Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A jednak! Call of Duty: Black Ops z rekordem wszech czasów!

61 postów w tym temacie

Gra ma dwa rekordy... Takich lagów też chyba nie było żadnej... Gdzie jest krzy... ten... patch? Tyle osób kupiło. Single player wgniata w fotel, ale to tylko 6 godzin zabawy. Multi, póki co - niegrywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 18:26, jar3k2 napisał:

Single player wgniata w fotel, ale to tylko 6 godzin zabawy.

Dla mnie tylko to się liczy. : )

Pozostaje tylko pogratulować i czekać, jaki następny tytuł pobije ten rekord. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za chwilę będzie, że rekordowe piractwo ....

i

Słowa uznania Kotick kieruje rzecz jasna do producentów. - Call of Duty: Black Ops to najlepsza gra, jaką Treyarch kiedykolwiek wykonało. Podnosi ona poprzeczkę w kwestii rozgrywki sieciowej dostarczając najgłębsze i najbardziej intensywne doznania w historii serii Call of Duty - mówi.

Tia od dnia premiery słyszę same narzekania na multi z powodu lagów i z powodu błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single player (najważniejsza część gry jak dlamnie) jest znacznie lepszy niż ten z przereklamowanego Modern Warfare 2.
Patch prędzej czy później wyjdzie, oby tylko za darmo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Jesteśmy oddani temu, by częściej i z większą regularnością wspierać ich nową zawartością - mówi Bobby Kotick. Przygotujcie się na cotygodniowy, niezwykle bogaty zestaw dwóch map za jedyne 2500 punktów Microsoftu! Nie mogłem się powstrzymać...

A i tak około 5 milionów ludzi by to kupowało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się chce śmiać z tych wszystkich KRZYKACZY którzy po premierze MW2 płakali i przeklinali grę to samo po premierze "nędznych" DLC jak zarzekali że już nigdy nie kupią Call of Duty. A tu proszę. Twórcy zapowiadają jeszcze więcej DLC, single jest tak samo krótki a liczba sprzedanych gier JESZCZE WIĘKSZA :D

Jaki przekaz wysyłamy do pana Koticka? Naprawdę ktoś się dziwi że twórcy gier mają wasze zdanie w d...e? Ja się nie dziwię i sam zaczynam z pożałowaniem porównywalnym z tym jakie czułem oglądając obrońców krzyża patrzeć na tych krzykaczy :(

Od razu napisze że mi się podobało MW2 i gram do dzisiaj w multi :D BO będę miał za jakieś 2 tygodnie... zbieram kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli za rok kolejna odsłona z identycznym multi który i tak będzie lagował mimo że wszystko znoowu będzie się opierać na, starym i zardzewiałym silniku. Duża ilość poligonów i wysokiej rozdzielczości tekstury to nie jest silnik, to sobie każdy w 3D MAX może zrobić.

Oraz singleplayerem w którym idzie się drogą prostą (jeszcze musieli zaznaczyć za kim trzeba iść... bo się k#%$a można zgubić) i strzela przed siebie (albo za siebie gdy się zgubimy) Call Of Duty jest z roku na rok dla coraz bardziej ułomnych.

Ale ludzie w 2011 i tak kupią i kolejny śliczny rekordzik się pobije, a taki Bulletstorm który będzie o niebo lepszy to jak się sprzeda w 2 milionach to będzie wielki sukces ale i tak za mały by zrobić następną cześć i rozwinąć faktycznie produkt, bo i po co, lepiej cisnąć Calla a Call was też pociśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałek kredyt zaufania Treyarch i kupiłem ich dzieło w dniu premiery, jak że dla mnie liczy się w szczególność multi, który na chwile obecną jest nie grywalny tak Treyarch już drugiego kredytu nie dostanie a następne ich produkcję jeśli już to kupie po miesiącu.

Bobby Kotick niech teraz stoi z batem nad Panami z Treyarch żeby zrobili patch jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie spodziewałem się takiego wyniku. Myślałem, że będzie mniej... Teraz i przez najbliższe dni Kotickowi wpłynie tyle kasy, że ledwo będzie mógł ją policzyć. Chociaż facet ma wprawę, więc na pewno sobie poradzi :).
Słusznie jednak ktoś tutaj zauważył- tylu ludzi wygrażało Activision i mówili, że nie kupią tej gry i co? Wynik Modern Warfare 2 pobity... W sumie to żal mi takich ludzi...

A ja jeszcze swojego egzemplarza nie mam i z tego co widzę, zrobiłem dobrze nie kupują tej gry. Paskudna grafika na PS3 i wiele bugów, na pewno życia nie ułatwia.
A szkoda, bo Call of Duty: Black Ops miałem sobie kupić jak najszybciej. Trudno, poczekam przynajmniej do świąt, gra nie ucieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony:
- krytykowałem MW2
- poza CoD 1 Deluxe Edition nie nabyłem ani jednego Calla
- sumienie czyste ^^

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:55, Cygi napisał:

- krytykowałem MW2
- poza CoD 1 Deluxe Edition nie nabyłem ani jednego Calla


Spoko, krytykowałeś coś w co na dobre nie pograłeś nawet ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:26, Katsper napisał:

Call Of Duty jest z roku na rok dla coraz bardziej ułomnych.

I coraz lepiej się sprzedaje. Pomyśl teraz jakie wymagania ma większość dzisiejszych odbiorców, mnie to przeraża...
Parafrazując pewną chińską klątwę: Żyjemy w ciekawych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować