Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood bardzo popularny w Europie. Kolejna odsłona w przyszłym roku!

23 postów w tym temacie

dark_master ---> Assassin''s Creedem się jeszcze nie nasyciłem, zresztą dotychczas innowacyjnych pomysłów projektantom nie brakowało. dlaczego miałoby się to nagle zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee... ta seria ni cholery nie jest innowacyjna. Na dobrą sprawę to już 3 razy to samo + jakieś pierdółki w stylu 2 ostrzy w rękawach zamiast 1 i szkolenie assassinów w brotherhood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowy Assassin''s Creed w przyszłym roku? Fantastycznie! To jedna z najlepszych serii na rynku"

Ugh..............co ludzie widzą w tym pseudo sci-fi ze słabiutką walką i skakaniem po mieście za pomocą auto-jumpa to ja nie wiem.... ;)

No cóż, rzeczywiście wygląda na to że Ubi chce zarobić na marce tyle kasy ile to tylko możliwe, idąc w ślady Acti i EA. Ja osobiście nie przyłożę do tego złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, oto widać jak kasa może zmienić zdanie...
Jeszcze niedawno miało nie być nowego AC a po ciepło przyjętym AC:B nagle będzie w przyszłym roku...
Mogliby chociaż z tej radości wypuścić Brotherhooda na PC na święta, a nie dopiero w lutym.
Mam nadzieję że nie wyjdzie to Ubisoftowi na złe, bo jak mówi przysłowie:"Co za dużo, to niezdrowo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem fanem tej serii mam każdą część i kupię następne jak będę miał środki. Dla wszyskich fanów i nie fanów pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie długo będzie tyle gier z serii Assasins Creed co pesów i innych fif.Tylko żeby nie robili odgrzewanych kotletów.Ja nie mam żadnego Assasins Creeda''a ale może kupię ale to później bo teraz mam dość dużo bardziej mnie interesujących tytułów do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.O
Hooray!
Szkoda, że nie cieszymy się Broterhoodem równocześnie (PC), jednak AC to moje ulubione uniwersum.
Nie skłamię, jeżeli powiem, że nie mogę się doczekać.
Akne, daj znać kiedy startuje preorder kolekcjonerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 18:06, dark_master napisał:

pepsi - rozumiem że z równym entuzjazmem podchodzisz do fif, codów, NFSów i innych corocznych
kotletów?


Sorry, ale porównywanie AC do tych gier jest po prostu nie na miejscu ;)

Do tej pory każda kolejna gra z serii AC stanowiła ogromny krok naprzód, czego o NFSach, FIFAch czy CODach mówić nie można - grając ostatnio w Black Ops miałem miejscami wrażenie, że to dawny, dobry CoD 2. Grając w AC II ani razu nie pomyślałem "ech, to to samo co w AC I" - i podobnie grając w AC: BH na konsoli nie miałem wrażenia, że gram w AC II - a przecież powinienem, bo klimaty praktycznie te same. A jednak Ubi sprawiło, że Brotherhood to tytuł świeży i nieodgrzewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście to jestem zadowolony z AC: Brotherhood i cieszę się że będzie za rok chodź z jednej strony czy to nie trochę za szybko ??
I w następnej części też chcę LEONARDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony się ciesze ale z drugiej odwrotnie.

Chciałbym, żeby AC był w Japonii albo w XVII wieku podczas wojen napoleońskich lub wojny o niepodległość USA coś w tym stylu ale nie podoba mi się fakt że będą robić AC tak szybko może im się nie udać i powstać więcej błędów niż poprawek ale mam nadzieje że im się uda fabuła będzie wciągająca multi wciągające i grafa na lepszym poziomie choć jej niczego nie można za rzucić :)

ale cieszy mnie ten fakt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 18:09, pepsi napisał:

dark_master ---> Assassin''s Creedem się jeszcze nie nasyciłem, zresztą dotychczas
innowacyjnych pomysłów projektantom nie brakowało. dlaczego miałoby się to nagle zmienić?

bo strasznie rozmywa się przez to wątek w teraźniejszości, a przez podejście ''doimy jak długo się da'' można odnieść wrażenie, że jakiejś spójnej fabuły ta gra nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że nie powinni się zbytonio spieszyć podczas tworzenia, bo będą robić błędy. Poza tym nie chcę wydawać aż tyle kasy, gdy już zamówiłem Wiesława EK. Jeżeli chodzi o miejsce akcji to powinno się znajdować, np. Europie Środkowej, czyli Polska. Ewentualnie właśnie w Japonii lub Chinach. Acha niech mi nikt to nie mówi, że to kotlety odgrzewanie, bo poprostu moim zdaniem blużni . Jednym zdaniem: Nie graliście nie wiecie i piszecie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:27, dark_master napisał:

bo strasznie rozmywa się przez to wątek w teraźniejszości, a przez podejście ''doimy
jak długo się da'' można odnieść wrażenie, że jakiejś spójnej fabuły ta gra nie ma

Zgadza się. Jest to najbardziej durne podejście, jakie deweloper może zastosować. Niechże zakończą sensownie bieżące historie i zaczną coś innego. Fabuła teraźniejszości robi się coraz głupsza, jest coraz więcej pozrywanych chaotycznie wątków. Jak tak dalej będzie, na koniec będziemy wyśmiewać Ubi za ilość pozostawionych dziur, kiedy sami się pogubią.
Jestem za kolejnymi grami z serii, ale niechże dewelopery pójdą po rozum do łbów. Zmiana formy też będzie w końcu potrzebna, bo AC to nie jest lekka platformówka, że przez 10 gier można grać tak samo, a łatwiutki gameplay kiedyś się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować