Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3D bez okularów od EIZO - jedyne 16 kg

38 postów w tym temacie

Bardzo brzydkie to, już dawno mineła moda na wielkie landary na biurku :) Cena zapewne koło 7k zł jak na nasze biedne złotówki. Cena oczywiście nie do przyjęcia. Poczekam na coś lepszego i bardziej przypominające monitor ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z wyglądu ten monitor taki nie za fajowski :P . Ostatnio w Gemini widziałem jak N reklamowało coś tam i mieli 24 calowy telewizor gdzie wyświetlany był obraz 3D , i bez okularów mogłeś stać i widziałeś w powietrzy latający pilot ( bo leciał tam w tv jakiś tam niebieski pilot ) , więc technologia jak widać dosyć się posuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 22:25, noobie napisał:

Też czytaliście EZIO zamiast EIZO? ;D


HAH ! "fucktycznie" ja tak to przeczytałem (i zawsze nawet na aukcjach tak czytałem lol) !!
Ciekaw jestem za ile lat bedziemy się śmiać z tego monitora tak jak dziś np z C64 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3D to zupełnie zbędny bajer. Miałem okulary, gapiłem się w 3D TV Samsung i nic nie zobaczyłem. Ale najciekawsza jest waga 16kg - czyżby wracały ogromne i ciężkie monitory CRT? :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko ja taki biedny, że swojego prawie ośmioletniego klocka CRT zamieniłen na LCD dopiero w tę sobotę XD 16 kg na biurku jakoś mnie nie przeraża i design też nie przeszkadza. Monitor nie jest po to żeby go stawiać w salonie i patrzeć jak sie błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waga i dupa telewizora jest własnie przez to kierunkowe podświetlanie ;]

W sumie myślę, czy lepsze to czy okulary.
Ja akurat 3D lubie, i gdyby mnie bylo stac to bym sobie kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ HentaiDymon

Ja dalej korzystam z monitora CRT i nie narzekam. Przyzwyczaiłem się bardzo do niego a i póki co spisuje się dalej dobrze ;)
Problem był, jak do kolegi na lan party przenosiłem sprzęt i był cięższy niż buda, ale jakoś zaniosłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Cadeus
Ja chciałem wreszcie sobie z fullHD pobawić się we własnym domku. Ale przede wszystkim to mój stary flatronik nie dość, że już dogasał i na maksymalnej jasności nie tylko czarne rzeczy wydawały się czarne, to się trochę obraz rozjeżdżał. Patrząc na niego odnosiło się wrażenie, że wzrok zaczyna się psuć :p A jako że studiuję japonistykęi to krzaki też muszę czytać, a to już w ogóle był hardkor XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, eksperymenty... ;) Skoro wygląd monitora już dzisiaj wywołuje uśmiech na twarzach, to co będzie za 10 lat, gdy sobie go przypomnimy? ;)

Wygląda to na jakieś desperackie i pośpieszne próby sprzedania nowego odkrycia "kurde, udało nam się odkryć jak to wcisnąć w telewizor, więc wypychamy go na półki od razu, zanim ktoś inny zrobi to przed nami, a następne modele będą bardziej dopracowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby ten monitor kosztował niewiele, to z powodu "niezaciekawianego wyglądu" delikatnie mówiąc bym go nie zamienił na mojego Acera w 3D (z okularami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować