Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft - o co w tym chodzi?

49 postów w tym temacie

Nie wiem czemu narzekacie - przecież wiadome od razu, że to sandbox, w którym jedynym przewodnikiem jest wyobraźnia. To jest a''la nieskończony zapas klocków lego - klocki same w sobie nie mają sensu, ale można się pobawić w architekta i coś stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta zabawa gdzie tworzymy swój własny świat na podstawie czegoś: "filmy,bajki,gry," ogólnie co dusza zapragnie, albo jak najdalej sięga nasza beznadziejna wyobrażnia. : ) Zamulacz czasu i hektolitry zabawy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że jak zabieram się za jakąś mniej znaną grę, to niedługo po tym Wy piszecie jej recenzję?
Tak było z Amnesią, a teraz tak jest z Minecraftem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuuuda!!!

Pukanie 30 minut w klocki celem zebrania materiałów.

Stawianie ich przez 5.

I tak całymi godzinami.

Zabawa dla tępaków, którzy nie są w stanie obsłużyć blendera; badziew, w którym stworzenie czegokolwiek to kwestia wieków. Tylko hipsterzy mogliby zachwycić się takim koszmarkiem.

Jedyne plusy to ciekawa technologia i sielska atmosfera, głównie potęgowana przez bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahaha bo widzisz, dopiero przy tej grze i zawartych tu komentarzach można sprawdzić poziom inteligencji i wyobraźni ludzi i jak sam widzisz potwierdza się, że co raz więcej ludzi to matoły bez wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej coraz więcej ludzi to matoły z nadmiarem wyobraźni i zdecydowanym nadmiarem czasu, sądząc po coraz durniejszych tytułach i ilości grających w nich ludzi. Szkoda, że nie potrafią tej wyobraźni spożytkować twórczo, więc wola odtwórczo się opierdzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa14 jak 14 oznacza Twój wiek i uważasz, że to gra dla tępaków to poproś mamusię, aby za w czasu poszła z Tobą do lekarza i to jakiegoś specjalisty. Poważnie, za nim będzie za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełny podziwu dla autora za kreatywność oraz pomysł - a samodzielna realizacja projektu to dla mnie kolejny powód do podziwu. Mam nadzieję, że pełna wersja będzie jeszcze bardziej rozbudowana i wciągała jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do whinerów:
QQ moar. Niech zgadnę, odrzuciła was grafika, która nie przypomina Crisisa?

Anyway: gra się całkiem fajnie, można ciekawe rzeczy pobudować - rollercoastery, zamki, farmy, itp. Ale... no niestety gra mi się znudziła po jakimś tygodniu. Może wrócę do niej jak zostaną dodane nowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Notch skupia sie glownie na rozwoju trybu multiplayer i odniosl w tej dziedzinie wielki sukces. Aktualny kierunek rozwoju SMP otwiera przed gra bardzo wielkie mozliwosci w tym m. in. PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAleX

Istotnie, uważam. Do dawania ujścia wyobraźni są zdecydowanie lepsze narzędzia od tego tu nudziarstwa. Poza tym prawdę mówiąc na żywo jeszcze nigdy nie spotkałem nikogo, kogo podniecałaby ta koszmarna "gra". Wszędzie tylko jakieś trolle na forach internetowych, promujące ten chłam jako coś niezwykłego.

Mój wiek natomiast to nie twoja sprawa, 30-letni dzieciaczku. Dzidziuś lubi bawić się klocuszkami, boohoo. Brakuje jeszcze, aby mamusia cyckiem nakarmiła. Stary pryk, a nie umie sobie zorganizować czasu na coś ciekawego. Nic dziwnego, że taki sfrustrowany chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzień z komentarzami bez wycieczek osobistych to dzień stracony :]

A gra jest naprawdę fajna. Być może ma na to wpływ to, że jako dzieciak bawiłem się LEGO. Polecam tylko dla najtwardszych którym niestraszna strata czasu i potrafią przestać (naprawdę przestać) grać kiedy chcą :]

@up: patrząc po komentarzach to nie on jest tu frustratem a... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:15, Lipa14 napisał:

Dzidziuś lubi bawić się

Jesteś tak żenujący, że wskazówka mojej irytacji po zobaczeniu Twoich wiadomości wyskoczyła z zegara :(
Wyrażam współczucie, że nie jesteś osobą kreatywną, nie potrafisz zrobić niczego sam i cieszyć się z efektów swojej pracy. Nawet nie wiesz jaka to radość, gdy po pozyskaniu drewna, zaczynasz z wolna budować własną chałupę z fosą, lochami i zabezpieczeniami przeciw Creeperom.
Ja jestem dobry w te klocki - Ty nie potrafisz wymyślić NIC czego zbudowanie dałoby Ci satysfakcję z gry w Minecrafta. Budujesz zwyczajny domek - ojej! To nie dziwota, że Ci się nudzi, kiedy Twoje ambicje sięgają tylko do 20 klocków na krzyż.
Gry, które są teraz robione zazwyczaj prowadzą gracza za rączkę - masz ścieżkę i musisz mordować talibów/ruskich/niemców. Minecraft daje wolność, której nie doświadczysz na taką skale w żadnej innej grze.

To takie przykre, że młodzi gracze, tak jak Ty jak mniemam, nie potrafią docenić piękna gier mniejszych :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creepery są.. wkurzające... wychodzę po drewno z mojej jaskini a tu eksplozja. Z początku myślałem, że to wyciek gazu i moje pochodnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować