Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wysokie oceny Assassin`s Creed: Brotherhood

11 postów w tym temacie

Oceny wysokie, ale nie dziwi mnie to... I teraz czekać na recenzje Gram.pl, zobaczymy jak wielu gramowiczów znowu zaatakuje recenzenta za swoje zdanie na temat tej produkcji<tak, swoje zdanie, tak jak to jest w przypadku recenzji które przytaczaliście podczas komentowania(krytykowania) oceny danej Castelanii i Fable 3 przez redaktorów gram.pl>
Jak widać jednym recenzentom przypadła bardziej do gustu , innym mniej. Ciekawe jak mi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 10:14, knopfler napisał:

A gry-online dało "tylko" 8.0 czyli też najniżej patrząc na powyższe zestawienie. Gra
po prostu warta kupna i tyle.

ACBH dałbym ocenę 9.0, i tu się zgadzam z tobą gra warta kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 14:49, Harrolfo napisał:

No gram, a Wy wysyłacie dopiero jutro...


Właśnie, jak to jest z tą wysyłką? W zamówieniu mam że zostanie wysłane 17.11.2010 (dzisiaj) ale jeśli się wejdzie na SKLEP to niby wysyłka jest 18.11.2010. Pytam głównie dlatego że znając życie to jeśli zostanie wysłane jutro to do odbioru będzie dopiero po weekendzie (jak dotąd zawsze tak miałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 15:23, Harrolfo napisał:

Zostanie wysłane jutro (ktoś napisał w temacie o Brotherhoodzie :( ), a w salonie do
odbioru zawsze jest dzień po wysyłce.


Ok, thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem graczy, którym assassin''s creed się nie podoba ale fakt pozostaje faktem iż assassin''s creed jest jedną z najlepszych ( o ile nie najlepszą gier z gatunku). Jeżeli gra Będzie miała jakiekolwiek błędy to zapewne będą one nieznaczne. KAŻDY PRAWDZIWY GRACZ powinien zagrać w Assassin''s creed : Brotherhood!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować