Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO Star Wars III: The Clone Wars z datą premiery

12 postów w tym temacie

No zajebiście że Clone Wars serial jest super... tylko czemu to sie nazywa Lego Star Wars III?! Wszyscy wiedzą że to trochę nie ma sensu jeśli mówimy o całej sadze a większość osób będzie to kojarzyła właśnie z tą sagą... eh mogli to jakoś inaczej rozkminić... eh no ale powodzenia życzę tej grze zapewne odniesie sukces jak wiele już gier serii lego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj webdoc i szykuje się naprawdę solidny sequel. Dwójka była genialna, pozostałe części już mniej, a Indiana Jones mnie bardzo zawiodło, dlatego też TT ma wysoko postawioną poprzeczkę. Magnesem przyciągającym mnie do dwójki było oparcie gry na Oryginalnej Trylogii, tutaj czymś takim są spore zmiany w gameplayu, mam nadzieję, że wszystko będzie działać jak należy, a gra okaże się mocnym tytułem z tych zapowiedzianych na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, klimat świetny, grafika świetna, muzyka - no przepraszam bardzo, ale całość była po prostu nudna. Miała przebłyski, ale poza niektórymi fragmentami i przyjemną łamigłówką pamięciową całość była nieciekawa, z masą zagadek wrzuconych dla samego ich dodania i kilkoma frustrującymi momentami. W gruncie rzeczy to żałuję, że poprosiłem o tę grę pod Choinkę ;_;. [PS. X-Wing: Alliance też o wiele lepszy nie był, był tylko dobry, a po pierwszym X-Wingu spodziewałem się czegoś naprawdę mocnego]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 16:50, Demagol napisał:

X-Wing: Alliance też o wiele lepszy nie był, był tylko dobry, a po
pierwszym X-Wingu spodziewałem się czegoś naprawdę mocnego]


XWA był świetny, mam nadal oryginałkę w tekturowym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 17:19, Vojtas napisał:

XWA był świetny, mam nadal oryginałkę w tekturowym pudełku.


A ja też mam, ale repacki z czyszczenia magazynów. No cóż. Gra jest bardzo dobra, gdyby brat cioteczny miał joystick, a nie joypad, to pewnie byłaby to pieniężna rozrywka multiplayerowa, ale generalnie to klimat i wykonanie kokpitów stoi na o wiele niższym poziomie niż w pierwszym X-Wingu, który bardziej mi się zresztą podoba od skądinąd i tak świetnego TIE Fightera. Ale patent z mission generatorem jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 17:22, Demagol napisał:

A ja też mam, ale repacki z czyszczenia magazynów. No cóż. Gra jest bardzo dobra, gdyby
brat cioteczny miał joystick, a nie joypad, to pewnie byłaby to pieniężna rozrywka multiplayerowa,
ale generalnie to klimat i wykonanie kokpitów stoi na o wiele niższym poziomie


Od czego modów tona? Łącznie z odświeżonymi teksturami... Co zaś się tyczy klimatu - moim zdaniem nie ustępuje klimatem XW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o modach, sam używałem, ale raz: to dużo ściągania i instalowania, dwa: oceniam to, co już jest w grze, a celownik i fioletowe panele informacji na HUD-zie to po prostu porażka. Czemu nie mogli zostawić stylu z poprzednich części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 22:56, Demagol napisał:

Wiem o modach, sam używałem, ale raz: to dużo ściągania i instalowania, dwa: oceniam
to, co już jest w grze, a celownik i fioletowe panele informacji na HUD-zie to po prostu
porażka.


Kolor o ile wiem, można zmienić.

Dnia 13.11.2010 o 22:56, Demagol napisał:

Czemu nie mogli zostawić stylu z poprzednich części?


pewnie za dużo informacji chcieli wyświetlić. Ich pytaj. Mnie to nie przeszkadza, bo nie gram bez modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować