Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops na PC - recenzja

217 postów w tym temacie

Nie myślalem ze na łamach gram.pl znajde najbardziej irytujacy blad!
"Zmienia się sceneria, zmieniają się postaci"
POSTACIE!!! Postaci do dopełniacz liczby mnogiej, a nie mianownik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Zaitseva! Jak zwykle odwaliłeś kawał dobrej roboty! I po raz kolejny chyba zniechęciłeś mnie do najprawdopodobniej niewypału rynkowego. Jednak idąc do sklepu nie wezmę pod uwagę tylko Twojej recenzji. Musze zsumować oceny z kilku recek, a przede wszystkim samemu przemyśleć sprawę zakupu CoD''a. Szczerze to ostatnio zraziłem się do MoH''a i zakup CoD''a biorę wyłącznie na zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm :P 5 godzin kampanii :) może na weteranie z 8 by się wyciągnęło, ponieważ są momenty gdzie się po prostu ginie kilka razy z rzędu. Na koniec dodam, że zdanie na temat Black Ops mam niemal identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , jeden z - czyli "interfejs menu" , wygląda jak z jakieś gry z kiosku po 9,99 zł .
Kupując grę , nie chcę zostać jakimś beta testerem , producent powinien zadbać o to abym uruchamiając grę była ona grywalna . Jest 13 listopad , nadal ledwo się gra .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. W tej grze łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dlaczego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zupełnie jakby zaraz za rogiem leżała mateczka Rosja z rozłożonymi nogami i non stop wystrzeliwała z siebie kolejnego wojaka gotowego do walki z "kapitalistycznymi świniami"."

Dobre ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z recenzją poniekąd się zgadzam... ale 6.5?! Teoretycznie, wg Was, Black Ops jest gorsze od nowego MoH''a (i akurat to porównanie jest tutaj na miejscu, gdyż gry należą do tego samego gatunku), z czym bym polemizował, ale najwyraźniej to ja nie mam racji. Zapewne sama gra jest dobra, lecz fakt, że w stosunku do poprzedniczek nie wnosi nic nowego, jak i błędy, zaważyły na ocenie.

(Ekhem... OK, wg Was to jest tak:

MoH>Black Ops - Singleplayer
MoH<Black Ops - Multiplayer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, w końcu ktoś nie dał się kampanii marketingowej i wystawił słuszną ocenę. Ile można dawać 9 czy 10 tej samej grze co rok tylko z inną nazwą. Szkoda, że reszta serwisów i czasopism się nie obudziła i nadal pompują balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:53, szamanv napisał:

/ciach

Przeszło Ci przez myśl, że mogła to być literówka?

@Recenzja - "ale ocenie podlega stan aktualny gry, a ten jest opłakany."
Jeszcze Destructoid i Edge tak krytycznie ocenili tą grę, śmiesznie to wygląda gdy zabugowanej grze daje się 10 (patrząc na inne 10tki, które gra otrzymała). Dla mnie recenzja świetna - tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:58, Michlocks napisał:

Z recenzją poniekąd się zgadzam... ale 6.5?! Teoretycznie, wg Was, Black Ops jest gorsze
od nowego MoH''a (i akurat to porównanie jest tutaj na miejscu, gdyż gry należą do tego
samego gatunku), z czym bym polemizował, ale najwyraźniej to ja nie mam racji. Zapewne
sama gra jest dobra, lecz fakt, że w stosunku do poprzedniczek nie wnosi nic nowego,
jak i błędy, zaważyły na ocenie.

(Ekhem... OK, wg Was to jest tak:

MoH>Black Ops - Singleplayer
MoH<Black Ops - Multiplayer).

Zauważ, że MoH recenzowały u nas dwie osoby. Ja recenzowałem multi i dałem 6. Trudno zatem to odnosić do Black Ops. Multi Medal of Honor jakkolwiek miałki by nie był, to przynajmniej działał. Multi Black Opsa ma nawet z tym problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRAWO Zaitseva ! BRAWO GRAM.PL ! Jedna z nielicznych recenzji w której CoD dostaje ocenę nie za hype ale za jego faktyczną jakość a ta jest bardzo przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekałem na BO i bardzo się rozczarowałem działaniem gry.Bardziej skopanej pod względem technicznym gry nie pamiętam.Singiel świetny ale trudno się w niego wczuć i czerpać z niego przyjemność gdy ciągle tnie a do tego zwiechy.Kilka naście minut temu chciałem powrócić do singla ale się nie da.Za każdym razem podczas ładowania poziomu ląduję na pulpicie.Masakra.Co do multi to na pewno kłania się strona techniczna a po za tym coś trochę za małe te mapki.Co do recki całkowicie się zgadzam z oceną,wszystko co powyżej to przesada.Nie miał bym nic przeciwko ocenom na poziomie 9/10 pod warunkiem że nie było by żadnych problemów technicznych.Jeśli jeszcze kiedyś kupię jakiegoś COD-a to na pewno nie w dniu premiery a dopiero kilka miesięcy po premierze.Po z reguły po takim czasie gra działa tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem długo na grę, myślałem nad kupnem. Teraz jednak jestem w kropce, bo pół roku BC2 się mi znudziło, i zamierzałem kupić coś innego. Jetem naprawdę rozczarowany, pecetowców znowu traktuje się na "odwal się"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem całej serii coda od 1 aż do modern warfare 2. Recenzja mnie trochę zniechęciła choć i tak kupie grę pewnie jakoś na gwiazdkę i mam nadzieje ze do tego czasu chociaz polowa błędów będzie naprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalety:
* interesująca fabuła w singlu - nie wiem, przez problemy techniczne nie mogłem się zapoznać, ciekawe jak zrobił to autor, skoro w minusach dał te problemy,
* pojedyncze nowości w multiplayerze - no, praktycznie nie ma w BO nowości względem MW 2...
* duży wybór uzbrojenia

Wady:

* poważne problemy techniczne - oj, bardzo poważne.
* uproszczona mechanika strzelania - ke?
* robiony na odczepnego interfejs menu - ke, ke? BO ma jedne z fajniejszych menusów jakie widziałem w grach.
* ogólna wtórność - a podobno fabuła taka świetna; no i z jakiej racji mamy oczekiwać braku wtórności po kolejnej grze z danej serii, co? Zmiana klimatu nie wystarczyła? Może teraz powinni zrobić CoDa 9 jako strategię turową, żeby panu recenzentowi nie wydawało się, że gra jest wtórna?

IMO ocena zasłużona, ale tylko tymczasowo, bowiem jak tylko Treyarch naprawi problemy techniczne BO będzie zasługiwało co najmniej na 9/10, bo w to się po prostu świetnie gra - co potwierdza to, że pomimo lagów itd. ciąłem z przyjemnością w multi. Z przyjemnością, a nie na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>najbardziej oczekiwana gra roku - a co tam trzeba jej doje***
A, i dlatego powinna dostawać dobre oceny tak?

Poza tym, na przykład ja na tą grę wcale nie czekałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować