Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. także jako serial telewizyjny

17 postów w tym temacie

No, no... Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Mam tylko nadzieję, że taki serial powstaje naprawdę i że ten trailer nie jest tylko częścią kampanii reklamowej dla drugiej części STALKERa... Nieśmiało przypomnę, jakiego zamieszania narobił filmik z Mortal Kombat, który okazał się być jedynie dziełem, mającym zachęcić Warnera do zajęcia się kolejną częścią filmu.

A co do samego serialu... Lube powinni nagrać parę kawałków do niego. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji się zapoznać z tym zespołem, dwa linki:
http://www.youtube.com/watch?v=ixDBOxmbXF0
http://www.youtube.com/watch?v=fJP2PzftXsw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie! Jeśli zwiastun nie jest tylko "chłytem matetingowym" na potrzeby drugiej części S.T.A.L.K.E.R.''a to serial na podstawie tej świetnej serii jest fantastyczną sprawą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to by było coś na zasadzie mini serialu Bright Falls poprzedzającego grę Alan Wake to ja jestem za.
Śmiem nawet twierdzić że Bright Falls było lepsze niż sama gra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 13:08, NeMo-PL napisał:

Chcemy ten serial z POLSKIM LEKTOREM ! Tylko z Mirosławem Uttą !

Czekamy na dalsze info


Mirosław lektorem gry i serialu było by wspaniale , cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby serial trzymał wysoki poziom i klimat gry, to czemu nie. A jeżeli zaangażowany byłby w ten projekt jeszcze Mirosław Utta - miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być całkiem fajnie, oczywiście z Mirosławem Uttą jako lektorem ;] Trailer wygląda nieźle, oby całość nie spadła poniżej tego poziomu, ale nie będę zły, jeżeli będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować