Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niewykorzystane pomysły z pierwszego Assassin`s Creed mogą jeszcze ujrzeć światło dnia

20 postów w tym temacie

Ja czekam na AC 3 który mam nadzieje będzie miał miejsce w przyszłości i pokierujemy losami naszego bohatera już nie z animusa ale w "realu". Taki futurystyczny assassin cyber ninja :D To by było chyba najsensowniejsze zakończenie serii. Ktoś sie zgadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:15, jedrzejb napisał:

(...) Pecetowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać do pierwszego kwartału 2011
roku. - Znowu D; .

Tak jak zawsze Ac II też przesunęli.Ale mieliśmy za to Darmowe Dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:20, cHICEK napisał:

Ja czekam na AC 3 który mam nadzieje będzie miał miejsce w przyszłości i pokierujemy
losami naszego bohatera już nie z animusa ale w "realu". Taki futurystyczny assassin
cyber ninja :D To by było chyba najsensowniejsze zakończenie serii. Ktoś sie zgadza ?


A ja wole ACIII w egipcie, na wzór tego artworka co się kiedyś pojawił. Klimat to sie tonami z neigo wylewał jak dla mnie, a było to tylko zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlatego ta gra była fajna ale trochę niewyraźna... ;D

W sumie to też mi się zdaje że następny AC będzie w rzeczywistości Desmonda... Chyba że spełni się mój sen o bieganiu jako ninja po Japonii, ale od tego mam Tenchu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wymagań co do miejsca akcji 3 ale mam nadzieje że będzie to dobry i trzymający klimat region i okres. Sądze jednak że AC3 nie będzie ostatnim assassinem i ubi wyciśnie z tej marki cały potencjał(kase) aż do znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3 część mogła by być podczas rewolucji francuskiej, a 4 w czasach rozbioru Polski, i mieli by fajny wątek fabularno historyczny. I powoli przekierowanie fabuły jak to się stało że asasyni zaczęli przegrywać wojnę z templariuszami i dlatego doszło do rozbioru Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:40, David741 napisał:

> (...) Pecetowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać do pierwszego kwartału
2011
> roku. - Znowu D; .
Tak jak zawsze Ac II też przesunęli.Ale mieliśmy za to Darmowe Dlc.


Ciekawe, czy w yej sytuacji też dadzą nam darmowe DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować