Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontrowersje wokół reklamy Call of Duty: Black Ops

27 postów w tym temacie

ESPN stara się zrobić sobie reklamę robiąc wokół szum i udając idiotów. Każdy kto miał kontakt z CoDem od 4 części w górę wie o co chodzi i dlaczego Kobe jest taki zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać panu Hirshbergowi rację. Tyle i w telewizji i kinie jest przemocy to często w grach nawet 18+ się nie uświadczy. A telewizja film puści ale reklama gry to już be. Bo oczywiście to gry są wszelkim siedliskiem zła i diabła...
Ehh... "Witki mi opadły..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Uśmiecha się trzymając karabin maszynowy. W tym momencie za granicą są setki naszych żołnierzy, którzy strzelają naprawdę, w czasie walki"

eee czy tylko ja nie widzę związku? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 12:45, Budo napisał:


"Uśmiecha się trzymając karabin maszynowy. W tym momencie za granicą są setki naszych
żołnierzy, którzy strzelają naprawdę, w czasie walki"

eee czy tylko ja nie widzę związku? Oo

Może aktor uśmiecha się właśnie dlatego że on strzela na niby, a nie siedzi w okopach niczym Amerykanie w Afganistanie ? :P
Idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 12:45, Budo napisał:


"Uśmiecha się trzymając karabin maszynowy. W tym momencie za granicą są setki naszych
żołnierzy, którzy strzelają naprawdę, w czasie walki"

eee czy tylko ja nie widzę związku? Oo



A mnie najbardziej drażnią reklamy jedzenia - ktoś się uśmiecha, jedząc pyszny jogurcik, a dzieci w Afryce głodują o___O


(US&A ftw!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u nich się takie reklamy puszcza nic dziwnego że dzieci strzelają do ludzi. Jako tako do reklamy nic nie mam fajna ale trzeba myśleć do kogo ma to docierać a zazwyczaj dociera do debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już przesadzili. To chyba jakaś niezbyt wyrafinowana forma rekalmy, za którą Acti wręcz płaci. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł mówić takie głupoty. A to co, armia się nigdy nie uśmiecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmach też się uśmiechają, też strzelają na niby, więc dlaczego z tego nie zrobią afery? Proste, na filmach wielkie stacje mogą zarobić, a na grach nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak się wysilę na nadintepretację, to nawet rozumiem o co im chodzi: uśmiech na twarzy Kobiego może sugerować, że zabijanie jest fajne, wesołe itp. i, że podobnie cieszą się amerykańscy żołnierze strzelając do ludzi.
Ameryka baaaardzo dziwna kraj być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się czepiają? Bardzo fajna, a przede wszystkim INNA OD WSZYSTKICH reklama, nie widzę w niej nic złego...

BTW: Przyznajcie się - chcielibyście pograć w grę z taką grafiką, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować