Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops ocenione przez Game Informer

59 postów w tym temacie

Ciekawe czy to reklama sponsorowana? nie to że trzepiam się gram.pl....... ale to gracze ocenią grę jaką jest! To moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:46, iRReniQs napisał:

Eee tam i tak nowego CoDa nie kupię :P



Sorki za powtórkę, ale są inne gry :) i to lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:50, Darkliberty napisał:

Nie ma co czekać! W Media Markcie Black Ops będzie ponoć za 99 zł

W Tesco ponoć też, ale MW1 kupiłem kilka miesięcy temu za ok 60 zł i nie żałuję. Na podobną ofertę poczekam w przypadku Black Ops. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to samo. Najpierw ogromny hype ze strony graczy. Potem zestaw dobrych ocen. Potem przyjdzie czas na oceny średnie od recenzentów którzy albo próbują być oryginalni albo sprawiedliwi - a na samym końcu narzekanie graczy którzy nagle zmieniają nastawienie. W końcu mieszanie z błotem popularnej gry jest modne.

Ciekawe czy będzie powtórka z Modern Warfare 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:57, KrisK91 napisał:

Zawsze to samo. Najpierw ogromny hype ze strony graczy. Potem zestaw dobrych ocen. Potem
przyjdzie czas na oceny średnie od recenzentów którzy albo próbują być oryginalni albo
sprawiedliwi - a na samym końcu narzekanie graczy którzy nagle zmieniają nastawienie.
W końcu mieszanie z błotem popularnej gry jest modne.

Ciekawe czy będzie powtórka z Modern Warfare 2.

Takie zmieszanie z błotem ponoć przysparza sławy no bo im więcej się o czymś mówi tym bardziej ludzie się tym interesują. Co do samej gry to nie ma czego krytykować bo liczy się zabawa. Według mnie warte swojej ceny czekam już tylko na to aż pojawi się moje zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w sumie największe problemy jeżeli chodzi o MW2 właśnie z tymi dodatkowymi mappakami, które zniechęciły mnie do niej. Ale Black Ops dam szansę bo jestem wielbicielem tej serii... jednak mnie martwi fakt że to "MW 2.5" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:19, Muradin_07 napisał:

Ja miałem w sumie największe problemy jeżeli chodzi o MW2 właśnie z tymi dodatkowymi
mappakami, które zniechęciły mnie do niej. Ale Black Ops dam szansę bo jestem wielbicielem
tej serii... jednak mnie martwi fakt że to "MW 2.5" :/

Nie ma co się martwić. Autorzy gry zadbali o to aby gra wciągała bardziej niż MW2 a sam gracz ma wpływ na wygląd swojej postaci co bardzo zmienia kąt widzenia wybrednych graczy, którzy są wybredni. Oczekuję z niecierpliwością na Black Opsa i wtedy wydam własny werdykt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, żeby poprawili lagi i połączenia oraz zredukowali hakerów, a może być takie multi jak w MW2 co roku (oczywiście, nowe mapy, bronie itp), po co poprawiać, coś co jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nota jakby wystawiona z przyzwyczajenia. Ale przecież to dobre przyzwyczajenie, prawda?"
Nie, żadna nota wystawiona z przyzwyczajenia nie jest dobrą, a już na pewno nie uczciwą.

Podejrzewam, że gra i tak dostałby wysokie oceny nawet jeśli nie do końca byłaby taka dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:47, Tom_pl napisał:

Ciekawe czy to reklama sponsorowana? nie to że trzepiam się gram.pl....... ale to gracze
ocenią grę jaką jest! To moje zdanie!


To taka prowokacja czy jak?
===
No cóż, niby Game Informer, niby prestiżowy magazyn, ale coś mi w duszy mówi, że to jakiś wałek. Może się mylę na zapas. A może nie...? ;]

Jakby to coś dało - jedyny CoD jaki zakupiłem, to CoD 1 Deluxe Edition.

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:30, Revan91 napisał:

Wystarczy, żeby poprawili lagi i połączenia oraz zredukowali hakerów, a może być takie
multi jak w MW2 co roku (oczywiście, nowe mapy, bronie itp), po co poprawiać, coś co
jest dobre.

Lagi i hostowanie przez playerów to największa wada serwerów, ale przynajmniej tutaj będą dedyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:36, Darkliberty napisał:

Lagi i hostowanie przez playerów to największa wada serwerów, ale przynajmniej tutaj
będą dedyki.


Tylko na PC, co niestety mnie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować