Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops z największą liczbą DLC w historii

77 postów w tym temacie

"Przeznaczyliśmy spore środki na markę i w przyszłym roku zamierzamy dać fanom największą ilość DLC w historii."

Historii czego? Serii CoD? Gier Acti? Gier w ogole? Ehh, nie ma to jak hype nakrecac, znowu Acti sie popisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pakiety map kosztowały normalnie(chociaż to i tak nie jest normalnie - kiedyś wszystko było za darmo. Dlatego taki Blizzard jest dla mnie potęgą. Sprzedają za 180zł SCII, ale możesz czerpać z gry 100% przez lata) - czyli na nasze jakieś 20zł za paczkę map, 20zł za misje do singla to proszę bardzo. Niestety te DLC to będzie 60 zł za 5 map i 100zł za misję w kampanii + nowy zombie dla fanów z rodzinnym kieszonkowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff... Jestem na 95% pewien, że te DLC będą zwykłymi mapami do multi, ew. zombiaków. Żadnych nowych trybów, bo przecież twórcy się AŻ TAK nie wysilą. Lepiej walnąć z trzy mapy do multika (a już najlepiej, jeśli są to mapki z poprzednich części - mniej pracy) i sprzedawać za 15$. Kocham politykę Acti. Grę kupię, ale dodatki - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się komiks, w którym śmiali się, że acti wypuści coda za darmo ale żeby mieć broń, mapy itd. trzeba kupić DLC. Jak widać jest to bardzo realne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest 14 map na multi, wiele trybów do tego Black Ops Arcade xD, narzekajcie dalej... DLC to DLC, moze nowe stroje , czy dodatki ja mam to w dupie i tak gra jest warta swojej tam jakies swieczki na grobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupię, dodatków nie. Znając życie, to i tak będą to tylko zestawy dodatkowych map do multi, żadne nowe misje do singla, czy specjalne tryby. Po prostu cwaniakom nie będzie się chciało tego zrobić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, komentarz użytkownika The_White z newsa o Kotick: Call of Duty: Black Ops pobije rekord z 18:52

Na pewno pobije rekord ale w ilości wydanych do tej gry DLC :-)

Lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w podstawowej wersji gry na multi dostępny tylko karabinek M4, za reszte płaćcie 10 dolców od broni, 5 od kolimatorów itp...

Oczywiście ironizuję, ale te DLC z fajnych dodatków przerodziło się w zarazę. I jak tu się dziwić, że ludzie piracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to głupota.. Żeby płacić tyle za gre (mówię tu o wersjach konsolowych) i jeszce płacić załóżmy co miesiąc za DLC po 30 czy 60zł :/ W głowie się nie mieści :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAM.pl doskonale wie, że ludzie z chęcią wydadzą swoje pieniądze na SMSy, dlatego też w przypadku każdego konkursu z lepszą nagrodą (jak np. Call of Duty: Black Ops) każe ich słać, jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają to być "DLC" za 200MPS/10zł zawierające dwie bronie albo jedną dodatkową mapę do gry to dziękuję. Rockstar pokazuje jak należy robić DLC - przykłady to Ballad of Gay Tony/Lost and Damned do GTA IV, South Central do Midnight Club Los Angeles albo najnowsze DLC do Red Dead Redemption. Na upartego dodatki do Fallouta były jeszcze w miarę spoko np The Pitt - bardzo ciekawa i oryginalna lokacja, nowe bronie, przeciwnicy, albo Broken Steel, też nowe lokacje, bronie i możliwość wbicia więcej poziomów doświadczenia + przedłużenie fabuły głównej gry. Ale te chwalenie się wydaniem rekordowej liczby DLC to antyreklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować