Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewelacyjna sprzedaż Call of Duty: Black Ops w Polsce

47 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Rozbieżne opinie o jakości ostatnich odsłon serii, obietnice o nie kupowaniu nic z marką Call of Duty (po burzliwym rozstaniu się wydawcy z szefami Infinity Ward) - żadna z tych rzeczy nie wpłynęła znacząco na sukces sprzedaży gry w Polsce.

Przeczytaj cały tekst "Rewelacyjna sprzedaż Call of Duty: Black Ops w Polsce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"mamy nadzieję, iż gra zapewni Wam długie godziny rozrywki na najwyższym poziomie" zombie zombie zombie w to moge grać godzinami, zresztą tak jak w multi. Ps. Singla zrobiłem dopiero 2 misje :)

Ciekawe czy wzieli pod uwagę dystrybucję elektroniczną, ja tak kupiłe swój Key na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodać tych polaków, którzy nie mogąc znieść poziomu tłumaczenia zamówili wersję ANG nie sprzedawaną przez polskiego dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 % konsole , reszta PC.Odwrotnie niż na świecie . Już chyba wiemy dlaczego wersja PC jest tak niedopracowana technicznie . Rynek zachodni to konsole , reszta krajów PC - a dla nich widocznie nie warto się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 11:36, fenix00 napisał:

25 % konsole , reszta PC.Odwrotnie niż na świecie . Już chyba wiemy dlaczego wersja PC
jest tak niedopracowana technicznie . Rynek zachodni to konsole , reszta krajów PC -
a dla nich widocznie nie warto się starać.

VGchartz to ja się nie kieruję bo oni nie są rzetelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłem Black Ops bo jak na razie mam Bad Company 2, z którym pomimo bugów i prawie zerowego supportu ze strony twórców gry gra mi się dobrze :P Ale może na gwiazdkę sprawię sobie Black Ops... albo jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 12:26, kotlecik5 napisał:

Ale może na gwiazdkę sprawię
sobie Black Ops... albo jak stanieje.


Na to nie licz, zobacz jak cenę trzyma MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że BF:BC2 > CODy ale o jakim zerowym supporcie mówisz? Wydano już 8 patchy z nowym contentem a wkrótce następny zostanie opublikowany. W CODzie za głupia mapę trzeba płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak... gra by byla fajna... i byly by to dlugie godziny zabawy.. gdyby sie tak nie wieszala.. a i mam blad w jednej misji i przez to nie moge jej przejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 12:47, Lailonn napisał:

Również uważam, że BF:BC2 > CODy ale o jakim zerowym supporcie mówisz? Wydano już
8 patchy z nowym contentem a wkrótce następny zostanie opublikowany. W CODzie za głupia
mapę trzeba płacić...

wiesz support nie zawsze oznacza dla wszystkich darmowe DLC bo dopiero po 6-7 miesiącach BC2 doprowadzili do stanu jako takiej używalności(hitreg,lagi i ogólna optymalizacja nadal do d*** ). I dlatego na razie dla mnie BC2=BO z tą różnicą że BO ma jeszcze w moich oczach ma jeszcze 6-7 miesięcy na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 11:36, fenix00 napisał:

25 % konsole , reszta PC.Odwrotnie niż na świecie . Już chyba wiemy dlaczego wersja PC
jest tak niedopracowana technicznie . Rynek zachodni to konsole , reszta krajów PC -
a dla nich widocznie nie warto się starać.

Ostatnio wyszedł patch na konsole i to dość sporych rozmiarów. PS3 miało problem z matchmakingiem, więc NIE tylko PC miało/ma błedy! Do końca tygodnia wyjdzie łata dla PC i wtedy można ocenić czy treyarch się stara czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 11:19, Revan91 napisał:

Powinni dodać tych polaków, którzy nie mogąc znieść poziomu tłumaczenia zamówili wersję
ANG nie sprzedawaną przez polskiego dystrybutora.


Nie jęcz, gra dostajesz po angielsku z polskimi napisami. Jeśli nie podoba ci się to możesz sobie wyłączyć napisy i tyle. A jak chcesz dalej się męczyć wystarczy zmienić język na stemie i będziesz miał bez napisów jeżli lubisz marnować czas. Co do newsa, to dziękować Lemowi za dystrybucje CoD`a w Polsce, gdyby nie oni, nie pograłbym :) I też świetny wynik sprzedaży Black Opsa w Polsce, gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 13:44, vegost napisał:

Nie jęcz, gra dostajesz po angielsku z polskimi napisami. Jeśli nie podoba ci się to
możesz sobie wyłączyć napisy


Napisy owszem - ale tekstów opisujących perki ("Zdobądź 10 Granat odłamkowy zabić" ftw) już nie.

Dnia 17.11.2010 o 13:44, vegost napisał:

i tyle. A jak chcesz dalej się męczyć wystarczy zmienić język na stemie


Na kosnoli tego nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 12:47, Lailonn napisał:

Również uważam, że BF:BC2 > CODy ale o jakim zerowym supporcie mówisz? Wydano już
8 patchy z nowym contentem a wkrótce następny zostanie opublikowany. W CODzie za głupia
mapę trzeba płacić...


Kompletnie nie rozumiesz pojęcia support, poczytaj sobie wszystkie komentarze tutaj i czerp chociaż z tego jakąkolwiek wiedzę. Content = Support - Boże... -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole tylko 25%? Widać że jesteśmy zacofanym krajem. W Hameryce i innych "siwilizejszynach" pewnie jest na odwrót. No ale cóż, sam kupiłem grę na PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 14:02, Henrar napisał:

Napisy owszem - ale tekstów opisujących perki ("Zdobądź 10 Granat odłamkowy zabić" ftw)
już nie.


eeee... ? Gdzie jest takie tłumaczenie ? Też mam wersję konsolową i nawet w dniu premiery nie zauważyłem takiego wyzwania (w sensie tłumaczenia).... Aż przyjrzę się temu jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W sklepie gram.pl - aktualnie największym polskim sklepie internetowym z grami"
Przez grzeczność nie zaprzeczę ;>

Co do wyników, to jestem w lekkim szoku. Nie tylko Polaczki w takiej ilości polecieli do sklepów po n-tą odsłonę tasiemcowatego shootera, to jeszcze większa tego część to wersja PC? Może jeszcze jest dla nas nadzieja, a piractwo nie zdominuje blaszaków kompletnie.

"Nie jęcz, gra dostajesz po angielsku z polskimi napisami. Jeśli nie podoba ci się to możesz sobie wyłączyć napisy i tyle."
Jeśli mi się nie podoba to nie daję zarobić polskiemu dystrybutorowi, który na pokaźnej wielkości płycie nie potrafi nawet upchać oryginalnej wersji językowej, a zamawiam grę zza granicy, co bym się potem nie krzywił na żenującą jakość naszej lokalizacji. Nie broń już tak tego LEMa czy innych wydawców, bo jeśli ktoś partoli robotę i psuje przez to grę (inne napisy) zachowując przy tym wysoką cenę, to ja nie mam zamiaru go usprawiedliwiać i kombinować jak koń pod górę, a zwyczajnie olewam i kupuję gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować