposob tego zjawiska. Nie tolerowane jest tez chamstwo w stosunku do innych uzytkownikow. Widze, ze juz Hellmut rozdzielil nagrody i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 13:44, Wojman napisał:

Piractwo nie jest tolerowane na forum to fakt. Jednakze post tamtego uzytkownika nie
propagowal w jakikolwiek sposob tego zjawiska. Nie tolerowane jest tez chamstwo w stosunku
do innych uzytkownikow. Widze, ze juz Hellmut rozdzielil nagrody i dobrze.


Zło mniejszym złem, ale to trochę temat rozległy + ''moderator ma zawsze rację'' ;]
Koniec OT z mojej strony i proszę spojrzeć łaskawie na ten post, tam z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za słowa ostre tu padają, ktoś mi wytłumaczy o co się rozchodzi? W końcu to tylko gry -.- Btw Gram, to jest naprawdę świetna oferta, chyba nawet najlepsza wasza od lat, ale już mam Lachesisa. CoDa i tak od was kupuję, więc zobaczymy, może brat mychę dostanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, już dawno nie widziałem takich wulgaryzmów na forum, wstyd panowie. @Darkstar181 jak na swoją range to się nie popisałes, tyle tutaj już jesteś i nie wiesz że tak nie wolno pisać ? Nie można dać się sprowkować, bo potem jak teraz dostaje się ostrzeżęnie. Szkoda na takie coś czasu.

Gdyby nie myszka była taka droga to zestawik jak najbardziej, mój gryzon już jest tak powycierany (nawet z farby) że zmieniła kolor z czerownej na przezroczysty, aż widać bebechy xD Za dużo, 250 zł to jak za gre na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:01, Scorpio100 napisał:

Co za słowa ostre tu padają, ktoś mi wytłumaczy o co się rozchodzi? W końcu to tylko
gry

Patrząc na to co się dzieje na forach (nie tylko tutaj) pod każdą recenzją i wszędzie indziej, to uważam, że niektórzy traktują gry zbyt poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 13:28, Hellmut napisał:

> Podobno jesteś pedałem, właśnie się dowiedziałem...
Jeżeli to miał być dowcip, to zupełnie się nie udał. Ostrzeżenie za obrażanie
usera.

To jest zwykły cytat, i nie służy on do obrażania ludzi, raczej zobrazowania, że na takiej zasadzie każdą plotkę mogę obrócić w prawdę objawioną. Nie miałem zamiaru go obrażać. No, ale nie będę się kłócił z moderatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena sugerowana to bullsh*t, i tak wszyscy wiedza że gra będzie jeszcze przed premiera w sraturnie/mediasrarcie i to w już obniżonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować