Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision przekazuje milion dolarów na pomoc weteranom wojennym

32 postów w tym temacie

Tylko milion ??? Kompletne nieporozumienie, 500 mln co najmniej powinni dać... ;p Taki żart.

Nie spodziewałem się tego po Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:13, Rumcajsev napisał:

Ach ten Bobby...

Czy tylko mi się wydaje że wyszedł by niezły sitcom o takim tytule? Oczywiście głównym
bohaterem był by Bobby.


Znając pana B. pewnie takowy zrobi. Liczą się tylko 0 na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:24, Rumcajsev napisał:

"...i wtedy dałem im to DLC z dwoma mapami, a oni to kupili!"

*śmiech z taśmy*


"następnie wydałem patcha w dlc za 20 baxów i opublikowałem moje zdjęcie jak pływam w basenie wypełnionym pieniędzmi"

Ahhh aż żal... 1 i ostatni raz kupiłem gre od tego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:57, qq_MoaR napisał:

No brawo... byłoby gdyby przeznaczyli cały dochód z BO. Taki 1 milion przy takim zysku
jest śmieszny.


Też mam takie wrażenie że jednak milion przy dochodzie 500mln to kropla w morzu. Mogli by chociaż przekazać 5mln, ale lepszy rydz niż nic. I moim zdaniem, działanie marketingowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz maniek jak wydłużyć im singla? Zrobimy tak, aby się ścinał i spadała liczba FPS''ów, Jeden strzał będzie trwał minutę. Rozumiesz, teraz nie będą narzekać na krótkiego singla, bo będzie się tak ścinał, że trwał a ze dwadzieścia godzin" - podsłuchana rozmowa pana B. z jednym ze współpracowników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 23:02, Gniewny1j napisał:

Też mam takie wrażenie że jednak milion przy dochodzie 500mln to kropla w morzu. Mogli by chociaż przekazać 5mln, ale lepszy rydz niż nic. I moim zdaniem, działanie marketingowe .

Oczywiście, że chodzi o propagandę, gdyby tak nie było nie wiązaliby marki gry z jej nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:57, qq_MoaR napisał:

No brawo... byłoby gdyby przeznaczyli cały dochód z BO. Taki 1 milion przy takim zysku
jest śmieszny.

To ich kasa, równie dobrze mogli nic nie dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Kotick, jako rycerz na białym koniu daję sakwę złotych monet dla weteranów wojennych...

Dziękujęmy za reklamę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele firm traktuje działalność charytatywną jako marketing i poprawienie wizerunku firmy, Activision nie jest ani pierwsze, ani ostatnie.

A zadziwiająca jest u niektórych forumowiczów chęć i łatwość w rozporządzaniu cudzymi pieniędzmi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować