Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops znów rządzi w Wielkiej Brytanii

22 postów w tym temacie

Adam Berlik

Tylko przez tydzień fotel lidera należał do Gran Turismo 5. W tym tygodniu zajmuje go znów Call of Duty: Black Ops. Na kolejnych miejscach bez niespodzianek – szczyt listy okupują stali bywalcy, FIFA 11, Just Dance 2 i inni.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops znów rządzi w Wielkiej Brytanii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas przestać grać w BO, bo powoli najazd dzieci i ich wymyślonych stylów gry zagnieżdża się w BO jak to bylo w przypadku MW2. camper , tuber all night long... -__-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest bez niespodzianek, to wy zróbcie nam niespodziankę kończąc ten cyrk z wynikami sprzedaży w WB i zacznijcie dawać wyniki z Polski lub ze świata.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nawet nowy asasyn się nie przebił. Coś czuję, że BO jeszcze na tej liście będzie jeszcze jakiś czas. Kolejne premiery szykują się dopiero za minimum ~2/3 miesiące. No chyba, że coś przegapiłem i w najbliższych tygodniach wystartuje jakaś premiera... hmm... "Kataklizm"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Cygi prawi, polać mu.

Po co nam rankingi z UK? Co kogokolwiek one obchodzą?
Nijak się nie mają do polskich realiów, a gram.pl to polska strona, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak ogólnopolski ranking, ewentualnie niektóre sieci sklepów (np. Empik) prowadzą swoje własne notowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko skąd te wyniki ma wziąć gram.pl? Z tego co wiem w Wielkiej Brytanii zajmuje się tym specjalna organizacja, a u nas takowej nie ma z tego co mi wiadomo. Poza tym rynek w UK jest jednym z największych i liczących się na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że w Polsce ranking ułożyłby się podobnie/tak samo odejmując od rankingu powyżej gry na Wii/DS oraz dodając Counter-Strike gdzieś w TOP10. Cóż, widząc taki ranking bym się wstydził, więc może lepiej, że pokazują nam UK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byłoby takiego zawstydzającego w takim rankingu? Nie byłbym pewny tak tych gier na Wii i DS, bo w Polsce nie jest to do takiego stopnia popularne jak na Wyspach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gram.pl nie będzie miało jak skołować wyników z Polski/świata, to niech nie daje żadnych wyników wcale.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 17:31, Cygi napisał:

Skoro gram.pl nie będzie miało jak skołować wyników z Polski/świata, to niech nie daje
żadnych wyników wcale.

Bo Ty sobie tego życzysz? Niektórzy są ciekawi jak idzie sprzedaż gier akurat w tym regionie.

Dnia 06.12.2010 o 17:31, Cygi napisał:

P.S.: Free Kevin!

A i nie wiem po co wpisujesz tą durnotę w każdego posta. Podjara tą sprawą już dawno się skończyła.

sewik23
To nic złego, że CS sprzedaję się tak dobrze w Polsce. Gra, a raczej mod jest stary, ale najbardziej skillowa/skillowa ze wszystkich gier FPS przez sieć i do tego ma niskie wymagania, a frajda z gry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 17:42, SongoX napisał:

Bo Ty sobie tego życzysz? Niektórzy są ciekawi jak idzie sprzedaż gier akurat w tym regionie.


Tylko nie mów, że dlatego, że jest tam spora grupa Polaków.
Dobra, to chciałbym jeszcze wyniki sprzedaży z reszty krajów UE. Niektórzy są ciekawi jak idzie sprzedaż gier w tych regionach.

Dnia 06.12.2010 o 17:42, SongoX napisał:

A i nie wiem po co wpisujesz tą durnotę w każdego posta. Podjara tą sprawą już dawno
się skończyła.


Co wy wszyscy z tym Kevinem Mitnick?!

Masz i zajrzyj tutaj, bo sam nie jesteś. Post nr 10:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63501

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:08, Cygi napisał:

Tylko nie mów, że dlatego, że jest tam spora grupa Polaków.
Dobra, to chciałbym jeszcze wyniki sprzedaży z reszty krajów UE. Niektórzy są ciekawi
jak idzie sprzedaż gier w tych regionach.

Czytasz uważnie? Dlatego mówią o tym na gramie, bo w UK gra bardzo, bardzo duża część tamtejszej społeczności i rynek gier jest jednym z największych

Dnia 06.12.2010 o 20:08, Cygi napisał:

Co wy wszyscy z tym Kevinem Mitnick?!
Masz i zajrzyj tutaj, bo sam nie jesteś. Post nr 10:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63501

Rozumiem, że jeszcze nikt nie odgadł tej durnej zagadki?

Dnia 06.12.2010 o 20:08, Cygi napisał:

P.S.: Free Kevin!

A nie uważasz, że to jest żałosne i głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:15, SongoX napisał:

Czytasz uważnie? Dlatego mówią o tym na gramie, bo w UK gra bardzo, bardzo duża część
tamtejszej społeczności i rynek gier jest jednym z największych


W takim razie chciałbym tu widzieć listy z USA i Japonii. Jeśli w tych krajach jest mniejsze społeczeństwo niż w UK...poza tym Wielka Brytania nie odzwierciedla całego świata. Chociażby ww. Japonia ma na pewno inną zawartość listy.

Coś czuję, że będzie odpowiedź w stylu "nie obchodzi mnie tamten rynek" albo coś w tym stylu.

Dnia 06.12.2010 o 20:15, SongoX napisał:

Rozumiem, że jeszcze nikt nie odgadł tej durnej zagadki?


Nie, nikt nie odgadł. W poście nr 10 napisałem o tym.
Zarzucasz mi nieuważne czytanie, a sam to popełniasz.

Dnia 06.12.2010 o 20:15, SongoX napisał:

A nie uważasz, że to jest żałosne i głupie?


Nie uważam, ponieważ gdyby to takie było, to by już ktoś dawno temu odgadł, dając przy okazji do zrozumienia, że to była prostacka zagadka. A tak? Sam widzisz, że nikt się nie połapał.

Szczerze? Głupio ci teraz jest, że ci przysłowiowo "nie wyszło" z zarzutem pana Mitnick i zaczynasz we mnie rzucać epitetami (durna zagadka, żałosne, głupie...), bo twoja duma nie może tego znieść, że się pomyliłeś.

Użytkownik LESZ3u do teraz mi honoru nie zwrócił za błędne oskarżenia, także nie spodziewam się tego po tobie.
Wystarczyło spytać "Czy cytujesz hasło związane z Kevinem Mitnick?", a nie od razu mnie oskarżać...

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 23:54, Cygi napisał:

W takim razie chciałbym tu widzieć listy z USA i Japonii. Jeśli w tych krajach jest mniejsze
społeczeństwo niż w UK...poza tym Wielka Brytania nie odzwierciedla całego świata. Chociażby
ww. Japonia ma na pewno inną zawartość listy.

To zwróć się o to do gram.pl a nie do mnie. A po drugie UK to najlepiej rozwinięty rynek w Europie, tam grają dzieci, dorośli i bardzo duża część tamtejszego społeczeństwa, ale jak widać to o tym nie masz pojęcia.

Dnia 06.12.2010 o 23:54, Cygi napisał:

Coś czuję, że będzie odpowiedź w stylu "nie obchodzi mnie tamten rynek" albo coś w tym
stylu.

Spójrz wyżej.

Dnia 06.12.2010 o 23:54, Cygi napisał:

Nie uważam, ponieważ gdyby to takie było, to by już ktoś dawno temu odgadł, dając przy
okazji do zrozumienia, że to była prostacka zagadka. A tak? Sam widzisz, że nikt się
nie połapał.

Świetne. Nie wymyśliłbym nic lepszego. Też może zacznę robić takie zagadki...

Dnia 06.12.2010 o 23:54, Cygi napisał:

Szczerze? Głupio ci teraz jest, że ci przysłowiowo "nie wyszło" z zarzutem pana Mitnick
i zaczynasz we mnie rzucać epitetami (durna zagadka, żałosne, głupie...), bo twoja duma
nie może tego znieść, że się pomyliłeś.

Głupio? Haha nie rozśmieszaj mnie. Myślisz, że przejmuje się takimi głupotami. Jak widać Ty masz satysfakcję z tej zagadki. Wow nikt nie może jej rozwiązać! Ja to ma łeb, że ją wymyśliłem!

Dnia 06.12.2010 o 23:54, Cygi napisał:

Użytkownik LESZ3u do teraz mi honoru nie zwrócił za błędne oskarżenia, także nie spodziewam
się tego po tobie.
Wystarczyło spytać "Czy cytujesz hasło związane z Kevinem Mitnick?", a nie od razu mnie
oskarżać...

I miał rację, bo kto zwracał by honor o taką bzdetę. To hasło jest głównie związane z Mitnickiem, więc nie dziw się, że wszyscy się o to czepiają, bo mają racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 16:42, SongoX napisał:

To zwróć się o to do gram.pl a nie do mnie. A po drugie UK to najlepiej rozwinięty rynek
w Europie, tam grają dzieci, dorośli i bardzo duża część tamtejszego społeczeństwa, ale
jak widać to o tym nie masz pojęcia.


Zwróciłem się do gram.pl w pierwszych postach, ty się do mnie doczepiłeś i teraz mnie odsyłasz do gram.pl.
Co to ma znaczyć?!
Mimo iż jest największy w Europie, to nie odzwierciedla rynku Polskiego i tym bardziej światowego.
Znów wraca pytanie - dlaczego nie ma podanych największych rynków w poszczególnych kontynentach?

Dnia 07.12.2010 o 16:42, SongoX napisał:

Świetne. Nie wymyśliłbym nic lepszego. Też może zacznę robić takie zagadki...


Niby nic lepszego, ale i tak wciąż zagadka pozostaje nieodgadnięta. Ironizujesz na siłę, byle żeby coś tu napisać.

Dnia 07.12.2010 o 16:42, SongoX napisał:

Głupio? Haha nie rozśmieszaj mnie. Myślisz, że przejmuje się takimi głupotami. Jak widać
Ty masz satysfakcję z tej zagadki. Wow nikt nie może jej rozwiązać! Ja to ma łeb, że
ją wymyśliłem!


To było oczywiste: "haha, hihi, nie rozśmieszaj mnie". Widać, że przez usta ci się nie przeciśnie zwykłe zdanie "Sorry, pomyliłem się, mój błąd.", tylko takie płytkie wypowiedzi. Byle, żeby nie przeprosić, bo duma na to nie pozwala.
Skoro nie przejmujesz się takimi głupotami, to dlaczego wciąż tu się udzielasz. Na twoim miejscu, gdybym uważał to wszystko za głupotę, to bym sobie odpuścił. Głosisz co innego, robisz co innego - nie jesteś wiarygodny.
Tak, mam satysfakcję z zagadki, bo wciąż nie jest odgadnięta. Heh, i z tego powodu mi zarzucasz szczycenie się tym za pomocą złośliwych uwag. Po prostu nie możesz tego znieść.

Dnia 07.12.2010 o 16:42, SongoX napisał:

I miał rację, bo kto zwracał by honor o taką bzdetę. To hasło jest głównie związane z
Mitnickiem, więc nie dziw się, że wszyscy się o to czepiają, bo mają racje.


Przyzwoitość człowieka jednak wymaga przeproszenia za błędne oskarżenia.
A tak co mamy w wykonaniu twoim i LESZ3u?: Obsmaruje człowieka, ten drugi mu pokazuje, że zrobił błąd, ale wy już się nie pokazujecie/dalej mnie obrażacie. Takie zachowanie brzydko pachnie niegrzecznością.

Głównie =/= zawsze.
W szczególności tutaj.
W ogóle to, że w kwestii pana Mitnick macie rację, nie pozwala wam to na oczernianie mnie z miejsca.
Nie róbcie czegoś w stylu "najpierw strzela, potem myśli".
Najpierw pytajcie czy mi chodzi o pana Mitnick, i po upewnieniu się możecie krytykować.
Ale skoro się okazuje, że nie mieliście racji, ale swoją żółć na mnie już wylaliście, to jednak zwrócenie honoru mi się należy.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:15, SongoX napisał:

A nie uważasz, że to jest żałosne i głupie?


Tak trudno Ci jest to ignorować? Po prostu rozwiąż zagadkę i będziesz miał spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać to ty jesteś niedowartościowany. Dobra wolę skończyć ten off topic, bo nie mam zamiaru pisać o takich pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować