Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Ascendance - Ubisoft ujawnia szczegóły

12 postów w tym temacie

Ciekawe, jak Ubisoft powoli staje się coraz bardziej pazerny. Assassin''s Creed Lineage był dostępny za darmo, a przecież pochłonął nieporównywalnie więcej środków niż taka animacja. A teraz za takie coś chcą aż 2$....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

assassin2601 mają prawo żądać i 100$, to ich wytwór i mogą go cenić na ile sobie życzą. Istotne jest to czy gracze będą chcieli na to i tyle wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz nawet filmiki bez gry sprzedaja:p. Cena nie jest jakas wygorowana, ale i tak ten caly pomysl mi smierdzi. Coraz ciekawsze pomysly maja tworcy gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta animacja i kreska z traileru mi się nie podoba. "Amerykański styl anime" i co najmniej godzinna animacja to by było coś, a tutaj zapowiada mi się na jakąś słabiznę piętnastominutową, która tylko informacji dostarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rotfl, sprzedawać intro osobno od gry :D keep goin, te pomysły robią się coraz bardziej zabawne
[czeka na fanatyków co będą wciskać, że filmik wprowadzający w fabułę ni jest intrem - to ja się pytam w takim razie czym był filmik w wiedźminie, który trwał 20 minut i na dodatek z fabułą tak naprawdę mało miał wspólnego, a osobnych pieniędzy nikt za niego nie chciał].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na drugi dzień będzie na youtubie w HD ;] Wystarczy że 1 osoba go tam wrzuci i nie da rady go skasować później.

Dokładnie po co tracić kasę jak i tak będzie przez kogoś innego wstawiony.

I kasy się nie straci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu... wydali film krótkometrażowy za darmo, żeby potem kazać płacić za (zakładam, że krótszy) film animowany. Na miejscu tamtych aktorów czułbym się urażony. Rozumiem, że tu chodzi o pieniądze i pewnie po sukcesie wcześniej przez mnie wspomnianego Assassin''s Creed Lineage, twórcy zdecydowali się wydać coś, za co chcą dodatkowo pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować