Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood ocenione po raz drugi

14 postów w tym temacie

Dłuższa niż w 2 z zadaniami pobocznymi, czy nie (mówiąc o dwójce). Bo jeśli chodzi, że AC:B jest dłuższy niż AC2 bez zadań pobocznych to nie jest to rewelacja. A jeśli porównując z wliczonymi zadaniami pobocznymi w obu częściach to jest dobrze, tylko, że ja nigdy nie skończyłem tych zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz częściej nie daję wiary w takie przedpremierowe oceny. Niemniej nowy AC ładnie startuje :), mam nadzieję, że te wysokie noty okażą się prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w II zrobiłem wszystkie poboczne misje, wszystkie view pointy zaliczone... Bawiłem się też w trofea ale nie chce mi się za piórkami latać... Jak Bractwo jest od tego dłuższe to ja już zacieram ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania dłuższa niż w ACII? Tego się nie spodziewałem, w zapowiedziach było coś o jedynie kilkunastu godzinach. No cóż, najbardziej oczekiwana gra 2011 roku w moim prywatnym rankingu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W AC2 szarpałem aż udało mi się zrobić calaka, naturalną koleją rzeczy Brotherhood sobie sprezentuje bo seria jest elegancka i całkiem grywalna. Niestety mimo wszystko cena odstrasza i trzeba będzie poćwiczyć cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę już dawno zamówiłem. Nie obchodzi mnie, czy akurat będę miał na nią pieniądze, czy nie... :P Najwyżej sprzedam nerkę, AC:B na mojej półce stać musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować