Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2010 o 22:46, karolekx23x napisał:

Ciekawi mnie czy głowa Geralta w trakcie wysyłki zostanie nie zniszczona.



Właśnie ... jak ona będzie zapakowana ? W karton i styropian czy może w coś mocniejszego ... mimo wszystko wydaje się być dość delikatna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:46, karolekx23x napisał:

Ciekawi mnie czy głowa Geralta w trakcie wysyłki zostanie nie zniszczona.


Też mnie to ciekawi ;p, ale się za bardzo nie martwię bo odbieram z salonu.

Swoją drogą juz zamówiłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 23:18, Codipar napisał:

Właśnie ... jak ona będzie zapakowana ? W karton i styropian czy może w coś mocniejszego
... mimo wszystko wydaje się być dość delikatna ...


Będzie włożona w piankę, w której wycięto kształt głowy. W ten sposób zostaną stłumione wszelkie drgania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 23:18, Codipar napisał:

> Ciekawi mnie czy głowa Geralta w trakcie wysyłki zostanie nie zniszczona.


Właśnie ... jak ona będzie zapakowana ? W karton i styropian czy może w coś mocniejszego
... mimo wszystko wydaje się być dość delikatna ...


O to się nie martwcie. W pudełku będzie wypełniacz itp. A głowa wcale nie jest taka delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 13:00, akne napisał:

O to się nie martwcie. W pudełku będzie wypełniacz itp. A głowa wcale nie jest taka delikatna
:)



To dobrze :) W takim razie jestem spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojman

Nie przesadzajmy ten cytat był i tak i tak krótki, rozumiem jakbym zacytował coś na 10 zdań to by faktycznie przeszkadzało ale to nawet nie poszerzyło ramki posta. Wrzuć na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ze komentowanie prosb Moderatora mozna odebrac jako spam? O skracanie cytatow prosze w roznych watkach od dluzszego czasu, a wy je olewacie. Nastepnym razem przejde od slow do czynow i posypia sie ostrzezenia. Watek robi sie nie czytelny gdy cala masa osob robi cytaty swoich poprzednikow, a od siebie dodaje jedno czy gora dwa zdania, a nastepny uzytkownik znow cytuje calosc i dodaje jedno zdanie. Lojalnie dzis jeszcze uprzedzam, ze beda ostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 23:18, Codipar napisał:

Właśnie ... jak ona będzie zapakowana ? W karton i styropian czy może w coś mocniejszego
... mimo wszystko wydaje się być dość delikatna ...


Możliwe ze mogą być przypadki ze głowa zostanie do odbioru w kilku częściach i co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 11:45, Karanthir666 napisał:

Wtedy kupujesz kropelkę i sklejasz głowę :)


Wtedy przekonujesz się o poziomie obsługi danej firmy.

Świetnym przykładem tego była kwestia figurek Big Daddy''egow kolekcjonerce BioShock. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ale bodajże podczas transportu kontener się przewrócił bądź spadł z jakiejś wysokości i praktycznie wszystkie figurki szlag trafił. Moja, na przykład, miała utrąconą łapkę (poza tym była ok, a samo "złamanie" było czyściutkie, bez odprysków). Szybki telefon do Cenegi, poinformowali że wiedzą i że będą działać. Rzeczywiście - wydawca szybko zamówił kolejną porcję figurek, które dostarczono (bezpłatnie!) wszystkim, którzy zgłosili uszkodzoną figurkę. Dzięki temu zamiast jednego BD na półeczce, mam dwóch.

Ciekawe, jak by to wyglądało w przypadku rodzimego wydawcy... A może raczej nie ciekawe? Lepiej, żebyśmy nie musieli się o tym przekonywać. Nie jestem szczególnym fanem tej głowy, ale jednak wolałbym, by moja kolekcjonerka dotarła do mnie bez uszkodzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 11:45, Karanthir666 napisał:

>CIACH
Wtedy kupujesz kropelkę i sklejasz głowę :)

Ale np 9999 jest sprzedanych i z tych np. 10 głów przyjezdza rozwalonych to wtedy CDP musi dorobic głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 12:45, Ring5 napisał:

CIACH

Inna byłaby sytuacja, jeśliby twój przypadek był odosobniony lub jednym z kilku. Wtedy cenega zazwyczaj by cię olała jak to ma w swoim zwyczaju. Działa jedynie wtedy, kiedy problem dotyczy większej grupy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 14:23, karolekx23x napisał:

Ale np 9999 jest sprzedanych i z tych np. 10 głów przyjezdza rozwalonych to wtedy CDP
musi dorobic głowy .


Nie musi. Każdy normalny producent do produktu w wysokim nakładzie dostarcza kilkanaście sztuk zapasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa...o tej sytuacji mowa. Tak czy inaczej ja się z tobą zgodzić nie mogę, gdyż kiedyś w CE Warhammer: MoC dostałem książkę w wersji ang zamiast pl (nie słyszałem o innym takim przypadku) i szybki telefon do Cenegi załatwił sprawę. Dzięki temu na półce mam tę samą książkę w wersji end i pl ;] ale to nie temat na takie rozmowy ;)
Koniec OT z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 16:04, Karanthir666 napisał:

Inna byłaby sytuacja, jeśliby twój przypadek był odosobniony lub jednym z kilku. Wtedy
cenega zazwyczaj by cię olała jak to ma w swoim zwyczaju. Działa jedynie wtedy, kiedy
problem dotyczy większej grupy ludzi.


Po pierwsze, problem wystąpił nie po stronie Cenegi, tylko wydawcy i gdyby Cenega dała ciała, zwróciłbym się bezpośrednio do niego. Po drugie, w przypadku, gdy towar jest uszkodzony w momencie doręczenia, mam prawo go nie przyjąć (tak też bym zrobił, gdyby odpowiedź była inna niż "tak, wiemy, że jest taki problem, pracujemy nad tym, dostanie pan nową figurkę"). Po trzecie, można nie odpowiadać na maile czy telefony, ale ciężko jest zignorować klienta, który puka do drzwi. Młotkiem. Kowalskim. Mając na głowie kominiarkę ;)

CDP przy premierze pierwszego Wiedźmina dało ciała. To należy powiedzieć jasno i wyraźnie. Skopali sprawę na całej linii i to podwójnie - raz, że się nie wyrobili, dwa, że do ostatniej chwili trzymali to w tajemnicy przed klientami. Natomiast później, jako "zadośćuczynienie" dorzucili do zamówienia plakat. Niby nie musieli, szczególnie, że pewnie cena opakowania, w którym przyszedł plakat i przesyłki była wyższa niż samego plakatu, ale i tak się postarali. Chwała im za to. Jak będzie tym razem? Zobaczymy. Przypuszczam (być może naiwnie), że wynieśli jakieś doświadczenie z tamtego zonka i tym razem żadnych problemów nie będzie.

Czego życzę z całego serca im, sobie oraz wszystkim, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 12:45, Ring5 napisał:

Ciekawe, jak by to wyglądało w przypadku rodzimego wydawcy... A może raczej nie ciekawe?
Lepiej, żebyśmy nie musieli się o tym przekonywać. Nie jestem szczególnym fanem tej głowy,
ale jednak wolałbym, by moja kolekcjonerka dotarła do mnie bez uszkodzeń ;)


CDP ma praktykę w produkcji EK, więc bądźcie spokojni. Na kilkaset sztuk EK Gears of War trafiło się kilka z połamanym kubkiem (chyba kurier skakał po nich albo jeździł walcem), na kilkaset sztuk EK Arcanii były dwie reklamacje na potłuczony kufel.
-----------
Wojmanie, czy powinnam więcej wyciachać z cytatu? Bo ja się zawsze kiieruję tym, żeby ktoś inny wiedział, o czym była mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 19:45, akne napisał:

Wojmanie, czy powinnam więcej wyciachać z cytatu? Bo ja się zawsze kiieruję tym, żeby
ktoś inny wiedział, o czym była mowa.


I to jest bardzo dobre wyczucie. :) O to wlasnie chodzi, zeby post byl czytelny, a odbiorca wiedzial o czym mowa. Tak wiec cytaty calej korespondencji (wlasne wczesniejsze posty) sa be, selektywne cytowanie jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować