Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - wymagania sprzętowe

19 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 11:05, wigar napisał:

Kolejny shooter o tym samym... mogliby jakiegoś shootera na miare unreal 1 zrobić a nie
ciągle jakieś wojenne shootery co je w 6 godzin można ukończyć...

Ty chyba nie rozumiesz o co w Red Orchestra chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie pograłbyś trochę, uwierz mi że nie jest to kolejny durny fps typu CoD czy inne MoHy. Albo go pokochasz albo znienawidzisz. Tą grę robią zapaleńcy w temacie, którzy kiedyś wygrali "Make Something Unrea"( właśnie pierwszym RO).l Ja do dziś gram w część pierwszą z wypiekami na policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy zmienia widok celowania np ze snipy, ktory kiedys widzialem na jakims filmiku i wyglada poprostu "z dupy" bo od kiedy patrzac przez lunete masz jedno i drugie oko otwarte? to bedzie takie ulatwienie ze juz nawet cod sie przy tym chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś przybliżyć wyjątkowość Red Orchestry? O co chodzi to ogólnie wiem. Czym różni się od MoHa i CoDa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:45, Dominix napisał:

Kolejny shooter o tym samym... mogliby jakiegoś shootera na miare unreal 1 zrobić a nie
ciągle jakieś wojenne shootery co je w 6 godzin można ukończyć...


Ubaw po pachy, więcej nie mogę powiedzieć. RO to nie jest jakiś kolejny odgrzewany kotlet na miarę serii CoD i MoH. No i nie jest żadnym shooterem, co można go ukończyć w 6 godzin - to gra tylko w trybie multiplayer(choć można się potyczkować z botami, ale tego nie nazwałbym trybem dla jednego gracza). Czytanie nie boli.

Dnia 20.11.2010 o 11:45, Dominix napisał:

ciekawi mnie czy zmienia widok celowania np ze snipy, ktory kiedys widzialem na jakims
filmiku i wyglada poprostu "z dupy" bo od kiedy patrzac przez lunete masz jedno i drugie
oko otwarte? to bedzie takie ulatwienie ze juz nawet cod sie przy tym chowa.


O ile mi wiadomo to w pierwszej części dało się zmienić widok celowania ze karabinu snajperskiego, to i chyba tutaj to pozostawią. Jednak taki widok, o którym właśnie mówisz, osobiście mi odpowiada.

No i sedno sprawy - wymagania. Nie są złe, a i na pewno zapewnią komfortowe granie dla większości graczy. Chociaż co do tej nagłej, szybszej premiery to już bym się nie cieszył optymistycznie - no chyba, że beta testy wśród twórców przeszły pomyślny rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:45, Dominix napisał:

ciekawi mnie czy zmienia widok celowania np ze snipy, ktory kiedys widzialem na jakims
filmiku i wyglada poprostu "z dupy" bo od kiedy patrzac przez lunete masz jedno i drugie
oko otwarte? to bedzie takie ulatwienie ze juz nawet cod sie przy tym chowa.

Nigdy nie celowałeś przez lunetę prawda? Po tym co piszesz już widzę jakbyś celował.. podbite oko murowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wymagania dobre, nawet mi będzie to chodzić całkiem komfortowo :P O tak, pierwsza część do dziś cieszy się sporym zainteresowaniem wśród starych wyjadaczy, szkoda tylko, że nie bardzo się takie gry przyjmują, bo "za trudne". Tak jak ktoś wcześniej słusznie napisał "Albo go pokochasz albo znienawidzisz" :) Beta testy dopiero mają być(jeszcze w tym roku! :D), więc zobaczymy jak tym razem się panowie z Tripwire spisali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 13:18, Stalker69 napisał:

Nigdy nie celowałeś przez lunetę prawda? Po tym co piszesz już widzę jakbyś celował..
podbite oko murowane :D

Nie da się widzieć wyraźnie przez lunetę i poza lunetą. Jest to cecha kolimatorów. Bardzo niewiele osób potrafi celować przez lunetę mając otwarte oboje oczu (Tak czy siak obraz dla lewego oka jest w przypadku celowania prawym rozmazany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie to, ze nie widac, zeby miala ukazac sie na konsole. Gra zapowiada sie genialnie, w dodatku kampania wehrmachtu...ah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować